Hledat  

Marcela +420 737 624 174 Olomouc - Dívka na koštěti

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Marcela +420 737 624 174 Olomouc - Dívka na koštěti

Příspěvekod Zero » pát 28. říj 2005, 16:36

Žádná lepší parafráze mne nenapadá,když si vzpomenu na tu hrůzu.Kontakt na tenhle "zázrak" přírody jsem získal v inzertním časopise Profit (www.profit-inzerce.cz) v rubrice Erotické služby.Z celé přehršle inzerátů jsem si vybral právě tento,protože mi připadal úplně normální.Komunikace s dívkou po telefonu byla v mezích normálu a tak jsem vyrazil.Erosenka si říkala Marcela,tel.737 624 174,živnost provozuje v jedné dědince mezi Olomoucí,Prostějovem a Přerovem.Místo činu-starý,neudržovaný venkovský domek.Dojem z venku stejně blbý ,jako zevnitř.No a slečna?Syntetická blondýna, s IQ kolem bodu mrazu,postavu má něco mezi Shrekem a detektivem Big Benem (teda to jsem trochu přehnal - ale zkrátka je to takový malý strašidýlko).Nakonec pod heslem "zkusit se má všechno" jsem do toho šel /500,- na půl.hod./Sex s ní byl na úrovni ochotnického divadla.A tak jsem to po 20minutách snažení dobrovolně ukončil a oblékl se .Ani mne nesralo,že jsem o 500 lehčí,jako spíše to,že jsem si zkrátil život o zbytečnou dvacetiminutovku.
Takže - "kdo nevěří,ať tam běží",ale jinak naprosto,ale naprosto nedoporučuji.
Zero
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 7. říj 2004, 22:47

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: nornajs a 11 návštevníků