Hledat  

PRAHA priváty - praktické zkušenosti a doporučení

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Re: PRAHA priváty - praktické zkušenosti a doporučení

Příspěvekod 3Gf » úte 22. led 2019, 18:36

claud píše:Lucie, privát Mazlivé studenkty, http://www.mazlivestudentky.cz/cs/, +420 606 357 709

Opět po určité době pražské dobrodružství. Mazlivky mají dobrou pověst v nornické komunitě, únosné ceny 1200/800 s OB v ceně, sídlí na Vinohradech, zaparkovat se dá v OC Flora.

Volba po domácí přípravě padla na Lucii. Objednání až na závěr její pracovní doby. Reakce na zvonek u vchodových dveří rychlá, nenápadně jsem proběhl až ke dveřím privátu. Po otevření dveří jsem byl trochu překvapen, Lucie je malinká, trošku více oplácaná, v obličeji sympatická, ale... prostě obyčejná holka, nic, co by Vám na ulici vyrazilo dech. Nicméně velmi příjemná, usměvavá. Organizace privátu funguje, holky to mají zmáklé, zázemí, tedy koupelna je moderní, ručník ok.

Na pokoji se Lucie chopila iniciativy, trochu mazlení, pak kouř, který je tedy z mého pohledu fajnový a intenzivní. Vystřídány dvě polohy, ze zadu a na koníčka, při obou tomu jde slečna naproti. Závěrem jsem se nechal dodělat pusou, což musím opět pochváit. OB a střik do pusinky v ceně.

Já jsem byl už večer trochu unavený, ona asi taky po celém dnu, takže to bylo takové klidné. Ale příjemné. Opáčko za mě možná na čistý orál, ten si mi líbil. Jak jsem psal výše, fotky přidávají.


Za tohle slečnou jsem taky byl a byla děsně otrávená, kyselý obličeje. Nedoporučuji.
3Gf
 
Příspěvky: 263
Registrován: ned 2. lis 2014, 23:24

Re: PRAHA priváty - praktické zkušenosti a doporučení

Příspěvekod karloskaja » úte 22. led 2019, 20:38

claud píše:Pavlína - Privát Pusinky - 608 268 394

https://www.sex.cz/987410?Kraj=praha&Rn ... SLoc=praha

Tato návštěva byla hodně rozporuplná. Pozdě v noci, už se mi nikam jinam nechtělo. Domluva v pohodě, parkování taky. Na fotkách je zřejmě opravdu Pavlína, ale skvěle upravená. Já ji zastihl neupravenou, po krásných vlasech ani památky, stejně jako po prádelku nebo šteklích. Klasicky nezvládnutá otočka. Takže exteriér zklamání, je mnohem silnější, pokec nicméně příjemný. Jdeme na akci a v tu chvíli změna k lepšímu. Pavlína je snaživá, skvěle kouří i šuká. Prsa po vybalení velmi fajn, 4ky. Škoda toho zásadního rozdílu ve vizuálu na fotkách a v realitě. Kdyby na sebe dbala a "načančala" se jako na fotkách, i hodně kil navíc by pro mě bylo zkousnutelných.

Takto moc doporučit nemohu. Bral jsem klasiku plus OB - tedy 1700+500. Ano, než mě začnete "mlátit" za předraženou akci, mlátil jsem se do hlavy už já sám. :)

Ty jsi dobrý OCAS!
karloskaja
 
Příspěvky: 55
Registrován: ned 6. bře 2016, 19:25

Praha 5, Smíchov Martina 773 478 797

Příspěvekod vulcan » ned 28. dub 2019, 0:42

Praha 5, Smíchov blízko Anděla, Martina 24let 773 478 797.
Inzerovala na sex.cz, zajímavá postava 187cm, ve skutečnosti věk nižší - 22 let, váha kolem 58kg, prsa přírodní pevné dvojky. Je to Ruska, byla zde na brigádě, asi na měsíc, už je fuč, ale prý přijede opět.
martina.jpg

Privát se nazývá ELIT, vede to taky jedna rusky mluvící osoba, občas se tam střídají i jiné národnosti. Je to barák na Smíchově, skoro u Vltavy.
Domluva taková česko-rusko- anglická , slečna pak hází klíče z okna, celkem bizár. Byt spíše podprůměrný, ale funční, šukcimra malá, postel s důlkem uprostřed :D .

Martina je ale kost, vysoká je až příliš, ale jinak pěkně vytvarovaná, krásné, dlouhé tmavé vlasy, pěkný obličej, půvabná, mladá holka. Nohy tedy strašně dlouhé, když je roztáhla, tak to bylo skoro ode zdi ke zdi. :D
Promluvit se s ní dalo, spíše rusky, občas anglicky nějaká věta, ale nejsem tam na kecání. Nechala se dráždit prsty, líbání ano, krásně zezadu vystrčila zadeček, aktivně přirážela, akorát ten dolík uprostřed postele byl na sviňu. :evil:
Byl to určitě dobrý zážitek, škoda, že je v Praze krátce, už odjela.
Hodina - 1200 Kč . Další důkaz, že cena s kvalitou prožitku naprosto nesouvisí.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: PRAHA priváty - praktické zkušenosti a doporučení

Příspěvekod zatoichi » ned 28. dub 2019, 13:34

.
Naposledy upravil zatoichi dne stř 3. bře 2021, 16:00, celkově upraveno 1
zatoichi
 
Příspěvky: 116
Registrován: pon 6. říj 2014, 17:16

Karolína, Moncheri - Praha 4 773 013 770

Příspěvekod vulcan » ned 28. dub 2019, 23:10

Karolína, Privatek Moncheri - Praha 4 - 773 013 770.
moncheri Karolina.jpg

Privát zde byl už popisován, v Michli, vcelku mimo hlavní frmol, ale špatné parkování, jako skoro všude v centru Prahy.
Je tam docela bystrá a ochotná telefonistka, domluva OK.

Karolína je příjemná, jemná 19letá dívka, pěkné vlasy a obličej, drobná prsa 1-2, štíhlá, okatá studentka.
Ve skutečnosti je hezčí než na fotce. Ceny: 1000 / 1500. Příplatky ne.
jako většina mladých kočenek je spíše pasivní, nechá se laskat, líbání ano, sex klasický trojboj o:-o , orál vynechán. Na svůj věk docela rozumné názory, příjemně strávená doba. :idea:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Privatek Moncheri - Praha 4 Sára 773 013 770

Příspěvekod vulcan » pát 17. kvě 2019, 22:50

Privatek Moncheri - Praha 4 Sára 773 013 770
Pamatoval jsem si recenze kolegů z Prahy , prý v podstatě krásný HW a rozpačitý SW. Holka nesmířená s touto činností.
Pak recenzovali Lars a Váhavý Střelec, lepší pocit. Takže jsem to zkusil.
Domluva přes telefonistku, žádný problém, mám hned přijet. Sára u dveří, pěkná, milá tmavovláska, na pokoji domluva na hodinu za 1500.
sara moncheri.jpg
sara moncheri.jpg (24.75 KiB) Zobrazeno 32686 krát

Sára je mladá dívka, 20 let, tmavovláska, připadla mně jako nějaká sboristka. Má asi 165cm, 50kg, prsa malinký, jedničky. Postava zvláštní, hruškovitá, širší pánev, trochu stehna, jinak velmi pěkná, jemná pokožka.
Je to holka z Hradišťa, tancuje ve folku, otec trochu jižní geny, matka ze Slovácka.
Chovala a mluvila přirozeně, žádné privátové fráze, je tam konec konců krátce. Pěkně se přivinula, líbání ano, prstění , mazlení taky. Docela pěkná klasika, trojboj, žádné divadelní výstupy, pakně při tom vrněla jako kočka, pak povídání a opáčko. Trochu má komplex z malých prsou, ale k ní to nějak pasovalo. Mně se to moc líbilo, raději takovou přirozenou dívku než nějakou namalovanou, silikonovou a botoxovou hvězdu.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

PRAHA otočky Moncheri a Alpin

Příspěvekod vulcan » pát 17. kvě 2019, 23:02

Zkouším volat asi na 20 čísel, co jsem si vybral, ale pořád vše buď obsazeno nebo dívka nepřišla, neberou telefony.. k vzteku. :evil:

Nakonec jsem se dovolal 776 568 067 - privát Alpin, Praha - Bráník, samostatně stojící vilka a hlavně - slečna Viky.
Viky alpin.jpg
Viky alpin.jpg (16.01 KiB) Zobrazeno 32636 krát

Několikrát byla dobře recenzovaná, v telefonu prima hlásek, a že mám přijet za 45 minut. Z Perucké se tam dostanu dobře za 20 minut, čekám tam, volám 5 minut ante a že mám ještě vyčkat, po 10 minutách volám znovu, a Viky říká, že si pán prodloužil o hodinu, jestli budu čekat. :shock:
No to víš, že nebudu čekat. :roll:
Co jsem pozoroval, s Alpinem to nebyla jediná podobná zkušenost. Škoda, slečna vypadala hezky.


Pak volám Moncheri 773 013 770 , domluva s Niky
http://www.eroticke-privaty.cz/851067-n ... at-praha_4
niky mon.jpg
niky mon.jpg (24.04 KiB) Zobrazeno 32524 krát

(cituji ko_coura : bejvalá Veronika z Domečku (začínala v Lucerně), je to ta Ukrajinka s hezkým obličejem ) ,
v pohodě dojedu, jsem vpuštěn samotnou Niky.
Niky, asi tak 25-26let, asi tak 170cm, 52kg, pěkná postava, prsa 2, trochu chlapecky užší boky, ale vypadá jakoby bez nálady, ani neuvítá. Pojď dolů, do pokoje, na jak dlouho, taková privátní naučená fráze. Trochu se jí snažím resuscitovat, rozesmát, něco málo povolilo .. ale ona, že hodinu bez příplatků nedělá, jen půlhodinu. Takže sorry , jdu pryč.

Otočky měly smysl, pak jsem narazil na Leu z Inkognito, kde vše bylo perfekt.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Praha u Flory , Aneta 702 509 607

Příspěvekod vulcan » pát 17. kvě 2019, 23:09

Praha u Flory , Aneta ulice Křišťanova dříve "amatérka" sunday 702 509 607

Ač jsem byl opakovaně varován, zkusil jsem a pohořel 8) . No byl jsem dříve za ní před ca 7 - 10 lety, tehdy tuším Kobylisy, měla pěknou postavu, a dalo se.
Mezitím na ní bylo hafo špatných recenzí, ale nějak jsem měl před sebou v představě ten její zadek... a zavolal jsem. :evil:
Postava pořád docela v cajku, pěkná prdelka, stehna, prsa 1 - 2 takové nijaké, neatraktivní, v obličeji je vidět, že má +30, v bytu kočky čtyřnohé. :D
Má tak 173cm, 55kg chce 1000 / 1500. V telefonu zapracovala na PR. Milá, a že se těší. :wink:
aneta flora.jpg
aneta flora.jpg (22.09 KiB) Zobrazeno 32570 krát

Pak za dveřmi taky ještě OK, povídala, že by každý chtěl šukat skoro zadarmo, že ji teď odmítl zákazník hodinu za 1500. Zavětřil jsem, ale dal jsem půlhodinu- 1000. Byla v riflích, nějaká halenka, žádný rajc. :evil: Po vysvlečení zklamání, ani ne tak celkově postavou, ale pojetím typu, tady mně máš, něco se mnou dělej a dělej rychle. Prstění jo, líbání ne, ale ani mně to nelákalo.
Nějaké to povídání , znuděně, prý sportuje kolektivní hry - není to vidět, pak řekla, že bowling, to je typická kolektivní hra. :D

Nadával jsem si do pitomců, že jsem šel. A ani ten dole se k ničemu neměl, pak takový sex bez potěchy. A docela rád jsem opustil ten kumbál.
Určitě nedoporučuji.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: PRAHA priváty - praktické zkušenosti a doporučení

Příspěvekod brnobrno » čtv 29. srp 2019, 0:09

Ahoj,
nemáte aktuální doporučení na milou pražskou lolitku? Nějakou mladou drobnou dívčinu, nemusí být divoška, spíš něco na pomazlení :)

Díky za tipy,
Tom
brnobrno
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 12. pro 2018, 9:13

Re: PRAHA priváty - praktické zkušenosti a doporučení

Příspěvekod vetikka5 » pon 26. říj 2020, 16:30

Sex seznamka - https://victoriamilan.com Počítal jsem s tím, že na mě budou vyskakovat fiktivní profily. Lehce jsem je ale rozeznal od skutečných žen. Navázal jsem se třemi konverzaci a pokračovali jsme přes email. Postupně jsem se s nimi sešel a po předchozí domluvě je pozval k sobě.
Naposledy upravil vetikka5 dne stř 6. led 2021, 12:59, celkově upraveno 1
vetikka5
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 26. říj 2020, 16:09

Re: PRAHA priváty - praktické zkušenosti a doporučení

Příspěvekod vulcan » úte 27. říj 2020, 1:31

vetikka5 píše:Jájinka je moc šikovná,já ji měl v Maloměřicích před lety,občas zavítá do Brna-Králova Pole,mně se líbí a v Praze-Karlíně ji brzy navštívím, ...

vetikka5, velmi inteligentní doporučení, bez odkazu, kontaktu.. :evil:
všichni vědí, kdo je Jájinka. :shock: :shock:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: PRAHA priváty - praktické zkušenosti a doporučení

Příspěvekod ananape311 » pon 2. lis 2020, 9:36

Sex seznamka - odstraněn reklamní odkaz Počítal jsem s tím, že na mě budou vyskakovat fiktivní profily. Lehce jsem je ale rozeznal od skutečných žen. Navázal jsem se třemi konverzaci a pokračovali jsme přes email. Postupně jsem se s nimi sešel a po předchozí domluvě je pozval k sobě.
Naposledy upravil ananape311 dne stř 6. led 2021, 12:55, celkově upraveno 1
ananape311
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 2. lis 2020, 9:32

Re: PRAHA priváty - praktické zkušenosti a doporučení

Příspěvekod vulcan » pon 2. lis 2020, 12:33

ananape311 píše:Známé doupě zlatokopek aneb privát Holy na "pětce"
Slečna Erika dnes nabízí orál bez na 15 minut za 1.200, za příplatek k ceně možný i výstřik do pusy :-)
Doufám, že to tam brzy dojede na covid a zavřou to...

Holy má běžné ceny 1000 / 1500 a relativně dobrý výběr.
http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/1 ... Cat=1&S=15

jen ta Erika, vykopávka z TOPu, si nyní dala takovou "skvělou" nabídku.
Můžeš ji šukat na hodinu za 1500 nebo se nechat vykouřit za 15min za 1200. :D
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: PRAHA priváty - praktické zkušenosti a doporučení

Příspěvekod pjotr » ned 29. lis 2020, 18:03

Kamila (29/162/48/2), 776 546 611, privát Prague Princess, Praha 5
https://www.pragueprincess.cz/divka/Kamila/

Inzeruje 29 let, tipoval bych lehce přes 30, ale nemám dobrý odhad na věk, tak to berte s rezervou. Fotky jsou její, má štíhlou postavu, na prsou a hlavně na břiše stopy po těhotenství. Neměl jsem s tím problém, vše nahradila přístupem. Není žádná netýkavka, ráda se mazlí a tulí. Za hodinu jsme stihli dvě čísla v několika obvyklých polohách, na akrobacii si nepotrpím. Odpočinek mezi nimi byl vyplněn masáží, která nešla moc do hloubky, bylo to spíš hlazení, ale příjemné.

Domluva na centrálním privátním čísle bez problémů den předem, hodinu před návštěvou dle domluvy potvrzení sms. Holky tam asi vlastní telefony nevedou. Bral jsem hodinový balíček 2v1, což je hodina s líbáním a OB za 2000Kč. Čas dodržen, sprcha se do času nezapočítávala.
pjotr
 
Příspěvky: 54
Registrován: pon 7. úno 2011, 13:29

Re: PRAHA priváty - praktické zkušenosti a doporučení

Příspěvekod selse » sob 20. lis 2021, 13:34

cesta píše:
LOTAS1969 píše:Já to chápu jinak, poprvé spokojen byl, podruhé ne. Já taky nebyl nadšen z Venus.


Venus už je v Plzni.



Já za ní byl v Praze na Invalidovně, přízemní byt v paneláku. Koupelna hned vedle pokoje. Je hodně silná, malá tak cca155 cm, určitě 125 kg. nic moc pohyblivá. Mínění má o sobě celkem velký, má hezký vlasy, tělo pohroma. Masáž ušla, zbytek ne. A navíc určitě nebyla v bytě sama, bylo slyšet, že je někdo vedle v pokoji. Kontakt jsem měl z anonce. Za mě tona repete není.
selse
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 29. zář 2020, 16:03

PředchozíDalší

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků