Hledat  

Praha Natálka 720 517 156 Jankovcova, Holešovice

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Praha Natálka 720 517 156 Jankovcova, Holešovice

Příspěvekod vulcan » úte 1. bře 2011, 4:18

Praha Natálka 720 517 156 Jankovcova, Holešovice

Privát se nachází v novostavbě, u holešovického přístavu. Moderní dům a moderní byt, velmi pěkně a vkusně zařízen.
Domluva s Natálkou naprosto v pohodě, termín dodržen, nikde jsem nečekal.

Natálka je velmi půvabná dívka, přirozeně půvabná, příjemného vzhledu i chování. Žádná stopa po namyšlenosti či aroganci. je to studentka, s delšími špinavě blond vlasy, asi 175cm, 60 kg, má 22 let. Moc pěkná souměrná, štíhlá postava, jemná dívčí prsa 1-2, a opravdu nádherný dívčí zadeček.
Natálku jsem navštívil již dříve a tak jsme se znali a vše bylo v pohodě, v přístupu především.
U této dívky opravdu nemám pocit jako na privátu, nejen že vypadá jako studentka, ale chová se jako skutečná milenka, zkrátka to umí, má talent jako GFE.
Společná sprcha v teplé vodě s mazlením, .. brzy bylo hotovo poprvé.. pak na pokoji vše pokračovalo v podobném duchu, má neskutečně kulatý zadeček a právě zezadu to má moc ráda. Přirozený přístup, dovede pěkně mužského přitahnout k sobě, přitisknout, rozhodně jí záleží na tom, aby to bylo milování a ne jen sex.
Čas sledován jen orientačně, vzhledem k kolegyním. Cena za hodinu 1200 Kč. Líbání jsem měl v rámci sympatií gratis, jiné příplatky nevím, neptal jsem se, vše dělá s ochranou.
Privát jankovcova by mohol být příkladem pro řadu brněnských privátů, slečny jsou zde mladé, půvabné, s milým přístupem, a ceny - však vidíte..
Přílohy
a it Natálka.jpg
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků