Hledat  

Písek Žižkova Naomi 774 670 300

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Písek Žižkova Naomi 774 670 300

Příspěvekod vulcan » pon 16. lis 2009, 3:19

Pokud bude mít někdo cestu krajem Jižních Čech, neváhejte navštívit dívku Naomi v Písku.
Jméno nelže, je to opravdu dívka nevšední.

Privát má v Písku, ulice Žižkova , ve středu města.
Domluva telefonem bez problémů, je vidět, že je to inteligentní dívka. Byl jsem s ní domluven již pár dnů předem,
docela má plno, z pochopitelných důvodů.
Je to vysoká, asi 182cm, tmavovláska, štíhlé postavy, dlouhé nohy, krásný zadeček, menší prsa, jemná, opálená pokožka. :oops:
Privát není zrovna špičkový, ale kvůli tomu jsem za ní nepřišel, koupelna a celkové vybavení hodně průměrné.
Naomi (docela jistě je to její pravé jméno :D ) , mně příjemně přivítala, nabídla občersvení, řekli jsme si podmínky akce, následovala sprška a šlo se na věc.
Naomi je velmi mazlivá, jemná dívka, nechá se dráždit, příjemně zvlhne. Při pohledu na takové tělo se člověku chce stříkat hned.
Nebránili jsme se tomu, opakování během celé hodiny bylo přirozené, měnění polohy také, poloha zezadu něco neskutečného.., zkrátka příjemně jsem si to užil něco přes hodinu. cena 1500/hod, příplatek orál bez 500 Kč jsem nevyužil.
Co k tomu říci, příjemná, krásná dívka, se kterou se dá o všem promluvit a pro něco takového stojí zato být norníkem... :D . Škoda, že není v Brně. :x
Opáčko u mně, při vhodné cestě, určitě bude.
Přílohy
Naomi Písek.jpg
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků