Hledat  

Olomouc Jana Tylova 607 509 800

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Olomouc Jana Tylova 607 509 800

Příspěvekod vulcan » ned 28. bře 2010, 23:35

dříve působila v Prostějově, nyní je v Olomouci v centru, poblíž Soudu.
Jana je hodně vysoká 184cm, mohutná dívka s pěknými vyvinutými prsy 3. Brunetka s kratšími vlasy, v obličeji pěkná. Postava je opravdu mohutná, trochu bříško, zadeček ke sklonem k baroku. :oops:

Telefonická domluva dobrá, nijak se nežinýruje, prý má ještě jednoho stáláka a pak mám přijít. Ne, že by mně právě toto imponovalo, nemám rád fronty... :twisted:
ale byl jsem v Olmiku, tak jsem vyčkal..

Je relativně dominantní, striktní. Ale dá se s ní domluvit. Sprška společná, mazlení i líbání ano.
Je na ni vidět, že už tuto činnost dělá nějaký pátek, má tendenci k takové profesionalitě, ale nic hrozného, dá se s ní o všem mluvit.
Je hodně ukecaná, má takový extrémní názor na chlapy "všichni lžou a vymýšlejí si" :D , což jsem ji oponoval, že ženský taky.. :D

Jinak sex takový živočišný, razantní orálek, razantní klasika. :shock: Je dost mohutná, tak jsem raději neriskoval polohu koníček.
Objektivně si myslím, že pro řadu norníků může být atraktivní, je kus ženské, krásná prsa.
Mně ale zas tak nevyhovovala, mám raději jemnější typy. Nicméně 2 čísla jsme během asi hodinky a kousek zvládli. Čas sleduje, asi i proto, že už chtěla jet domů, byl večer, nebydlí v Olmiku.
Cena 800 / 1300 hodinu, OB za příplatek jsem nevyužil.
Přílohy
Olomouc Jana 607 509 800.jpg
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků