Hledat  

Praha Showpark Míša

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Praha Showpark Míša

Příspěvekod vulcan » čtv 10. zář 2009, 1:47

Omlouvám se, jestli to není trochu mimo témata, ale snad by to bylo někomu užitené,
pokud pojede do Prahy a navštíví Showpark (vstupné 100 Kč).

Showpark najdete v místech Holešovické tržnice, otevřeno od 12 do 06 hod.
Je to forma Red Light District, jak je známo třeba z Amsterodamu, vyberete si dívku přímo na místě.
Fotit se tam nesmí, ani nejsou fota jinde dostupná.

Míša - slečna z oblasti Nymburka, asi 24 let, 170cm, blond vlasy po ramena, prsa dvojky.
Většinou ji najdete na pokoji 32 nebo 16. Na sobě mívá pěkné koktejlky.
Cena 1000 Kč - počítá se v Showparku půlhodina, ze známosti mně nechá obvykle podstatně déle..
S Míšou se seznámíte ve dveřích, pěkně si s ní povídá, je milá, působí velmi svůdně.
Spšky je přímo na pokoji, pak se uvelebíte na zvýšené posteli ( které se tady říká "pitevní stůl") .
Míša je docela náruživá, má ráda mazlení, které plynule přejde do orálku ( vše s). Vlastní sex hodně prožívá, je dost hlasitá, podle chutě můžete měnit polohy.
Pokud toho stihnete méně, je možno se s dívkou docela inteligentně popovídat.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Praha Showpark Míša

Příspěvekod Redrum » sob 12. zář 2009, 16:44

A u vchodu je nejaka prohlidka? Co treba mobil, to mi zabavi abych nefotil?
Redrum
 
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 30. lis 2006, 19:43

Re: Praha Showpark Míša

Příspěvekod vulcan » sob 12. zář 2009, 19:26

Redrum píše:A u vchodu je nejaka prohlidka? Co treba mobil, to mi zabavi abych nefotil?


U vchodu je detekční rám na kovové předměty. Mobil, klíče od auta , mince musíš dát do kastlíku, projdeš rámem, vrátí Ti obsah kastlíku..
Fotit se tam ale nesmí, pokud to uděláš, ochranka Tě vyvede ven.
Samozřejmě pokud jsi šikovný, asi se dá fotit mobilem, ale tak nějak se to nehodí, není to fair, holky jsou logicky na to extrémně citlivé.

Jinak dobrá návštěva v Showparku chce zkušenost, 90% návštěvníků odchází nespokojeno, protože se dají nalákat na krásné dívky, které práci "odrbou".
Někdy je úsměvné pozorovat turisty, Angličany, Italy, Turky, Kurdy, Číňany atd.., kteří s nadšením vchází do pokoje a mají takový nepublikovatelný výraz, když odcházejí :evil:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Praha Showpark Míša

Příspěvekod honovo » ned 16. kvě 2010, 17:13

vulcan píše:
Redrum píše:Jinak dobrá návštěva v Showparku chce zkušenost, 90% návštěvníků odchází nespokojeno, protože se dají nalákat na krásné dívky, které práci "odrbou".


Ano, muzu potvrdit. Tento tyden jsem tam byl podruhe, vstupne je uz 150 Kc, coz samo o sobe neni nic strasneho. Kdysi pred rokem jsem mel jednu holku, komunikativni, prijemna v obliceji. Tolik vidis, nez zaplatis. Navic se mi libily jeji prsa. Zaplatim, ona se vyslece a - vidim povisle psi usi, ne prsa :cry: Snazil jsem se, ona taky (jmeno si nepamatuji, cca 165 cm/55 kg/prsa 2/delsi mirne vlnite tmave hnede vlasy/odkudsi ze severnich Cech), nic z toho nebylo. Navic tam tehdy probihaly jakesi stavebni upravy, zvuk zbijecky neni idealni pozadi k sexu :roll:

Tento tyden jsem tam byl podruhe, nastesti jsem se vyvaroval sve prvni chyby, kdy clovek malo meri a hned reze. Dlouho jsem obchazel, holky velice atraktivni, jakmile ale clovek navazal rozhovor, tak uz slysel jen, za co vse bude platit, ze za vystrik na prsa je priplatek, ze napr. masaz s vyvrcholenim je jako vse ostatni za 1000 Kc/30 min. To taky neni zas az tak moc, jenze ja jsem nemel naladu na souloz. Celkova utrata byla 200 Kc tedy, dal jsem "páďo" za kolu a sel jsem pryc po asi hodine, v klidu jsem pozoroval holky a dival se na prdelky, byl jsem taky uz dost utahanej. Jo, cernosky, co tam jsou, jedna moc hezka - drobna, coz se moc nevidi, na me kricely "fuck, fuck". Ok, snad jindy :)

Cili rada na zaver: neuspechat to, povykladat si divkou, hodne to napovi. Hlavne se ptat zcela presne, za co budete platit.
honovo
 
Příspěvky: 288
Registrován: ned 30. lis 2008, 19:45

Re: Praha Showpark Míša

Příspěvekod vulcan » ned 16. kvě 2010, 19:32

honovo píše:
vulcan píše:
Redrum píše:Jinak dobrá návštěva v Showparku chce zkušenost, 90% návštěvníků odchází nespokojeno, protože se dají nalákat na krásné dívky, které práci "odrbou".

Tento tyden jsem tam byl podruhe, vstupne je uz 150 Kc, .... Dlouho jsem obchazel, holky velice atraktivni, jakmile ale clovek navazal rozhovor, tak uz slysel jen, za co vse bude platit, ze za vystrik na prsa je priplatek, ze napr. masaz s vyvrcholenim je jako vse ostatni za 1000 Kc/30 min. To taky neni zas az tak moc, jenze ja jsem nemel naladu na souloz. Celkova utrata byla 200 Kc tedy, dal jsem "páďo" za kolu a sel jsem pryc po asi hodine, v klidu jsem pozoroval holky a dival se na prdelky, byl jsem taky uz dost utahanej. Jo, cernosky, co tam jsou, jedna moc hezka - drobna, coz se moc nevidi, na me kricely "fuck, fuck". Ok, snad jindy :)
Cili rada na zaver: neuspechat to, povykladat si divkou, hodne to napovi. Hlavne se ptat zcela presne, za co budete platit.


honovo
máš pravdu.. neuspěchat to, povykládat si divkou, hodně to napoví.
Vstupné zdražili opravdu na 150 Kč (když si koupíš permanentku :D , tak Ti to vyjde na 20Kč) , stavební úpravy už skončily, je tam udělaná kavárna, lepší prostředí ve střední části.
Celkově se zhoršily podmínky pro dívky, mají vyšší nájem, kolem 4100 Kč za den :shock: , chodí taky méně turistů, tak řada ze slečen nevydělá na nájem. Z toho taky vyplývá jejich nervosita a nálada.
Hodně záleží, honovo, který den v týdnu tam jdeš. V pátek a v sobotu je tam slečen nejvíc, tak 50. Je dobré tam jít v době od 19 do 23 hod, později je větší šrumec.
Od pondělka do čtvrtka je dívek méně, kolem 25-40.

Vždy se domluvíš na akci - půlhodina za 1000 Kč, včetně orálu, vše se děje s ochranou. Příplatky většina slečen nevyžaduje, jen některé umělkyně to zkouší, hlavně na cizince nebo nezkušené. Špatné je, že tam nyní, i vzhledem k horším podmínkám, přebývají zasloužilé pracovnice, které pochytily ty horší návyky, nekteré jsou dosti atraktivní, tak nezkušený norník se lehce napálí.
Nicméně dají se najít normální holky, které jsou příjemné. Bohatší diskuze o Showparku probíhá na http://www.masher.cz ,
je dobré si pro recenze zapamatovat číslo pokoje.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků