Hledat  

Jihlava Privát Rozkoš

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Jihlava Privát Rozkoš

Příspěvekod ženáč » sob 1. lis 2014, 19:41

Ahoj. Měl jsem možnost navštívit paní Kateřinu na privátě Rozkoš.
Vybírá si klienty, nechodí s nikým pod 32 let.
Upovídaná moc hezká holka.
Byla něžná a vášnivá, cítil jsem se s ní fakt dobře.
Po koupeli mě krásně namasírovala, abych se uvolnil.
Pak orálek, poprosil jsem ji o 69.
Skvěle jsem si užíval, lepší jsem nikdy nezažil.
Nespěchala, udělal jsem se jí dvakrát do pusy, polyká.
Určitě se stanu jejím stálým zákazníkem.
ženáč
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 1. lis 2014, 19:32

Re: Jihlava Privát Rozkoš

Příspěvekod acx » ned 2. lis 2014, 20:13

ženáč píše:Ahoj. Měl jsem možnost navštívit paní Kateřinu na privátě Rozkoš.
Vybírá si klienty, nechodí s nikým pod 32 let.
Upovídaná moc hezká holka.
Byla něžná a vášnivá, cítil jsem se s ní fakt dobře.
Po koupeli mě krásně namasírovala, abych se uvolnil.
Pak orálek, poprosil jsem ji o 69.
Skvěle jsem si užíval, lepší jsem nikdy nezažil.
Nespěchala, udělal jsem se jí dvakrát do pusy, polyká.
Určitě se stanu jejím stálým zákazníkem.



Tak mám dojem, že dlouho ženáč nebudeš, :lol:
podáš návrh na rozvod, vždyť lepší než paní Kateřinu určitě nenajdeš. :roll: :roll: :roll:
acx
 
Příspěvky: 2028
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Jihlava Privát Rozkoš

Příspěvekod kabanos » pon 10. lis 2014, 5:33

Ženáč riskuje, asi se chce nakazit! Brzy donese manželce domů dáreček. : --:o
kabanos
 
Příspěvky: 489
Registrován: ned 31. srp 2014, 11:59

Re: Jihlava Privát Rozkoš

Příspěvekod ženáč » stř 12. lis 2014, 6:52

Ahoj. Sex samozřejmě dělá pouze s ochranou. Pouze orál byl bez. Myslíte, že to je tak velké riziko? Už jste si někdo takto donesl "dáreček"?
ženáč
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 1. lis 2014, 19:32

Re: Jihlava Privát Rozkoš

Příspěvekod jarjaroslav » stř 12. lis 2014, 10:24

ženáč píše:Ahoj. Sex samozřejmě dělá pouze s ochranou. Pouze orál byl bez. Myslíte, že to je tak velké riziko? Už jste si někdo takto donesl "dáreček"?


OB považuji za riziko, stále mi to připadá jako ruská ruleta s více než jedním nábojem, ale několikrát jsem byl v pokušení ho vyzkoušet :oops: . Špetka rozumu dosud naštěstí zvítězila. Pokud by měl někdo tip, jak při OB nic nechytit, sem s ním nebo do SZ, prosím (popř. zde: http://www.nobelprize.org/) :idea: .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Jihlava Privát Rozkoš

Příspěvekod prince of Wales » stř 12. lis 2014, 12:12

ženáč píše:Ahoj. Sex samozřejmě dělá pouze s ochranou. Pouze orál byl bez. Myslíte, že to je tak velké riziko? Už jste si někdo takto donesl "dáreček"?


Ženáču přečti si aspoň toto, takovej blázen pokud chceš chodit po doktorech a
po vyšetření já bych tedy do toho nešel s prostitutka bez ochrany.


Během orálního sexu je podobně jako u pohlavního styku možné nakazit se sexuálně přenosnými chorobami a to jak při felaci, tak při cunnilingusu. Možnost přenosu sexuálně přenosné infekce hrozí při každém kontaktu sliznic nebo ejakulátu se sliznicí, tedy i se sliznicí v ústech. Během orálního sexu může dojít k vysátí preejakulátu a při orgasmu odstříknutí ejakulátu do úst partnerky, která orální sex poskytuje. V případě oonemocnění přijímajícího partnera pohlavní chorobou pak hrozí nebezpečí přenosu pohlavních nemocí na poskytujícího partnera. Mezi ty nejčastější pohlavně přenosné nemoci patří HIV, kapavka, syfilis, kvasinkové infekce, infekce virem herpes simplex a další. Mezi méně časté patří chlamydióza, HIV, hepatitida typu A, B či C, genitální bradavice, infekce lidským papilomavirem, nebo vší muňkou. K nákaze může dojít i opačně z aktivního na přijímajícího partnera, nákaza je tedy obousměrná.

Někdy se ženy domnívají, že když ejakulát včas vyplivnou, nemůže dojít k přenosu nákazy. Bohužel pro přenos nákazy mužským ejakulátem platí naprosto stejná rizika, jak pro jeho vyplivnutí tak i pro polknutí. Partner, který provádí aktivně orální sex, je přitom ve větším nebezpečí než ten pasivní.

Dříve se orální sex řadil mezi bezpečný sex, v poslední době se ale začíná od tohoto zařazení pomalu upouštět.

Další informace najdete v části "Zdravotní rizika při orálním sexu".
prince of Wales
 
Příspěvky: 77
Registrován: úte 17. čer 2014, 21:42

Re: Jihlava Privát Rozkoš

Příspěvekod acx » stř 12. lis 2014, 15:22

Objektivně je třeba uvést, že pouze snižuješ riziko.
Přenos všech chorob je možný i když použiješ kondom (neřeším, že některé breberky kondom neodseparuje, nehoda kondomu, ...), protože pokud je kontakt tělo na tělo, tak různé sekrety, zbytky mikro potvor mohou zůstat a stačí nepatrná ranka a je vymalováno ... .
Také kontakt ve sprše s pozůstatky.
Ručníky, pokud nejsou vyvařeny na 90°, dezinfikovány a to nejsou, také mají zbytky příšerek (musíš nosit svoje).

Pokud by jsi se chtěl vyhnout všem možným zdrojům nákazy, tak nesmíš spát ani se svojí manželkou nebo přítelkyní (víš kolik vylepšuje rodiný rozpočet, svoje šminky, ..? 10tisíce) , naprostý celibát, chodit do bazénu, posilovny, .... .

Statisticky je nákaza nemocemi daleko větší v promiskuitním chování, než na privátech nebo klubech. Tady každý ví, do čeho jde a jen kaskadér dá něco s nějakou špindírou a je třeba si vybírat takové slečny, které si mohou také vybírat, nemusí brát každého bezďáka, aby měly na chleba nebo droga. Ale na diskotéce či jinde, klidně sexuje s holkou, která předtím na záchodě vykouřila několik jedinců za 200/300 a myslí si, že je to ok.
A kolik žen se nakazilo při dovolené v zahraničí, šíří to potom dál, ...

Takže hlavně s rozumem a pokud mám dojem, že prostředí není to pravé ořechové, včas utéci. A stanovení rizika, do čeho jít, je na jedincích z obou stran. Ale svrab, muňky, plísně, virové bradavice, žloutenky, kapavku, ... můžeš dostat i když budeš mít 10 kondomů.
acx
 
Příspěvky: 2028
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Jihlava Privát Rozkoš

Příspěvekod nemesis000 » stř 12. lis 2014, 19:09

acx píše: ... je třeba si vybírat takové slečny, které si mohou také vybírat, nemusí brát každého bezďáka, aby měly na chleba nebo droga. .. .

Bezďák nutně nemusí být s pohlavní nemocí, ten spíše má jiné starosti než šukat děvky . :shock:

A tak "holka, který si může vybírat" naopak může mít leccos, celou ZOO :evil: , protože se na ní vystřídají různí individua, co třeba maj prachy nebo si chtěj dokázat, že mají na kdeco, a taky nakoupí různé breberky.
Právě ty, co se zaštitují, že jsou něco víc , tak obvykle jim kundičkou prošlo tisíce přičmoudlých (nejsem xenofob) anebo promiskuitních.
:idea: Kdepak, cena není vůbec parametrem nějaké "čistoty"
nemesis000
 
Příspěvky: 349
Registrován: stř 28. pro 2011, 3:19

Re: Jihlava Privát Rozkoš

Příspěvekod acx » čtv 13. lis 2014, 0:19

nemesis000 píše:
acx píše: ... je třeba si vybírat takové slečny, které si mohou také vybírat, nemusí brát každého bezďáka, aby měly na chleba nebo droga. .. .

Bezďák nutně nemusí být s pohlavní nemocí, ten spíše má jiné starosti než šukat děvky . :shock:

A tak "holka, který si může vybírat" naopak může mít leccos, celou ZOO :evil: , protože se na ní vystřídají různí individua, co třeba maj prachy nebo si chtěj dokázat, že mají na kdeco, a taky nakoupí různé breberky.
Právě ty, co se zaštitují, že jsou něco víc , tak obvykle jim kundičkou prošlo tisíce přičmoudlých (nejsem xenofob) anebo promiskuitních.
:idea: Kdepak, cena není vůbec parametrem nějaké "čistoty"


Nemyslel jseem krytériem výběru cenu pseudo luxusních kurviček. Ty si nevybírají podle dojmu, ale skočí na každou vyšší nabídku. :wink: Myslel jsem jen ty, co nejsou ve velké finanční tísni ... . :mrgreen:
Budeš se asi divit, ale bezďák (myšleno osoba ne hygienického vzhledu a vůně), někdy na službičku má ... . :wink:
acx
 
Příspěvky: 2028
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Jihlava Privát Rozkoš

Příspěvekod kabanos » pát 14. lis 2014, 23:16

Každý strůjcem svého štěstí ! Kdo chce kam, pomožme mu tam! Jednoduše řečeno. Kdo nečte a nevzdělává se, tak neví. Kdyby hloupost nadnášela, tak se tady hodně norníků vzmáší jako bílé holubice! Držím palce sebevrahům ...kuřbě bez. ! :lol: --:o
kabanos
 
Příspěvky: 489
Registrován: ned 31. srp 2014, 11:59

Re: Jihlava Privát Rozkoš

Příspěvekod acx » sob 15. lis 2014, 1:11

kabanos píše:Každý strůjcem svého štěstí ! Kdo chce kam, pomožme mu tam! Jednoduše řečeno. Kdo nečte a nevzdělává se, tak neví. Kdyby hloupost nadnášela, tak se tady hodně norníků vzmáší jako bílé holubice! Držím palce sebevrahům ...kuřbě bez. ! :lol: --:o


Vzhledem k vláknu Hodonín bych o hlouposti a nadnášení pomlčel. :mrgreen:
Každý se musí rozhodnout, co bude riskovat. Ale představa, že noření s kondomem je bez rizika, že se nemůže nic stát, je také scestné a také by se lidé měli vzdělávat. :wink:
acx
 
Příspěvky: 2028
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků