Hledat  

Prostějov Zuzka Svobody 608 957 755

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Prostějov Zuzka Svobody 608 957 755

Příspěvekod vulcan » ned 28. bře 2010, 23:17

Před časem jsem navštívil na doporučení kolegy dívku, kterou provázela rozporuplná pověst.
Někdo psal arogantní, protivná, strojovka.. prohnaná k....a, prý studentka sexuologie.. :shock: někdo tvrdil zase bezvadná milenka... Co norník, to názor.
Dal jsem ale na spolehlivý zdroj a domluvil schůzku.
Domluva je obtížná, dívka pracuje jen 9-15h, většinou nebere telefony, jen známým.. SMS neodpovídá.
Ale tak nějak se to podařilo. Navigovala mně po prostějovském sídlišti.

Inzeruje v Naprivat.cz jako:
sem štíhlá, atraktivní kočička 170cm vysoká, 52 kg, krásné malé prsa č.1 se skvělým zadečkem a ráda tě přivítám ve svém bytečku

inzeruje hlavně masážní služby 1000/hod, po domluvě lze i sex - cena vyšší.

Zuzka 608 957 755 je mladá žena, asi 26 let, štíhlá, asi 170cm, 50kg, s opravdu pěkným zadečkem, menší prsa, blond krátké vlasy (na snímku je v paruce), postava opravdu pěkná.
Na privátu je ještě s jednou ženou, asi 40 let.
Zuzka je určitě svérázná žena, kterou musíte tak nějak přesvědčit, aby se chovala jako milenka. A to opravdu dovede.
Přesvědčil jsem ji na společnou spršku, s opravdu už vysloužilou sprchou..
Pak další úsměvná scéna na posteli, kde pod námi praskla jedna lamela (ani jeden z nás nejsme nijak těžcí)...
... zkrátka privát není stoprocentní, ale o to tolik nejde. Aspoň mně.

Pěkně dlouhá předehra, mazlení, líbání, opravdu neskutečný orál bez. Nijak jej sám nepreferuji, ale tady jsem neodolal.
Klasika, výměny poloh, sledování času jen orientačně, vše zhruba trvalo 1,5 hod, zkrátka vydařené odpoledne. Z jejího projevu - slovního, mezi čísly jsem pochopil, že má dost špatné zkušenosti, tak proto taková pověst.. ale pro stáláky asi perfektní milenka. Podle jejích slov bude s touto činností brzy končit, tak uvidíme.
Přílohy
Prostějov   Zuzka.jpg
Naposledy upravil vulcan dne ned 18. dub 2010, 12:20, celkově upraveno 1
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Prostějov Zuzka Svobody 608 957 755

Příspěvekod Nornajzl » pon 29. bře 2010, 9:27

Vždyt ona děla ted už jen erotické masaže ne? Bo že by i pichala? Kdy jsi za ní byl?
Nornajzl
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 1. pro 2009, 16:39


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Brnas a 4 návštevníků