Hledat  

Praha privát Golden Eye Karin 607 602 524

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Praha privát Golden Eye Karin 607 602 524

Příspěvekod vulcan » úte 28. zář 2010, 14:34

Praha privát Golden Eye Karin 607 602 524.
Po dobré zkušenosti s Klárkou jsem navštívil ve stejném privátu další pěknou dívku - Karin.

Privát Golden Eye má fakt krásný výhled na Hradčany. Vzhledem k tomu, že jsem přišel na privát v 1,00 A.M. , tak okny byla vidět Praha nádherně osvětlená, jako bonus k fajn zážitku s Karin.

Karin je poměrně vysoká, 183cm, modelkovské parametry, hubenější, má nádherné dlouhé vlasy, dlouhé nohy, prsa 2. Vypovídá o tom přiložené foto.
I v pozdní noční hodinu mně přivítala velmi pěkně, přirozeně. Je to veselá dívka- žena 28-30 let, je z Moravy, tak jsme si byli hned bližší.
Prohlédli jsme si pěkné prostředí privátu, vypili spolu nějaký nealko nápoj.
Domluvili jsme se na hodinku za 1100 Kč. Peníze nechtěla dopředu, což vždy potěší.
Čas se ale nijak neřešil, přetáhli jsme minimálně půlhodiny.

Koupelna je trochu stísněná, ale společná sprška proběhla s pěkným mazlením, líbáním.
Líbání má GE za příplatek (300), ale Karin nic nechtěla, považovala za samozřejmé, že toto souvisí se sympatiemi a ty byly jednoznačné, vzájemné.

je to opravdu dost vysoká dívka, ale v posteli se umí moc pěkně přitulit, pěkně využít svých ženských zbraní.
Vše dělá s kondomem, OB ani za příplatek, klasika, zezadu, koníček, vše děláno prima přirozeně, mezitím jsme si docela i popovídali, a přes noční dobu zasmáli.
Karin dělá i análek, ale ten jsme neabsolvovali. Je ochotná i jiným praktikám, ale nás spíše zajímalo příjemné mazlení.
Další číslo bylo samozřejmostí, slečna nikam nespěchala, v 2,45 jsem ji pomohl s dopravou domů.

Opět tedy perfektní zážitek, subjektivně hodnotím Karin ještě výš než Klárku, Klárka má sice trochu více ženštější tvary, ale Karin je přítulnější, zkrátka GFE.

Ceny 900 půlhodina 1100 hodina 1800 hodina a půl.
Dá se využít ještě vířivky ve střešním pokoji, příplatek 300 Kč.
Přílohy
GE Karin kol 607 602 524.jpg
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků