Hledat  

Německo, Stetten Laufhaus Nicolette

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Německo, Stetten Laufhaus Nicolette

Příspěvekod vulcan » pát 25. zář 2009, 21:56

Snad nikomu nebude vadit, že přidám zkušenost i z větší dálky. Může se to nekomu hodit, když bude cestovat :D .
Pokud to bude někomu vadit, klidně to smáznu.

Německo, poblíž Stuttgartu, Stetten, podnik typu Showpark se jmenuje Laufhaus. Případnému zájemci dodám přesnější navigaci.
je to dvoupatrový dům v klidné čtvrti, a v něm pokoje s dívkami, celkem asi 20-30 dívek.
Různé národnosti, i exotické krásky, černošky, hlavně ale Polky, Litevky, Rusky, Bulharky, ale i Češky a Slovenky.
Cena za sex - 20 Euro - rychlovka 20 minut, 30 Euro cca 40-45 minut. Za orál se připlácí 20 Euro.
Ty exotické holky jsou trochu vlezlé, jinak s ostatními se dá pěkně promluvit, samozřejmě lákají na pokoj.
Dost mně zaujala mladá slečna z Bulharska - Nicolette, 21 let, krásná štíhlá postava, uměla dobře anglicky, byla taková rajcovní na první pohled, ten šuk ji vysloveně hleděl z očí. :D . Na sobě měla korzet, punčochy, podvazky.
Domluvili jsme se na 30 Euro, čas pak vůbec nesledovala, odhaduji byl jsem cca hodinu. vše naprosto a zcela s ochranou.
Nevýhodou je, že tam není na pokoji sprcha, musel jsem se osprchovat přes chodbu. Nicolette se nechala svléci, postava nezkamala i po sundání svršků, prsa slabé dvojky, pěkný zadeček. nejvíce mně na ní fakt lákal takový ten svůdný výraz očí, řeč těla. Sex - klasika, střídání poloh, 2 čísla. mezi čísly anglicky pokec :D . Bohužel foto nedodám.

Další den jsem si to chtěl zopakovat, ale bohužel Nicolette nebyla, tak jsem zašel za Řekyní, asi 26 let, blond :shock: , samozřejmě odbarvenou. Elegantní kočka to byla taky, ale krásy Nicolette nedosáhla. také vše s ochranou, podmínky stejné.
Rozhodně obě dívky - dobré zkušenosti.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků