Hledat  

Kromeriz??

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Kromeriz??

Příspěvekod stopa » pon 2. úno 2015, 14:00

Tak za týden jedu na celý den do Kroměříže, a když bude čas, tak bych nějakou slečnu rád navštívil. Může mi někdo doporučit, jestli se tam nějaká šikovná nachází? díky xx25
stopa
 
Příspěvky: 38
Registrován: stř 14. led 2015, 16:55

Re: Kromeriz??

Příspěvekod perna182 » pon 2. úno 2015, 16:24

Já tama jedu za měsíc do Zlína. Vím, že na amaterech inzertuje http://nick.amateri.cz/coleta25 a http://nick.amateri.cz/mrcinka24
Jednu z nich zkusím, ale teď ti víc neporadím.
perna182
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 20. lis 2014, 10:07

Re: Kromeriz??

Příspěvekod neznamy » úte 3. úno 2015, 12:24

Kroměříž a vůbec celý okres je pohřbený. Jediné co tam funguje jsou drahé cluby, ve kterých jsou hlavně staré hydry a sem tam mladá kočka nebo silikonová krasotinka, jako vždy v takovém zařízení je to loterie, jestli bude fajn nebo narazíš na klasickou línou a držkatou klubovou ťápotu. Nebyl jsem tam už víc jak rok, takže nemám aktuální info, ale donedávna tam fungovaly Livie v KM (Alšova ulice, ceny 1800/2300?), Růžová vilka v Hulíně (vlevo u prvního kruháče směrem z KM, 1800/2500?) a Dagmara Tlumačov (500m za Tlumačovem směrem na Otrokovice, ceny jsem nezjišťoval, bo jsem tam vždy viděl samé hrošice nebo stařenku s čaganem, takže jsem bez omluvy okamžitě vypálil i přes zavřené dveře :lol: ).

Amatérky tam skoro nenajdeš (určitě ne ty profláklé a pravidelně úřadující) a jediný, kdo tam funguje "na sebe" je Nikol ( http://nick.amateri.cz/Nikola33 ), o ní najdeš info na Norníku v sekci Kroměříž. Zatím jsem u ní nebyl, jelikož tím směrem už nemívám pracovní cestu, ale sklízí vesměs pozitivní ohlasy.
neznamy
 
Příspěvky: 159
Registrován: pát 5. říj 2012, 14:46

Re: Kromeriz??

Příspěvekod stopa » úte 3. úno 2015, 14:08

[quote="neznamy"]Kroměříž a vůbec celý okres je pohřbený. Jediné co tam funguje jsou drahé cluby, ve kterých jsou hlavně staré hydry a sem tam mladá kočka ....

Díky no právě je to tam špatné,na žádnou normální jsem nenarazil:-( tato vypadá slušně,díky pokud vyjde čas tak se zastavím a napíši hodnocení:-)
stopa
 
Příspěvky: 38
Registrován: stř 14. led 2015, 16:55

Re: Kromeriz??

Příspěvekod Martin02181 » sob 21. bře 2020, 12:30

Tak jak se tu uz pise ja sni byl a zadny tedy zazrak bylo to na zacatku tohoto roku domluva dobra pres telefon tak jsem tedy jel ma byt v panelaku otevrela my tak jsme se sapredstavili pote me zavedla do pokoje kde nebylo moc svetla tak jsem se svleknul sli do koupelny kde me oplachla pak se vratili do pokoje kde me usadila na postel libat se nejak nechtela tak jsem presel na lizacku take se k tomu moc nemela prsty do vnitr to bylo uplne tabu hned ze ne tak jsem chtel kurbu bylo to takove zuzlani nic zazracneho no a nakonec pero ani poradne nestalo a hned ho cpala do kundy no nakonec se tedy pistavil jo ale po vystriku me hned pakovala a jeste prachy chtela predem a kdyz jsem se ptal tak pak samozdrejme ze jsem sni byl kraci dobu nez odpovidali penize tak uz vratit na zpet nechtela tak ze za me velke sklamani tak ze opakovat urcite nebudu
Martin02181
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř 19. úno 2020, 18:20


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků