Hledat  

Daniela +420 732 556 866 Přerov

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Daniela +420 732 556 866 Přerov

Příspěvekod Zero » ned 13. lis 2005, 19:43

Tenhle staronový privát v Přerově se po určité odmlce zase objevil v nabídce Profitu a taky se více přestěhoval do centra.Výhodou je,že se to opravdu dobře hledá - centrální Žerotínovo náměstí každý najde a dům obuvi Baťa uvidí každý.Privat se nachází ve starším domě naproti Baťi a prochází rekonstrukcí a tak si při příchodu připadáte ,jako na stavbě.Jinak vevnitř klasický byt se šukací pracovnou - letiště,věšák ,koberec - jinak nic.Dříve na tomto privátě působily šikovné erosenky.Dnes /zatím/ personál příliš opotřebovaný a starý - viz Daniela.Nijak nevzhledná,postarší,oplácaná černovláska ve věku cca 40 - sex s ní ,to je opravdu "za odměnu" .Snad jen jedno plus to má - že sexovat ji baví a líbí se jí to.Ale to je za těch 600Kč/na půl. jen slabá deviza.Snad se na téhla štaci objeví v budoucnu i pěknější dívky!
Zero
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 7. říj 2004, 22:47

Jen jsem přiššl

Příspěvekod PCila » sob 22. črc 2006, 14:35

No, ten dům je strašný, byly tam tři holky, přišly na pokoj jen v ručníku kolem beder, tak že když jsme se seznamovali, tak jsem lehce zahlíd jejich "poklady". No ochota k romantickému milování nebyla, styl "zaplať a já tě udělám" a můžeš jít. Odešel jsem s díky a smály se tomu..
PCila
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon 17. črc 2006, 16:19

Re: Jen jsem přiššl

Příspěvekod Zero » sob 22. črc 2006, 16:43

PCila píše:No, ten dům je strašný, byly tam tři holky, přišly na pokoj jen v ručníku kolem beder, tak že když jsme se seznamovali, tak jsem lehce zahlíd jejich "poklady". No ochota k romantickému milování nebyla, styl "zaplať a já tě udělám" a můžeš jít. Odešel jsem s díky a smály se tomu..

Navštívil jsem taktéž onen privátek na Žerotínové náměstí,naproti Bati,takový starší dům,vstup ze dvora.Bohužel musím konstatovat ubohost onoho podniku.Byly tam sice dvě slečny,obě viditelně unavené a jen obtížně předstírající zájem o zákazníka.Vybral jsem si Věru,tmavovlásku,věk cca něco přes dvacet,malá a povadlá prsa,trošku oplácaná.Sex s ní je o ničem - ona je zcela bez zájmu,neustále u toho pokecává a (pro ni) nudný čas sexu se zákazníkem si krátí popěvkem a vykecáváním.Bohužel - žehlicí prkno mi přijde více sexy než tahle nudná Věrka.Cena - 700 za půl. klasiky ,vše s gumou.Vyhozený prachy,měl jsem je raději věnovat no charitu.Jinak ten telefon souhlasí - 732556866.
Zero
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 7. říj 2004, 22:47

Příspěvekod fuckfoor » stř 2. srp 2006, 8:52

Tak tady jsem byl taky, a zrovna mi nabidli, holku, ktera to zřejmě za prachy ještě nedělala, protože ze sebe nevydala ani slovo, a učit někoho a ještě platit fakt nehodlam, tak jsem si vyžádal myslím Míšu, která byla docela dobrá, až na to že z ní byl cítit kouř z cigaret, to je hnus, ale jinak měla zájem
fuckfoor
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 2. úno 2006, 11:27


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: paveldobry a 17 návštevníků