Hledat  

Holky z Olomouce

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Holky z Olomouce

Příspěvekod v.e.n.c.a.1.2 » pon 7. zář 2009, 21:13

Více o nich
v.e.n.c.a.1.2
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 17. črc 2009, 19:04

Re: Holky z Olomouce

Příspěvekod v.e.n.c.a.1.2 » pon 7. zář 2009, 21:14

Nazdar kolegové, mátě tip na nějakou fajn kurvičku z Olmika?
v.e.n.c.a.1.2
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 17. črc 2009, 19:04

Re: Holky z Olomouce

Příspěvekod frantavb » pon 7. zář 2009, 23:53

Erika- Na střelnici. Je tu o ní kousek níž vlákno.
frantavb
 
Příspěvky: 618
Registrován: úte 26. pro 2006, 14:17

Re: Holky z Olomouce

Příspěvekod Kmotr » ned 13. zář 2009, 23:12

.
Naposledy upravil Kmotr dne pát 9. črc 2010, 23:40, celkově upraveno 1
Kmotr
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 31. bře 2008, 15:15

Re: Holky z Olomouce

Příspěvekod frantavb » pon 14. zář 2009, 0:02

S tvé recenze jsem nepochopil jestli jsi vůbec Eriku vyzkoušel nebo ne.Tak to naprav.
Asi máme jiný vkus a Erika taky není dokonalá, ale kdyby byla tak netráví čas na privátě v Olomouci ale někde v Las Vegas při úplně jiné činnosti. A co se týče její figury tak tu dokonalou má a že má trochu křivé zuby a silnější brýle to je podle mě zanedbatelný detail. A řeknu ti kdybych byl ženská tak bych chtěl vypadat jako ona.
frantavb
 
Příspěvky: 618
Registrován: úte 26. pro 2006, 14:17

Re: Holky z Olomouce

Příspěvekod frantavb » pon 14. zář 2009, 0:05

Tady je jasný důkaz.
Olomouc1.jpg
frantavb
 
Příspěvky: 618
Registrován: úte 26. pro 2006, 14:17

Re: Holky z Olomouce

Příspěvekod v.e.n.c.a.1.2 » pon 14. zář 2009, 10:38

Takže zítra jedu do Olmika, takže vyzkouším Eriku, potom dám vědět jak jsem byl spokojenej.
v.e.n.c.a.1.2
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 17. črc 2009, 19:04

Re: Holky z Olomouce

Příspěvekod Kmotr » pon 14. zář 2009, 22:08

.
Naposledy upravil Kmotr dne pát 9. črc 2010, 23:40, celkově upraveno 1
Kmotr
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 31. bře 2008, 15:15

Re: Holky z Olomouce

Příspěvekod frantavb » pon 14. zář 2009, 23:48

Když nad tím tak uvažuju tak já jsem si ani pořádně nevšiml že má takové lupy, uvědomuju si to až teď zpětně co se to tady začalo probírat. Ani se ale nedivím, hltal jsem tu její figuru a nic jiného mě nezajímalo.
frantavb
 
Příspěvky: 618
Registrován: úte 26. pro 2006, 14:17

Re: Holky z Olomouce

Příspěvekod eldorado » stř 16. zář 2009, 13:05

frantavb píše:Když nad tím tak uvažuju tak já jsem si ani pořádně nevšiml že má takové lupy, uvědomuju si to až teď zpětně co se to tady začalo probírat. Ani se ale nedivím, hltal jsem tu její figuru a nic jiného mě nezajímalo.

Panove co mi Erica rikala tak ty bryle ma po autonehode,tak je dobre ze skoncila jen s nimi.Nastesti je obednana na klinice kde ji bryli zbavi tak to bude prima jak pro ni tak i pro ty co bryle nemuseji.Drzme palce at se operace podari.
eldorado
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon 17. srp 2009, 17:40

Re: Holky z Olomouce

Příspěvekod vulcan » stř 16. zář 2009, 23:28

eldorado píše:
frantavb píše:Když nad tím tak uvažuju tak já jsem si ani pořádně nevšiml že má takové lupy, uvědomuju si to až teď zpětně co se to tady začalo probírat. Ani se ale nedivím, hltal jsem tu její figuru a nic jiného mě nezajímalo.

Panove co mi Erica rikala tak ty bryle ma po autonehode,tak je dobre ze skoncila jen s nimi.Nastesti je obednana na klinice kde ji bryli zbavi tak to bude prima jak pro ni tak i pro ty co bryle nemuseji.Drzme palce at se operace podari.


Ty brýle snad by neměly vadit, stejně se budete dívat jinam.. :idea:

Při té autonehodě ji asi zachránily ty airbagy !
Omlouvám se za nejapný žert !
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Holky z Olomouce

Příspěvekod frantavb » čtv 17. zář 2009, 0:19

eldorado píše:
frantavb píše:Když nad tím tak uvažuju tak já jsem si ani pořádně nevšiml že má takové lupy, uvědomuju si to až teď zpětně co se to tady začalo probírat. Ani se ale nedivím, hltal jsem tu její figuru a nic jiného mě nezajímalo.

Panove co mi Erica rikala tak ty bryle ma po autonehode,tak je dobre ze skoncila jen s nimi.Nastesti je obednana na klinice kde ji bryli zbavi tak to bude prima jak pro ni tak i pro ty co bryle nemuseji.Drzme palce at se operace podari.

No nevím, je mi to nějaké podivné. Už se tu diskutovalo o jejích zubech a hned někdo napsal že mu říkala že si je nechá spravit. A teď to samé s těmi brýlemi. Oči vím že se dají operovat aby člověk nemusel nosit brýle, ale ty zuby se mi moc nezdají. Kolik pracháčů má křivé zuby a že by si je nenechali spravit?
Vulcane rozřeš nás, ty by jsi tyto věci měl znát i když tvůj obor je trochu něco jiného.
frantavb
 
Příspěvky: 618
Registrován: úte 26. pro 2006, 14:17

Re: Holky z Olomouce

Příspěvekod vulcan » čtv 17. zář 2009, 1:34

frantavb píše:
eldorado píše:
frantavb píše:Když nad tím tak uvažuju tak já jsem si ani pořádně nevšiml že má takové lupy, uvědomuju ....hltal jsem tu její figuru a nic jiného mě nezajímalo.
Panove co mi Erica rikala tak ty bryle ma po autonehode,tak je dobre ze skoncila jen s nimi.Nastesti je obednana na klinice kde ji bryli zbavi tak to bude prima jak pro ni tak i pro ty co bryle nemuseji.Drzme palce at se operace podari.

No nevím, je mi to nějaké podivné. Už se tu diskutovalo o jejích zubech a hned někdo napsal že mu říkala že si je nechá spravit. A teď to samé s těmi brýlemi. Oči vím že se dají operovat aby člověk nemusel nosit brýle, ale ty zuby se mi moc nezdají. Kolik pracháčů má křivé zuby a že by si je nenechali spravit? Vulcane rozřeš nás, ty by jsi tyto věci měl znát i když tvůj obor je trochu něco jiného.


Netroufám si Eriku nějak moc soudit, komentovat. Po autohavaríi operace očí ? Zvláštní.., zubů snad.
Nikdo nejsme dokonalí.., určitě se Erika líbí i tak, aspoň většině norníků, ne ?

frantavb
ale víš kolik pracháčů si nechá spravit křivé nebo jinak vadné zuby ? A někteří kvůli tomu jezdí i ciziny k nám, do ČR.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Holky z Olomouce

Příspěvekod eldorado » čtv 17. zář 2009, 16:10

To vse je pravda ale diky tomu mnozstvi lidi co sem jezdi jsou u nas na kvalitnich klinikach cekaci listiny.Sice ne tak dlouhe jak za bolsevika na trabant ale jsou.
Nevym jak kdo ale chodim za erikou vcelku pravidelne a podle toho co mi rikala tak se ji zrak zhorsil pri autonehode.Nevyzvidal jsem nebylo.
Nevydim nic divneho na tom ze o sebe holka chce dbat a ze si chce nechat vybelit zuby a dat si operovat oci.CO se jejich bryli tyce tak mi vubec neprijde ze by to byly brousene popelniky. Autor toho prispevku zdrejme nevydel brouseny popelnik. Co jsem si vsiml a ze si vsimam detaulu tam ma krasne znackove cervene bryle.Nejaka dioptrie tam je ale neni to zadna hruza.
Je zbytecne hodnotit drobne niance hodnotme to jaka je v suku.
eldorado
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon 17. srp 2009, 17:40

Re: Holky z Olomouce

Příspěvekod v.e.n.c.a.1.2 » pát 18. zář 2009, 7:42

Hele, já chtěl poradit a doporučit nějaký dobrý šlápoty z Olomouce a ne aby se to zde zvrtlo na debatu o Erice, o které jsem se už přesvědčil, že je dost dobrá. Takže doporučte další.
v.e.n.c.a.1.2
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 17. črc 2009, 19:04

Další

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků