Hledat  

Plzeň Lucinka 606 455 567

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Plzeň Lucinka 606 455 567

Příspěvekod vulcan » úte 15. čer 2010, 18:48

Plzeň u fakultní nemocnice Lucinka 19let 160cm 53kg prsa 2 606 455 567.
Inzerovala na Naprivat.cz
milá studentka Lucinka vás zve do svého, velmi diskrétního hnízdečka. Jsem nová a nezkušená, ale umím se proměnit v dravou šelmu.... Přijď se přesvědčit na vlastní kůži... Zavolej, budu tě čekat.... 69, Anál mužský, Autoerotika, Všechny služby s ochranou

Domluva bez problémů i ve večerních hodinách. Privát se nachází poblíž fakultní nemocnice, je to její byt, je v něm společně s 2-3 studentkami..
Nicméně Lucka mně čekala a odvedla si mně do "holopokoje", místnost nevybavená, jen postel.
Koupelna je odpovídající staršímu bytu, ručníky čisté.

Lucka je mladá 19 letá dívka, postava menší, není rozhodně hubená, ale není ani silnější, trochu má silnější boky. Je bledší typ, vlasy dlouhé světlejší , prsa má pevné, pěkné dvojky. Při příchodu Vám ukáže na papíru "menu" - co nabízí a za kolik :D .
Moc toho nenamluví, ale snaží se být příjemná, ráda se nechá dráždit, vše dělá s ochranou. Cena 700 Kč půlhodina, 1000 Kč/hod.

Čas nesleduje. Orálek byl jen krátce, pak klasika, změny polohy.
Nedá se od ní čekat vášnivý sex, je zatím spíše nezkušená, spíše pasívní, ale příjemná holka. je dobře, že nemá takové ty "profi" návyky.
Dá se doporučit těm, co mají rádi klid a pohodu, komu se líbí mladé dívky typu lolitky a kteří nechtějí žádné zvláštnosti či extras.
Přílohy
Plzeň  Lucinka  .jpg
Plzeň Lucinka .jpg (12.8 KiB) Zobrazeno 8245 krát
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků