Hledat  

PRAHA priváty - praktické zkušenosti a doporučení

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Re: PRAHA priváty - Venus

Příspěvekod Kracmar » stř 28. pro 2016, 0:03

sumiiik píše:Mám pocit že jeden čas byla v Brně,potom v Práglu,teď na Amatérech píše že bude zase na pár dní v Brně...
Něco mě říká že si dřív říkávala -jaja-,pokud název ulice kousek od metra začíná na M. tak je to jasný.

Přesně. Už si další nicky na amatérech nepamatuji. V Brně je často. Před svým začátkem v Brně bydlela někde na Zlínsku. Jméno vesnice jsem už zapomněl.
Kracmar
 
Příspěvky: 211
Registrován: pon 7. kvě 2012, 19:33

Re: PRAHA priváty - Venus

Příspěvekod sumiiik » stř 28. pro 2016, 12:42

Kracmar píše:Přesně. Už si další nicky na amatérech nepamatuji. V Brně je často. Před svým začátkem v Brně bydlela někde na Zlínsku. Jméno vesnice jsem už zapomněl.

Teď už je zase na skok v Brně:
https://www.amateri.com/cs/user/1095797
sumiiik
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Re: PRAHA priváty - Venus

Příspěvekod vulcan » stř 28. pro 2016, 18:25

Kracmar píše:
sumiiik píše:Mám pocit že jeden čas byla v Brně,potom v Práglu,teď na Amatérech píše že bude zase na pár dní v Brně...
Před svým začátkem v Brně bydlela někde na Zlínsku. Jméno vesnice jsem už zapomněl.

Ty brďo :shock: , skoro metrák při 162cm, to musí být projektil :D
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: PRAHA priváty - praktické zkušenosti a doporučení

Příspěvekod 45 » stř 4. led 2017, 9:26

Jájinka je moc šikovná,já ji měl v Maloměřicích před lety,občas zavítá do Brna-Králova Pole,mně se líbí a v Praze-Karlíně ji brzy navštívím,má i profil na sexchatu,...LEONKA,....
45
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 29. črc 2008, 10:39
Bydliště: Brno

Re: PRAHA priváty - Venus

Příspěvekod herman » pát 6. led 2017, 16:06

vulcan píše:
Kracmar píše:
sumiiik píše:Mám pocit že jeden čas byla v Brně,potom v Práglu,teď na Amatérech píše že bude zase na pár dní v Brně...
Před svým začátkem v Brně bydlela někde na Zlínsku. Jméno vesnice jsem už zapomněl.

Ty brďo :shock: , skoro metrák při 162cm, to musí být projektil :D



Já vím, že ted je někde na žlutým kopci.
herman
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 5. čer 2011, 17:05

Re: BRNO priváty - Venus

Příspěvekod LOTAS1969 » pon 9. led 2017, 13:26

Našel jsem na 69 upoutávku na Venus , že je na Žlutým kopci v Brně. Prosinec 2016. Navigace bez problémů, mohl jsem dojed za půl hod. Ceny 700/ 1000. Docela mě zajímalo zda fotky sedí. Otevřela se branka rodinného domu, vešel jsem. Byla cítit zatuchlina. Šli jsem do menšího pokoje. Fotky sice odpovídaly realitě, ale před mnoha lety. Nejsem typ na otočky a tak jsem si ho za 400 nechal vyhonit, že jsem byl kurva nadržený.Venus je opravdu velké monstrum,krabicoidní postavy, při výšce cca 160 cm váha cca 110 kg. Dnes jsem narazil na její znovubrněnskou inzerci, tak jsem se rozhodl napsat recenzi. Jen pro ty co jsou na megatlusťošky s podbradkem. Za mě jednou stačilo.
LOTAS1969
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon 9. led 2017, 13:12

Re: PRAHA priváty - praktické zkušenosti a doporučení

Příspěvekod venuspraha » stř 25. led 2017, 9:32

:wink: ano jezdím občas do Brna kde mám svou klientelu jinak bydlím v Praze fota mám pánové aktualní a na žlutém kopci už neordinuji protože podmínky byly opravdu špatné nicméně jsem silná žena 162 cm 5 prsa a macatá a rozhodně se proto nebudu cítit méněcenná kdo to má rád, tak to ocení, kdo ne at neuráží ,nikdo není dokonalý :lol: Děkuji všem co mě navštěvuji a omlouvám se za svou nedokonalost těm co nebyli spokojeni :wink:
Přílohy
IMG_0796.JPG
venuspraha
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 4. pro 2015, 21:20

Re:Venus Praha v Brně

Příspěvekod taxikar » čtv 26. led 2017, 18:11

macatá kočka 731278871

Příspěvek od taxikar » sob 30. dub 2016, 18:44
Odkaz na seznamka 69 -
macatá kočka

Kategorie: Ona hledá Jeho Lokalita: Jihomoravský kraj
BRNO jsem brunetka delší vlasy prsa č5 macatá dračice Chceš klasiku sexík, mazlení, relax, sex prsama, masáž penisu, prostaty, pánský análek umělákem, strap-on, 69, domina lehčí SM, latex (výprask, ponižování, podvazování koulí, dojení, ) možná je i noc u ..
lokalita : Masarykova čtvrť, vilka Žlutý kopec, fotky jsou v inzerci jen některé její.
Slečna je dost silná,je malá tak asi 160 cm a řekl bych širší jak delší asi 115 kg, barokní tvary, byla i upocená a cítit kouřem, z hodinové masáže bylo necelých 40 min, navíc to není soukromí, je tam slečen více. Ač masáž ušla, čas byl zkrácen a nebylo zachováno soukromí. Za mě ne.

Vadilo mi hlavně, že nebylo zachováno soukromí a na schodech jsem byl okukován.Moje zkušenost je z dubna 2016.
taxikar
 
Příspěvky: 27
Registrován: sob 13. říj 2012, 9:46

Re: PRAHA priváty -Venus Karlín- Invalidovna

Příspěvekod Htc7777 » sob 19. srp 2017, 10:51

Já u ní byl asi před rokem mám rád baculky, byla v Karlíně. Letos repete z jara, nabrala minimálně, za poslední rok, 15 kg. Nutno podotknout, že Venus je hodně malá a váhově kolem 120 kg při 155 cm. Vlasy má pěkný, pohledná, jen má několik brad. Při druhé návštěvě se mi začla svěřovat až mě z ní bolela hlava.Byla taková pohodlná a bylo vidět, že už jí to ani nebaví. Prostě změna k horšímu. První návštěva byla za 1000, druhá půl hodina za 700. Teď jsem jí volal a zvedla ceny. No já už nezopakuji, baculky mám rád, ale tohle už je megabacule. Prostředí měla sice čistý, ale vše starý. Za mě už to na repete není i vzhledem k zvýšené ceně. Nutno podotknout, že při druhé návštěvě jsem cítil kouř a rozhodně jsme v bytě nebyli sami.
Htc7777
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 17. srp 2017, 13:14

Re: PRAHA priváty - praktické zkušenosti a doporučení

Příspěvekod venuspraha » ned 20. srp 2017, 15:53

tak hlavně že jsi zas volal a chtěl přijít :lol: srandisto
venuspraha
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 4. pro 2015, 21:20

Re: diskusni forum privaty praha

Příspěvekod arturhol » pon 21. srp 2017, 9:55

martas píše:ahoj, nevíte někdo, jestli existuje podobné diskusní forum, které je zaměřené na pražské priváty?
díky za odpověď
čau martin

ještě je masher.cz
arturhol
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon 21. srp 2017, 9:48

Re: PRAHA priváty -Venus Karlín- Invalidovna

Příspěvekod herman » úte 22. srp 2017, 15:19

Htc7777 děláš chlapům ostudu, kdyby ti dala za 300, tak by jsi byl spokojen co? Venus je baculka a to i inzeruje, vadí ti baculky tak choď za štíhlýma a nenavážej se. Já baculky rád a rozhodně se za to nestydím.
herman
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 5. čer 2011, 17:05

Re: PRAHA priváty -Venus Karlín- Invalidovna

Příspěvekod n1501 » úte 22. srp 2017, 23:21

herman píše:Htc7777 děláš chlapům ostudu, kdyby ti dala za 300, tak by jsi byl spokojen co? Venus je baculka a to i inzeruje, vadí ti baculky tak choď za štíhlýma a nenavážej se. Já baculky rád a rozhodně se za to nestydím.

herman, nevím, proč se navážíš do Htc7777 :shock: , vždyť to napsal slušně a podle mně i věrohodně. že má rád baculky, ale že Venus je až moc tlustá. Co je na tom špatného ?
A že ten přístup taky nebyl dobrej.
n1501
 
Příspěvky: 244
Registrován: pon 18. črc 2011, 0:26

Re: PRAHA priváty -Venus Karlín- Invalidovna

Příspěvekod Mp246 » pon 28. srp 2017, 7:30

n1501 píše:
herman píše:Htc7777 děláš chlapům ostudu, kdyby ti dala za 300, tak by jsi byl spokojen co? Venus je baculka a to i inzeruje, vadí ti baculky tak choď za štíhlýma a nenavážej se. Já baculky rád a rozhodně se za to nestydím.

herman, nevím, proč se navážíš do Htc7777 :shock: , vždyť to napsal slušně a podle mně i věrohodně. že má rád baculky, ale že Venus je až moc tlustá. Co je na tom špatného ?
A že ten přístup taky nebyl dobrej.


No já po přečtění tý recenze taky naznal, že HTC7777 se naštval pro zvýšenou cenu. Nějak ta recenze moc smyluplnná není, byl u ní po druhý, nevyhovovala mu, ztloustla, měla horší přístup, pak jaksi nerozumím tomu proč jí zase volal? Já teda pokud někde jdu opakovaně a jde to do zajetých kolejí , tak už pak nejdu.
Mp246
 
Příspěvky: 19
Registrován: sob 26. srp 2017, 14:42

Re: PRAHA priváty -Venus Karlín- Invalidovna

Příspěvekod milovnikondra » pon 28. srp 2017, 11:43

Mp246 píše:
n1501 píše:
herman píše:Htc7777 děláš chlapům ostudu, kdyby ti dala za 300, tak by jsi byl spokojen co? Venus je baculka a to i inzeruje, vadí ti baculky tak choď za štíhlýma a nenavážej se. Já baculky rád a rozhodně se za to nestydím.

herman, nevím, proč se navážíš do Htc7777 :shock: , vždyť to napsal slušně a podle mně i věrohodně. že má rád baculky, ale že Venus je až moc tlustá. Co je na tom špatného ?
A že ten přístup taky nebyl dobrej.


No já po přečtění tý recenze taky naznal, že HTC7777 se naštval pro zvýšenou cenu. Nějak ta recenze moc smyluplnná není, byl u ní po druhý, nevyhovovala mu, ztloustla, měla horší přístup, pak jaksi nerozumím tomu proč jí zase volal? Já teda pokud někde jdu opakovaně a jde to do zajetých kolejí , tak už pak nejdu.

Přesně tak MP246 nechápu jak někdo může jít dvakrát někam kde nebyl úplně spokojenej
milovnikondra
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon 21. srp 2017, 9:35

PředchozíDalší

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků