Hledat  

Praha privát Golden Eye - Klárka 721 738 848

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Praha privát Golden Eye - Klárka 721 738 848

Příspěvekod vulcan » úte 28. zář 2010, 14:11

Praha privát Golden Eye - Klárka 721 738 848.
Inzeruje na Agame.
Jsem uplně nová začínající slečna Klárka 24/182/65/3 (Píši jak to je, jsem fakt hodně atraktivní, dlooouhé nožičky. Krásná plná prsa 3). Jsem hodně aktivní a ráda měním polohym , užívám si i mazlení a jemné milování). Garantuji vysokou úroveň, čistotu, luxusní prádélko :-)

Privát Golden Eye je hned u Vyšehradu, v bytovém domě, s výtahem a s krásným výhledem na Hradčany.

Domluva na tomto privátu je tradičně dobrá, buď přímo s Klárkou nebo se slečnou organizátorkou :-) Angelou.
Velkou předností privátu, mimo perfektních cen je krásné prostředí, čistota a provoz hluboko do noci, až do 2-3 hodin.
Angela pochopila, že norníci taky ve dne pracují, takže se na privát dá dostat i v hluboké noci.

Klárka je vysoká, velmi pěkná dívka 182cm, žádná vyhublina, má pěkně oblé, ženské tvary, dlouhé nohy, prsa pevné 2-3.
Dříve byla na privátu Italská.
Přivítala mně s příjemným úsměvem, žádné divadýlko, působila přirozeně. Domluvili jsme se na hodinku za 1100 Kč.

Chvíli jsme si popovídali, seznámili, tato fáze se do hodinky nepočítá, nabídnuty nápoje..
Pak společná sprška, naštěstí jsme oba štíhlí, tak jsme se do sprchového koutu pěkně vešli.
Následně jsme šli do bleděmodrého pokoje s krásným výhledem na Hrad.
Já se ale spíš koukal po Klárce, bylo se na co dívat. :oops:
Má krásně dlouhé nohy, pěkný zedeček, pro dolňáky super. :D
Opravdu se ráda mazlí, sice se nelíbe, ale po chvíli vzájemných sympatií i toto bylo trochu povoleno.
Vše dělá s kondomem, orál taky :oral: , ten jsme nějak absolvovali a raději se věnovali klasice, měnění poloh o:-o , mazlení.
Po krátké přestávce ještě opáčko. Čas se zhruba dodržuje, je tolerance.

Pro návštěvníky z Brna určitě tento privát doporučuju. Snadno tam dojedete, odbočka před Nuselským mostem, parkování trochu problém, ale dá se vyřešit.
Hlavní výhodou je skvělý poměr cena / zážitek,
Golden Eye je příkladem, že se dá udělat skvělý privát se vkusným interiérem a s cenami pro norníka přátelskými. 900 půlhodina 1100 hodina 1800 hodina a půl.
Dá se využít ještě vířivky ve střešním pokoji, příplatek 300 Kč.
Přílohy
GE  Klárka spx.jpg
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků