Hledat  

Karolína +420 724 024 624 Rosice u Brna

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Příspěvekod hulk » ned 19. dub 2009, 22:36

Honzi píše:
slunicqo píše:Dost jsem překvapen,byl jsem tam tak před rokem a půl a nic takového nezažil.Možná se pohoršila,vždy byla voňavá a aktivní.O ochrance jsem neslyšel,konec ohlásilo zvonění tel.


Na dvou servrech, jen o ní 1/2 příspěvky, to mluví za vše. :wink:


Chodím tam celkem pravidelně a žádné problémy nebyly. Karolína je ochotná, snaží se vyhovět, dohody na termín platí a její ochranku jsem jen zahlédl. :?:
hulk
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 23. lis 2007, 10:02

Karolína

Příspěvekod Mephisto76 » pon 25. kvě 2009, 18:49

Já tam taky chodím pravidelně, a maximální spokojenost. Moc hezká vilka v Rosicích, řekl bych Luxusní, parkování ve dvoře za stahovací bránou.

Karolína je malinko oplácanější, ale jinak postava pěkná, hezká prsa, usmívá se - někdy možná až nepřirozeně, ale fakt jen trochu :)

V sexu super, ochotně střídá polohy, orálek 1*, sex bez připomínek. Anál ani OB jsem nezkoušel, nemám zájem - ale za příplatek by mi ho asi udělala. Po několika návštěvách VELICE přátelská, dá se říct kámoška.

Blbá je jen cena, bere si neuvěřitelných 1200 Kč za půl hodiny :( Navíc dojezd do Rosic a zpět, ... v reálu se tak dostanete na 1250-1300 Kč. Hoďku jsem nikdy nezkoušel, tj. cenu ani nevím.

Rozhodně se ji ale vyplatí vyzkoušet.
Mephisto76
 
Příspěvky: 10
Registrován: úte 31. bře 2009, 13:40

Příspěvekod Kmotr » pon 25. kvě 2009, 22:40

a
Naposledy upravil Kmotr dne pát 9. črc 2010, 23:39, celkově upraveno 1
Kmotr
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 31. bře 2008, 15:15

Re: Karolína

Příspěvekod slunicqo » úte 4. srp 2009, 12:56

Mephisto76 píše:Já tam taky chodím pravidelně, a maximální spokojenost. Moc hezká vilka v Rosicích, řekl bych Luxusní, parkování ve dvoře za stahovací bránou.

Karolína je malinko oplácanější, ale jinak postava pěkná, hezká prsa, usmívá se - někdy možná až nepřirozeně, ale fakt jen trochu :)

V sexu super, ochotně střídá polohy, orálek 1*, sex bez připomínek. Anál ani OB jsem nezkoušel, nemám zájem - ale za příplatek by mi ho asi udělala. Po několika návštěvách VELICE přátelská, dá se říct kámoška.

Blbá je jen cena, bere si neuvěřitelných 1200 Kč za půl hodiny :( Navíc dojezd do Rosic a zpět, ... v reálu se tak dostanete na 1250-1300 Kč. Hoďku jsem nikdy nezkoušel, tj. cenu ani nevím.

Rozhodně se ji ale vyplatí vyzkoušet.


Po dlouhé době jsem navštívil a cenou jsem byl překvapen,přístup stejný žádná změna a ta postel,ještě teď mám otlačené pružiny.Prý se tam střídá s brunetou nevíte někdo?
míla
slunicqo
 
Příspěvky: 48
Registrován: úte 14. dub 2009, 20:43
Bydliště: brno

Re: Karolína +420 724 024 624 Rosice u Brna

Příspěvekod vlkec » pon 10. srp 2009, 20:51

Víte někdo něco? jaká brunetka? Mám to skoro za bukem tak bych se zastavil pokud to za to stojí?
vlkec
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob 7. bře 2009, 1:05

Re: Karolína +420 724 024 624 Rosice u Brna

Příspěvekod kujo » pon 26. říj 2009, 13:41

Karolínku jsem dnes navštívil a nemůžu říct ani půl slova. Slečna nádherná,pěkná štíhlá postava,vypadá mladší než na fotce. Snaží se vyhovět, je milá, pěkně voní a pokec úplně parádní. Vřele doporučuji a jestli si toto karolínka čte,posílám slKarolínku jsem dnes navštívil a nemůžu říct ani půl slova. Slečna nádherná,pěkná štíhlá postava,vypadá mladší než na fotce. Snaží se vyhovět, je milá, pěkně voní a pokec úplně parádní. Vřele doporučuji a jestli si toto karolínka čte,posílám sladkou pusu a určitě se rád vrátímadkou pusu a určitě se rád vrátím.
kujo
 
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 27. bře 2008, 22:12

Re: Karolína +420 724 024 624 Rosice u Brna

Příspěvekod soliter. » ned 1. lis 2009, 19:40

kujo píše:Karolínku jsem dnes navštívil a nemůžu říct ani půl slova. Slečna nádherná,pěkná štíhlá postava,vypadá mladší než na fotce. Snaží se vyhovět, je milá, pěkně voní a pokec úplně parádní. Vřele doporučuji a jestli si toto karolínka čte,posílám slKarolínku jsem dnes navštívil a nemůžu říct ani půl slova. Slečna nádherná,pěkná štíhlá postava,vypadá mladší než na fotce. Snaží se vyhovět, je milá, pěkně voní a pokec úplně parádní. Vřele doporučuji a jestli si toto karolínka čte,posílám sladkou pusu a určitě se rád vrátímadkou pusu a určitě se rád vrátím.



stačí napsat jednou, ne...? tak to vypadá jako promo :(

a co třeba ceny?
soliter.
 
Příspěvky: 289
Registrován: stř 4. dub 2007, 20:44

Re: Karolína +420 724 024 624 Rosice u Brna

Příspěvekod hans6520 » čtv 1. dub 2010, 20:58

Pánové je to sice drahé ale fakt to stojí za to poprvé nelituji peněz Karolínka je skvělá žena je fajn že si uvědomuje co vlastně dělá a má proto velké pochopení je velice snaživá prostě ANDĚL!!! kdo tady píše ty sračky o smrdící kundě tak si asi dejchal pod nos! Jinak ceny jsou teda vyší ale jak říkám cena = kvalita a to garantovaně!!! Jediný co mě štvalo tak je to že nemůže přetáhnout jelikož s ní bych mohl být klidně celej den a asi by mě to bylo málo a to mě právě po hodince překazilo prozvonění na její telefon. Jinak ceny jsou 1700 kč/h + příplatky 200kč za každou službu navíc jako OB,líbání,SM,klinik (Doufám že budu opakovat) zatím nejlepší co jsem měl !!!! Tak čus pánové a napište taky svoje pocity po její návštěvě! :oo:
hans6520
 

Re: Karolína +420 724 024 624 Rosice u Brna

Příspěvekod Rafael » pát 2. dub 2010, 0:28

hans6520 píše:Pánové je to sice drahé ale fakt to stojí za to poprvé nelituji peněz Karolínka je skvělá žena je fajn že si uvědomuje co vlastně dělá a má proto velké pochopení je velice snaživá prostě ANDĚL!!! kdo tady píše ty sračky o smrdící kundě tak si asi dejchal pod nos! Jinak ceny jsou teda vyší ale jak říkám cena = kvalita a to garantovaně!!! Jediný co mě štvalo tak je to že nemůže přetáhnout jelikož s ní bych mohl být klidně celej den a asi by mě to bylo málo a to mě právě po hodince překazilo prozvonění na její telefon. Jinak ceny jsou 1700 kč/h + příplatky 200kč za každou službu navíc jako OB,líbání,SM,klinik (Doufám že budu opakovat) zatím nejlepší co jsem měl !!!! Tak čus pánové a napište taky svoje pocity po její návštěvě! :oo:


Takže hans6520 když to shrneme:

neskutečná vysoká cena 1700 kč/h + příplatky 200kč za každou službu navíc jako OB,líbání ... (jinými slovy : nedražší kurva na Moravě)
dost netaktní prozvonění, když uplyne doba - sledování pasákem
nediskrétnost v celé lokalitě - domu..
nutnost dojet z Brna - tj. další výdaj navíc..

Mimochodem vůbec jsi nepopsal, jaká je a jak to probíhá.Takové to - kvalita musí mít cenu, je úplný nesmysl. Obvykle mám zkušenost, že dobré slečny spíše mají ceny nižší.. kolem 1200/h, dražší jsou zlatokopky, kde ten přístup zdaleka není o pocitech , ale o rychlém zbohatnutí. :evil:
Rafael
 
Příspěvky: 658
Registrován: úte 1. črc 2008, 17:50

Re: Karolína +420 724 024 624 Rosice u Brna

Příspěvekod brnak1 » ned 4. dub 2010, 16:08

.
Naposledy upravil brnak1 dne sob 22. říj 2016, 19:12, celkově upraveno 1
brnak1
 
Příspěvky: 271
Registrován: úte 23. pro 2008, 22:24

Re: Karolína +420 724 024 624 Rosice u Brna

Příspěvekod hans6520 » ned 4. dub 2010, 22:48

brnak1 píše:Karolina zrejme zdrazila, ja si ji pamatuju tak pred 3-4 lety mela ceny normalni, tusim ze 1500 hodina s oralkem bez. Jestli neni potreba se domluvit po telefonu hned na cene, vetsinou kdyz reknes narovinu do telefonu, ze chces k holce prijet, ale nechces davat vic nez XXXX za to a za to, tak te proste vezme. Az mas gate dole tak se blbe vyjednava o cene :-))


No to je fakt ale funguje to tam tak jak tady píšou má tam domácího a ona dělá jako robot a ten dům není toho domácího mají ho pouze v pronájmu a skuteční majitelé si přejí diskrétnost a z toho důvodu je tam jen jedna dívka nevím jestli ji někdo zaskakuje ale jsou opatrní jinak Karolínka dojíždí celkem z daleka jinak kdyby měla nižší cenu bylo by to fajn ale možná už by to nebyla taková kvalita já byl velice mile překvapen a nad míru spokojen ale ta cena mě fakt trošku mrzí tak třeba se nad náma slitujou jinak dík za radu a přeji hezký večer.
hans6520
 

Re: Karolína +420 724 024 624 Rosice u Brna

Příspěvekod vlkec » stř 21. dub 2010, 13:34

Ahoj vite někdo jestli se tam střídá s nějakou jinou kočkou? Zatím jsem sylšel jen doměnky.
vlkec
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob 7. bře 2009, 1:05

Re: Karolína +420 724 024 624 Rosice u Brna

Příspěvekod hans6520 » stř 21. dub 2010, 17:43

vlkec píše:Ahoj vite někdo jestli se tam střídá s nějakou jinou kočkou? Zatím jsem sylšel jen doměnky.

Je to dost možný říkala že tam je jen někdy tak asi se jich tam bude střídat víc ale Karolinka je nej byl jsem v Brně u hodně holek ale tahle fakt stojí za to!!!
hans6520
 

Re: Karolína +420 724 024 624 Rosice u Brna

Příspěvekod soliter. » stř 21. dub 2010, 18:09

hans6520 píše:
vlkec píše:Ahoj vite někdo jestli se tam střídá s nějakou jinou kočkou? Zatím jsem sylšel jen doměnky.

Je to dost možný říkala že tam je jen někdy tak asi se jich tam bude střídat víc ale Karolinka je nej byl jsem v Brně u hodně holek ale tahle fakt stojí za to!!!



hans6520, když se podívám na tvoje tři příspěvky k této slečně, které jsou superlativní, nemohu se ubránit pocitu jestli nejsi vlastně Karolínka nebo někdo zainteresovaný.

kromě norníklů s jedním příspěvkem :roll: jsou zde všechny relevantní hodnocení totiž negativní 8)
závěr nechť si udělá každý sám.
soliter.
 
Příspěvky: 289
Registrován: stř 4. dub 2007, 20:44

Re: Karolína +420 724 024 624 Rosice u Brna

Příspěvekod hans6520 » čtv 22. dub 2010, 23:36

soliter. píše:
hans6520 píše:
vlkec píše:Ahoj vite někdo jestli se tam střídá s nějakou jinou kočkou? Zatím jsem sylšel jen doměnky.

Je to dost možný říkala že tam je jen někdy tak asi se jich tam bude střídat víc ale Karolinka je nej byl jsem v Brně u hodně holek ale tahle fakt stojí za to!!!



hans6520, když se podívám na tvoje tři příspěvky k této slečně, které jsou superlativní, nemohu se ubránit pocitu jestli nejsi vlastně Karolínka nebo někdo zainteresovaný.

kromě norníklů s jedním příspěvkem :roll: jsou zde všechny relevantní hodnocení totiž negativní 8)
závěr nechť si udělá každý sám.

hele klidně si to můžeš ověřit mám zde recenze i u jiných holek ale co si myslíš je tvoje věc a to ti neberu každopádně já byl jejím přístupem velice spokojen opět zdůraznuji velké mínus k ceně ale i přes to spokojenost byla protože v Brně jsem se setkal s takovejma krávama která mě řekla že už ju to neba a šla si vařit brambory nebo co jinak jsem vnitrostátní řidič z povolání těší mě Honza čau.
hans6520
 

PředchozíDalší

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků