Hledat  

Praha privát Jankovcova - Leona 720 517 156

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Praha privát Jankovcova - Leona 720 517 156

Příspěvekod vulcan » ned 10. říj 2010, 14:43

Privát Jankovcova - Leona 720 517 156

Domluva s Leonou byla příjemná a seriózní, dovolal jsem se přímo jí a už v telefonu jsem měl chvění, že to bude pěkná hodinka.
A byla.
Přivítala mně velmi sympatická slečna. Leona je dost štíhlá, drobná postava, 22 let, pěkná prsa 2, světlejší, středně dlouhé vlasy.
O její postavě vypovídají fotky věrně. Působí přirozeně, je znát, že se zabývá i jinou čiností, nejsou znát profi návyky.
Slečna studuje medicínu, takže jsem měl další punkt, kldný bod, a bylo dost o čem povídat.

V pokoji jsem chvíli čekali na volnou koupelnu, ale čekání nebylo zbytečné, využili jsme jej příjemným mazlením a líbáním.
Málokdy má člověk pocit splynutí duše a těla, tady to přišlo jako tsunami. Nebylo úniku.
V podstatě hned nám vše zafungovalo oboustranně, takže koupelna přišla na řadu až poté, v pauzičce mezi milováním.
V podobných případech si člověk říká, tak to pánbůh dobře zařídil.. Ještě, že se nedělíme třeba pučením..
Zkrátka jsem si sedli nejen duševně, ale i tělesně. Navzájem jsme poznali, že jsme mazlivé typy a pořádně jsme si to užili.
Suchopárové by napsali, že to bylo něco ve smyslu GFE.

Příjemné mazlení pokračovalo i v intermezzu ve sprše (OB), trochu jsme vpluli do koupelny v nezvyklý čas, tak jsme při návratu na pokoj potkali 2 další dívky s chápavým úsměvem, oděni nedbale v ručníku, který byl (info pro šťouraly) dostatečně velký.

Sex s Leonkou neměl chybu, orálkem jsem se příliš nezdržovali, zato polohy jsem střídali poctivě. Čas byl dodržen.
Ať hledám, jak hledám, žádné negativum nenalézám. Cena 1200 Kč - viz recenze s Anetou.. žádné další příplatky nebyly.
Přílohy
Leona  Jankovcova.jpg
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků