Hledat  

Třebíč - Ladies for all

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Třebíč - Ladies for all

Příspěvekod treak » pát 22. bře 2013, 1:00

Důvod založení tohoto vlákna je, že info o svlečnách z tohoto podniku buď nejsou, nebo jsou rozeseté všude možně (soudím z toho, co se mi ne-povedlo najít).
Tak díky všem, kteří to uvítají a přidají nějaké recenze.
Tento podnik jsem nenavštívil, takže sám "zatím" nemůžu přispět.

Teď mě zajímají hlavně reakce a vaše zkušenosti s Tinu
http://www.ladiesforall.cz/?page_id=900
http://www.naprivat.cz/ladies-for-all/denisa/?from_club=1
Vypadá opravdu dobře, stojí za návštěvu?
Díky za reakce
treak
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 13. led 2010, 11:03

Re: Třebíč - Ladies for all

Příspěvekod tigerone » pon 25. bře 2013, 8:16

Mě aktuálně zajímá, jak reálné fotky mají (zejména Tereza) a jestli má s ní někdo zkušenosti. Mám cestu kolem a malé drobné tmavovlásky, pro ty mám slabost :-)
tigerone
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát 31. srp 2007, 9:02

Re: Třebíč - Ladies for all

Příspěvekod treak » stř 17. dub 2013, 23:52

Tak na http://www.naprivat.cz/ladies-for-all/ se to trochu aktualizovalo. Máte někdo nějaké zkušenosti.
Stále jsem se neodhodlal tam vyrazit, když zatim nebyly žádné recenze (klidně napište i do SZ).
Podle info, fotek a služeb jsou pro mně favoritky Tina, Veronika a Tereza.
Máte někdo nějaké zkušenosti? Díky za info
treak
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 13. led 2010, 11:03

Re: Třebíč - Ladies for all

Příspěvekod Mameluk » pon 10. čer 2013, 15:01

Zdravím,

tak párkrát jsem v Ladies for all byl a zde jsou moje zážitky.

Teraza - fotky víceméně odpovídají, ikdyž s obličejem dává ta dívka úplně jiný kontext než na fotkách :D V době kdy sem tam byl (únor 2013) mi přišla jako zjevení. Nezkušená cose týče privátů a svou povahou mi přijde, že se na tohle povolání vůbec nehodí (bylo vidět, že ostatní holky s ní tak trochu vyjebávají a jedna situace která nastala mi dala za pravdu, ale to bych nerad rozmazával). Jinak sympatická ženská. Dá se s ní normálně pokecat. Prstit se nenechala, ale jinak pěkně reagovala na lízání. Kouř - bylo vidět, že moc neumí kouřit s kondomem, ale snažila se. Sex s ním byl hodně příjemnej, nemalou roli na tom měl fakt, že má dírečku pěkně uzounkou. Celkově shrnuto - už nějakou dobu mám spadeno na opáčku u ní a podle nejnovějších informací tam stále bývá (ikdyž nevím jak o víkendech).

Metaxa - z mojí poslední návštěvy cca 10 dní. Slečna sympatická a ukecaná, rychle dokáže navodit kamarádskou atmosféru. Fotky i popis sedí - je opravdu mazlivá a sama se chtěla líbat. Kdo je na mazlení a baculky, určitě si přijde na své. Ostatní nechci moc rozmazávat, šel jsem tam s hučákem v kocovině, takže výkon tomu taky odpovídal :D

Celkově musím Ladies for all hodnotit poměrně kladně. Byl sem tam několikrát minulý rok a dělali tam dost nány typu udělej se a vypadni, na vlasy mi nešahej a pod..následovala smršť stížností a dost obměnili personál (vůbec to tam je tak trochu jako na kolotoči). Letos jsem to taky párkrát zkus a vždy spokojenost. Takže za mě můžu doporučit. Co mi vadilo - mrňavé ručníky + poměrně často vyplácané všechno mýdlo a člověk tam musel lovit poslední zbytky ze dna.
Mameluk
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 10. čer 2013, 14:46

Re: Třebíč - Ladies for all

Příspěvekod break » ned 13. dub 2014, 20:30

Tereza z ladiesforall http://www.redtube.com/694501
break
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 13. dub 2014, 20:23

Re: Třebíč - Ladies for all

Příspěvekod Regenes » ned 1. čer 2014, 12:55

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli máte zkušenosti se Zuzkou, Markétou ?
Regenes
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 5. led 2014, 12:02

Re: Třebíč - Ladies for all

Příspěvekod nananattt » stř 19. srp 2015, 22:50

Nyní Tantra studio www.studiotantry.cz Tyna romka se silikony cena 1900 neskutečná dále mladá Jenny podle mě nezletilá cena stejná......pasák ožralej pod obraz. Takže pro mě otočka.
nananattt
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 5. srp 2015, 12:00


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků