Hledat  

ZNOJMO a okolí - nové

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod Znojmak » čtv 23. kvě 2019, 16:27

Jejda pardon já Zapoměl, dneska už tam nemá inzerci na 69seznamce, fotky byli 3.a sexy holka.
Znojmak
 
Příspěvky: 55
Registrován: úte 2. srp 2016, 16:28

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod nemesis000 » pát 24. kvě 2019, 13:26

Znojmak píše: dneska už tam nemá inzerci na 69seznamce, fotky byli 3.a sexy holka.

No fotky byly dost upravované, a nicneříkající. Ale hlavně takové ceny 1200 půlhoďky a hodina 1600 a ani si nezašukáš. :evil: Některé ženské jsou fakt padlé na hlavu a stejně ti, co jim to dávají. :shock:
nemesis000
 
Příspěvky: 349
Registrován: stř 28. pro 2011, 3:19

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod Znojmak » sob 25. kvě 2019, 6:11

Přesně tak nesmíme podporovat, 1600 a příplatky to nejde :roll:
Znojmak
 
Příspěvky: 55
Registrován: úte 2. srp 2016, 16:28

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod petras60 » sob 25. kvě 2019, 8:49

To určuje jejich pasák ty ceny odvádí mu 50% bohužel holky sou na hlavu.
petras60
 
Příspěvky: 324
Registrován: ned 5. úno 2017, 23:14

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod nicolasvendes » ned 16. čer 2019, 1:39

Do Znojma jsem zavítal několikrát, troška nostalgie a pak současná situace.

2-3 roky zpět, podniky v provozu:
- Moulin Rouge, cca 4 dívky na place, nic co by mě zaujalo, plus jedna mladá, černovlasá hodně vysoká, namistrovaná, že chodí jenom na hodinu a na whirpool za 4K, že není stroj a podobné kecy. Jednou mě zaujala jedna mladá, 19 let, seděla na stoličce, bral jsem ji hned na pokoj, krátké nohy, milá, byla s ní sranda, sex dobrej, mínus kundička zapáchala. Při odchodu, povídala, že se těší na přístě.
- Rosemary, na place cca 10 dívek, převážně rumunky a holky z afriky. Bral jsem mladou rumunku, věk těžko hadát 25 - 27 let, černovlasá, vysoká, úzká pánev, takové motovidlo. Ptá se zda ji koupím drink, říkám "jdem na pokoj", ona povídá, že bez drinku nechodí. Koupil jsem drink a jdeme. Po schodech lamentovala, že ji češi nechtějí kupovat drink. Pořád se usmívala a něco povídala obstojnou česťinou, sranda, podařilo se ji navázat komunikaci. Na pokoji vzala vše do vlastních rukou, sedla na mě a začala se nade mnou svíjet, mačkala si kozy, otočila se, špulila zadek, kundu. Nebralo mě to. Vydenzifikovala mi ho, navlíkla kondom, kouř ucházející, zavedla si do kundy, sex dobrej. Vytáhl jsem ho, změníme polohu. Ona, kondomu nedotýkat, smůla, do kundy už né, dodělala mě nohama.
- Cabaret, na place jedna stálice, černé vlasy, štíhla, smutný kukuč, taková šedá myška, věk těžko hádat. Jinak obvykle 2 - 3 co mě nenadchnuly. Jednou jsem vybral brunetu, 26 let, z Brna, pěkná, přirozená krása, malé prsa, tuhle jsem musel mít. Řekli cenu v eurech, mám jen koruny, cena v přepočtu nevýhodná, ale chtěl jsem ji. Pokoj přišerny, sprcha rozbitá, prknu na hajzlu urvané, ručník hnusný, vedro, vlhko, za ty prachy. Holka, tichá, ve změnách poloh vyšla vstříc, při aktu zavřené oči.
- In flagranti, na place pěkné baby, pořádné samice, nic pro mě, hledám lolitky a holku od vedle. Při vstupu dostanu kartu z žetony, holky tančí u tyče na svojí oblíbenou hudbu, těch smutných písní o lásce mám plný zuby. Zařadilo se, lolitka, 19 let, zrzečka, malé kozičky, kulaťoučka prdélka, korzetek. Zavolám ji k sobě, bez drinku že nechodí, tak platím drink a jdeme. Luxusni těličko, holčička moc toho nenamluví, ale usmívá se, kouř průměr, zásun do úzké kundičky super, po aktu se hezky přitulí. Při další návštěvě, poznávám pár holek z okolních klubu. Další lolitka, přisla sama ke mě, malá, drobná, malé kozy, černé vlasy, 20 let. Rumunka, neumí česky, anglicky, a ani moc německy. Komunikace dosti kostrbatá ale pořád se usmívá, jdem na pokoj. Pokoj příšerný, dveře ve sprše urvané. Zaplatím, lehnu na postel, holka nasedne, chytne ho do ruky a nasměruje ho do sebe. Přitáhnu ji na sebe, při sexu mě pořád líže na krku. Změna polohy na misionaře, nechá se při tom honit na poštěváku.
- Geisa, Emporio, Marilyn, starší ročníky, nic pro mě

Aktuální situace, Moulin Rouge a Rosemary zavřené
- Cabaret, opět stálice, šedá myška. 2 holky co mě nezaujaly, plus jedná moc pěkná blondýnka.
- In flagranti, beru vysokou štíhlou blondýnku, věk 25 let, úzký pas, malé kozičky, moc hezká tvářička. Děvče příjemné, dá se s ní nenuceně bavit. Ochotná, změna poloh no problém, zvládla i kouřit péro vytažené z kundy, nechá se pohladit, vlasy ji hezky voněly.
nicolasvendes
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 12. lis 2018, 1:07

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod Dobermann » ned 16. čer 2019, 14:14

Bukowskeho fanoušek ?:)
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod 998452 » ned 19. črc 2020, 8:23

Ve Znojmě inzeruje nově Ellenka, tel. 704 070 883. Zkoušel někdo. Nedaří se mi dovolat. Jaká je a jaké má ceny?
http://www.naprivat.cz/eroticky-privat-ellenka-mb-875
998452
 
Příspěvky: 64
Registrován: ned 20. pro 2015, 20:39

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod slajen » čtv 23. črc 2020, 6:59

998452 píše:Ve Znojmě inzeruje nově Ellenka, tel. 704 070 883. Zkoušel někdo. Nedaří se mi dovolat. Jaká je a jaké má ceny?
http://www.naprivat.cz/eroticky-privat-ellenka-mb-875

Čau, byl sem včera, domluva v pohodě, privat na ulici Lužická. Fotky jsou její, ale přidejte pár kilo. Není to nic hroznýho, ale trošku bříško je. Akce byla fajn kouř super, na konička a pak zezadu, užívala si to , líbání. Pul hodka 1200. Ale říkal že bude jen do soboty. Puvodně je z ostravy,jinak říkal STČ kraj.
slajen
 
Příspěvky: 35
Registrován: sob 22. srp 2015, 9:16

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod 998452 » čtv 23. črc 2020, 13:11

Pár kilo navíc, mno... Jako nevypadá špatně, ale bohužel jsem chtěl holku s plochým břichem, co byla na fotkách. Fakt škoda, ale ještě vypadá pořád dobře. Ale nevím, nevím za nějaký ten rok... Jinak holka příjemná, ceny 1300 za půl hodiny, 1800 za hodinu. Otevřela v sexy černém body. Velké plus dávám za oční kontakt při sexu. To bylo hodně rajcovní. Mně při odchodu říkala, že bude do neděle. A taky se zmínila, že bere antibiotika, že prý zmokla cestou od autobusu minulý týden, ale infekční už prý není. To mi na náladě teda moc nepřidalo...
998452
 
Příspěvky: 64
Registrován: ned 20. pro 2015, 20:39

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod vulcan » čtv 23. črc 2020, 20:27

998452 píše:Pár kilo navíc, mno... Jako nevypadá špatně, ale bohužel jsem chtěl holku s plochým břichem, co byla na fotkách. ...
..... ceny 1300 za půl hodiny, 1800 za hodinu. ..
.... A taky se zmínila, že bere antibiotika, že prý zmokla cestou od autobusu minulý týden, ale infekční už prý není. ...

Fotky jsou její, ale přidejte pár kilo. Není to nic hroznýho, ale trošku bříško je.

Pánové, nechápu. :shock: :shock:
Holka evidentně žádná hvězda, spíše průměr s náběhem na panděro, a vy ji vysolíte takové ceny. :evil: :evil: To by jí v Ostravě, kde pochází, za těch 1200 - 1300 za celou hodinu hnali pryč.

Pak se nedivte, že kvalita služeb a nabídka dívek tak žalostně klesá. To pak kdejaká.. přijede a chce imitovat kvalitu.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod attila3224 » pát 24. črc 2020, 16:36

998452 píše:Pár kilo navíc, mno... Jako nevypadá špatně, ale bohužel jsem chtěl holku s plochým břichem, co byla na fotkách. Fakt škoda, ale ještě vypadá pořád dobře. Ale nevím, nevím za nějaký ten rok... Jinak holka příjemná, ceny 1300 za půl hodiny, 1800 za hodinu. Otevřela v sexy černém body. Velké plus dávám za oční kontakt při sexu. To bylo hodně rajcovní. Mně při odchodu říkala, že bude do neděle. A taky se zmínila, že bere antibiotika, že prý zmokla cestou od autobusu minulý týden, ale infekční už prý není. To mi na náladě teda moc nepřidalo...


Prosímtě, na který fotce má plochý břicho?? že je malinko oplácaná pozná každej. 1800 za hodku,,,amen :lol:
attila3224
 
Příspěvky: 26
Registrován: pát 14. srp 2009, 22:09

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod attila3224 » pát 24. črc 2020, 16:38

vulcan píše:
998452 píše:Pár kilo navíc, mno... Jako nevypadá špatně, ale bohužel jsem chtěl holku s plochým břichem, co byla na fotkách. ...
..... ceny 1300 za půl hodiny, 1800 za hodinu. ..
.... A taky se zmínila, že bere antibiotika, že prý zmokla cestou od autobusu minulý týden, ale infekční už prý není. ...

Fotky jsou její, ale přidejte pár kilo. Není to nic hroznýho, ale trošku bříško je.

Pánové, nechápu. :shock: :shock:
Holka evidentně žádná hvězda, spíše průměr s náběhem na panděro, a vy ji vysolíte takové ceny. :evil: :evil: To by jí v Ostravě, kde pochází, za těch 1200 - 1300 za celou hodinu hnali pryč.

Pak se nedivte, že kvalita služeb a nabídka dívek tak žalostně klesá. To pak kdejaká.. přijede a chce imitovat kvalitu.


Ne ty se nediv, že to někdo vysolí, ve Znojmě není žádná nabídka, bud cikorka, nebo šmudla a nebo tato s náběhem na panděro za 1800.. tak asi tak
attila3224
 
Příspěvky: 26
Registrován: pát 14. srp 2009, 22:09

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod bushmills » pát 24. črc 2020, 17:22

attila3224 píše:
Ne ty se nediv, že to někdo vysolí, ve Znojmě není žádná nabídka, bud cikorka, nebo šmudla a nebo tato s náběhem na panděro za 1800.. tak asi tak


Takze kdyz bude k dispozici smudla, kofola a tlusta, vyberes si tu nejmin hroznou, dle svych preferenci, a stejne za ni pujdes a preplatis ji?
bushmills
 
Příspěvky: 137
Registrován: pát 30. lis 2012, 15:20

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod vulcan » pát 24. črc 2020, 17:45

attila3224 píše:
vulcan píše:Pánové, nechápu. :shock: :shock: Holka evidentně žádná hvězda, spíše průměr s náběhem na panděro, a vy ji vysolíte takové ceny. :evil: :evil:
Pak se nedivte, že kvalita služeb a nabídka dívek tak žalostně klesá. To pak kdejaká.. přijede a chce imitovat kvalitu.

Ne ty se nediv, že to někdo vysolí, ve Znojmě není žádná nabídka, bud cikorka, nebo šmudla a nebo tato s náběhem na panděro za 1800.. tak asi tak

Tak snad nežijete jen ve Znojmě, příležitostně se třeba dostanete i jinam. :shock:
je to sice každého věc, ale osobně bych takové ceny a takové typy dívek nepodporoval.
Mch. jsou prázdniny, dá se něco najít i mimo placený sex na seznamkách.
Anebo si pošetřit a při výletě vzít něco takového..
https://www.sexprivat4you.cz/forum/view ... f=7&t=8161

Jak jsem psal, je to každého věc, ale pak jen se divím, že si někdo stěžuje, že je tam mizerný výběr, že jsou tam jen zříceniny a ještě chtějí majlant. :oo:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod attila3224 » pát 24. črc 2020, 22:50

bushmills píše:
attila3224 píše:
Ne ty se nediv, že to někdo vysolí, ve Znojmě není žádná nabídka, bud cikorka, nebo šmudla a nebo tato s náběhem na panděro za 1800.. tak asi tak


Takze kdyz bude k dispozici smudla, kofola a tlusta, vyberes si tu nejmin hroznou, dle svych preferenci, a stejne za ni pujdes a preplatis ji?



Ne já bych nešel ani za jednou ,ani jedno mě z toho nebere.
attila3224
 
Příspěvky: 26
Registrován: pát 14. srp 2009, 22:09

PředchozíDalší

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků