Hledat  

ZNOJMO a okolí - nové

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod Machynos » úte 18. říj 2022, 12:13

Machynos
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 9. srp 2022, 10:15

ZNOJMO Renn/ Renata 723 618 564

Příspěvekod vulcan » úte 18. říj 2022, 15:45

Machynos píše:https://www.sex.cz/401964?Kraj=jihomoravsky&SLoc=znojmo&S=0 Byl u ní někdo ?

Machynos, u ní byl určitě někdo. Řekl bych stovky ,možná tisíce chlapů. :D
To je takový znojemský historický exponát, k udávanému věku přidej tak 5 let, možná víc. Jednu dobu šlapala s ní i její dcera, ta vypadala na fotkách líp.
Pokud si pamatuji, tak ta Renn/ Renata (723 618 564/ 723618564 ) inzeruje tak 15 - 20 let.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod MarisK94 » úte 25. říj 2022, 12:40

Čau,
aaaa tuhle někdo zná?

Zkušenost? Jaká je, čisto? Ceny

https://www.amateri.com/cs/lide/2648354/Chuppi
MarisK94
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 25. říj 2022, 12:38

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod pogo1 » ned 13. lis 2022, 12:25

MarisK94 píše:Čau,
aaaa tuhle někdo zná?

Zkušenost? Jaká je, čisto? Ceny

https://www.amateri.com/cs/lide/2648354/Chuppi

Nebyl jsem za ni, ale volal jsem jí. Inflagranti Chvalovice. Cena 2000- 2500,- + drink 700,-
pogo1
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon 29. zář 2014, 13:40

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod Luukas » pon 14. lis 2022, 9:27

Luukas
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 21. led 2022, 22:34

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod qex3 » úte 15. lis 2022, 11:53

Divný inzerát. Taky jsem zvědavý ...
qex3
 
Příspěvky: 18
Registrován: pát 13. led 2017, 23:11

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod MarisK94 » čtv 17. lis 2022, 21:41



Neodpovídá na amatérech…
MarisK94
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 25. říj 2022, 12:38

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod supersperman88 » pon 5. pro 2022, 17:09

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat-privatek-lola-znojmo-566

Nějaké zkušenosti? Našel jsem jednu recenzi na norníku z působení v Karlových Varech, která není špatná. Chci prubnout, ale zatím se mi nedaří dovolat.
supersperman88
 
Příspěvky: 70
Registrován: pát 4. led 2013, 22:51

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod 998452 » stř 7. pro 2022, 11:26

https://www.nornik.net/debata/viewtopic.php?p=522705#p522705
https://www.nornik.net/debata/viewtopic.php?p=529196&hilit=lola#p529196
Lola (KV) s velkým tetováním na zádech - 704 711 371
1300 / 2000
Letmé uvítání a předání peněz v pološeru, ale stačil jsem před tím zhodnotit obličej a ťapinometrii -OK- žádné hororové překvapení. Obličej +5-7 let, postava vcelku ucházející, takže pro postaršího páprdu jako jsem já je furt poměrně dobrá milfka s přírodníma trojkama.
Rychlá sprcha a po příchodu na pokoj jí vidím s fialovým rosenbergem. Má punčošky a přes břicho má přetaženou halenku, což není kdo ví jak třeba, protože žádné velké faldy tím nejsou kryté. Nu proč ne, ať si holka hraje, ale po chvilce chci kouř. Orální disciplína je její parketa, což šlo poznat při nandavání gumy pusou a po té bere mého evropana do úplna.
Pak si lehá a roztahuje nohy a je na ní do očí bijící že to chce a ani si tam nepatlá gel. Nebudu ze sebe dělat Roberta a přiznám se že mi dala zabrat. Vůbec to však nebyl styl rychle se udělej, ale pořádně mi to udělej a umí při tom povzbudit, ba dokonce poručit. Tomuhle jsem dávno odvykl a tak mám co dělat abych mrdal jak je žádoucí. Celej utahanej raději zavčasu sypu. Mít trochu větší výdrž a být u ní na hodinu, tak by jistě dosáhla orgasmu, protože měla hezky vlhkou buchtičku, která když se při šukáníčku zahřála, tak mi hezky zavoněla pod frňákem.
Povedené noření a spokojenost


Souhlas s recenzí z norníka. Fotky jsou profi, v reálu to ale špatné taky není. Cena 1500 Kč za 30 min a 2000 Kč/hod.
998452
 
Příspěvky: 64
Registrován: ned 20. pro 2015, 20:39

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod JMKid » ned 22. led 2023, 21:56

honda500 píše:nevíte někdo jak se jmenuje ta blondýnka u chvalovic?

Spíš jestli nemá někdo číslo na tu vyšší černovlasou. Celkem bych to chtěl vyzkoušet ale jelikož jsem místní tak tam nechci stavět ale domluvit se. :D těžké to mají místní domorodci...
JMKid
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 22. led 2023, 21:26

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod nikdydost » úte 7. bře 2023, 16:21

Emma masáže
Nazdar chlapi. Ještě jsem nebyl na erotické masáži, takže to jdu zítra vyzkoušet a pak sem klidně napíšu recenzi. Jen se chci zeptat jestli cena 1400/půlhod a 1900/hod je přijatelná. Abych nekazil "cenovou politiku" jak tu občas někdo schytá, že přeplácí.
Kdyby někdo u ní už byl, budu rád za info. Díky

https://www.sex.cz/649669?Kraj=jihomoravsky&SLoc=znojmo&S=3
nikdydost
 
Příspěvky: 12
Registrován: úte 19. kvě 2015, 13:56

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod nikdydost » pon 13. bře 2023, 19:56

Jak jsem slíbil, tak píšu o návštěvě u Emmy. Masáž provádí ve velmi pěkně zrekonstruovaném bytě, který je v suterénu starého domu na Palackého 14. Holka pěkná, štíhlá, hezké, prsa, fotky i věk sedí. Jen je škoda, že jsem si víc nemohl vizuálně vychutnat její postavu, protože v bytě má přítmí, nasvícené svíčkami. Ale to zase dělá příjemnou atmosféru. Společná sprcha neproběhla, ani nemohla, protože má jen vanu - jinak koupelna pěkná.
Samotná masáž příjemná (bohužel nemůžu srovnat - byl jsem poprvé). Holka aktivní, masíruje opravdu celým tělem a teplým olejem - 3x prsa na záda, po otočce i 1x na břicho. Závěr ručně. Bohužel už jsem byl nadržený, takže to bylo rychle venku. Měl jsem jen půlhod, což bylo málo. Zřejmě zopakuju, příště na hodinu. No jenže ta cena.
nikdydost
 
Příspěvky: 12
Registrován: úte 19. kvě 2015, 13:56

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod bushmills » úte 14. bře 2023, 17:44

nikdydost píše:Jak jsem slíbil, tak píšu o návštěvě u Emmy. Masáž provádí ve velmi pěkně zrekonstruovaném bytě, který je v suterénu starého domu na Palackého 14. Holka pěkná, štíhlá, hezké, prsa, fotky i věk sedí. Jen je škoda, že jsem si víc nemohl vizuálně vychutnat její postavu, protože v bytě má přítmí, nasvícené svíčkami. Ale to zase dělá příjemnou atmosféru. Společná sprcha neproběhla, ani nemohla, protože má jen vanu - jinak koupelna pěkná.
Samotná masáž příjemná (bohužel nemůžu srovnat - byl jsem poprvé). Holka aktivní, masíruje opravdu celým tělem a teplým olejem - 3x prsa na záda, po otočce i 1x na břicho. Závěr ručně. Bohužel už jsem byl nadržený, takže to bylo rychle venku. Měl jsem jen půlhod, což bylo málo. Zřejmě zopakuju, příště na hodinu. No jenže ta cena.


To fakt chceš dát za patlání olejem, otření se kozama a vyhonění 2k? Prober se a nepodporuj to. Raději vezmi si svoje peníze a zajeď si za ně někam zašukat.
bushmills
 
Příspěvky: 137
Registrován: pát 30. lis 2012, 15:20

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod xnude » úte 14. bře 2023, 19:01

bushmills píše:
nikdydost píše:Jak jsem slíbil, tak píšu o návštěvě u Emmy. Masáž provádí ve velmi pěkně zrekonstruovaném bytě, který je v suterénu starého domu na Palackého 14. Holka pěkná, štíhlá, hezké, prsa, fotky i věk sedí. Jen je škoda, že jsem si víc nemohl vizuálně vychutnat její postavu, protože v bytě má přítmí, nasvícené svíčkami. Ale to zase dělá příjemnou atmosféru. Společná sprcha neproběhla, ani nemohla, protože má jen vanu - jinak koupelna pěkná.
Samotná masáž příjemná (bohužel nemůžu srovnat - byl jsem poprvé). Holka aktivní, masíruje opravdu celým tělem a teplým olejem - 3x prsa na záda, po otočce i 1x na břicho. Závěr ručně. Bohužel už jsem byl nadržený, takže to bylo rychle venku. Měl jsem jen půlhod, což bylo málo. Zřejmě zopakuju, příště na hodinu. No jenže ta cena.


To fakt chceš dát za patlání olejem, otření se kozama a vyhonění 2k? Prober se a nepodporuj to. Raději vezmi si svoje peníze a zajeď si za ně někam zašukat.


Přesně tak. Dámy mají pocit, že když ti vyhoní brko, tak že mají nárok na 2K. Obyčejná sportovní celotělová masáž od proškolené masérky stojí na slevomatu do 650 Kč na hodinu. Pokud jdeš na erotickou masáž, tak za 2K bych čekal, že si člověk aspoň u toho ještě zašuká nebo aspoň vzájemně vyhoní a ne, že holce nemůžeš šáhnout ani na kozy natož mezi nohy. To nemluvím o ojebávání času a tzv. masáži, která je spíš amatérským rozpatláváním oleje.
xnude
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 8. pro 2020, 13:48

Re: ZNOJMO a okolí - nové

Příspěvekod Dobermann » stř 22. bře 2023, 4:26

Kdybych šel na erotickou masaz, tak bych od toho určitě nečekal pich :lol:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

PředchozíDalší

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků