Hledat  

Olomouc Super !!!!

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Olomouc Super !!!!

Příspěvekod aila » úte 21. úno 2006, 23:08

po dlouhe dobe jsem byl v OL na private a super, prvni prijemna zprava je ta, ze v OL slevnili, cca tretina privaru nabizi pul hodky za 700- s gumou, nahodne jsem si vybral jeden z nekolika..na ulici Poupětova,tel uz nevim,dve krasny holky, vybral jsem si se silikonama, cca 30 let, tvrdila 23 v inzeratu,27 let na miste,ale kocka velika !!!! Dlouhy libani a prijemnej sex, nechci delat frajera ael myslim ze skoro byla a nebo je dobra herecka:-), nevim jestli se liba s každym...celkem se holkam libim tak jim nedela problem se se mnou libat, ZÁVEREM....OL doporucuju - dobry ceny a dobrej pristup(jasne ze zalezi na koho kapnes), protože v Brne jsou na privatech fakt KURVY ktery uz nevi co za to chtit
aila
 
Příspěvky: 125
Registrován: sob 21. kvě 2005, 16:35

Příspěvekod lumen » stř 22. úno 2006, 12:45

Jo, ty jejich brněnské kartelové ceny 1000 kč/půl a 1500/hod jsou fakt k smíchu. U krásný mladý voňavý kočky to ještě beru, ale u vysloužilé staré kundy? Asi dostala pořádným klackem přes hlavu...
lumen
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 17. srp 2005, 19:43

Příspěvekod aila » čtv 23. úno 2006, 23:53

drazsi jak brno uz je snad jen zlin, mam to celkem dost projety po cele republice a jak na svinu je brno jedno z nejdrazsich, kvalita zalezi na pristupu jednotlive holky,
aila
 
Příspěvky: 125
Registrován: sob 21. kvě 2005, 16:35

Příspěvekod rore » pát 24. úno 2006, 1:42

aila píše:drazsi jak brno uz je snad jen zlin, mam to celkem dost projety po cele republice a jak na svinu je brno jedno z nejdrazsich, kvalita zalezi na pristupu jednotlive holky,


Naprosto souhlasím,kvalita i cena je asi v tomto pořadí: Děčín,Praha,České Budějovice, Ostrava,Olomouc,Brno,Zlín,Břeclav.Jako moraváka mě to sice sere,ale přiznat to musím - čecháčci mají za míň peněz víc a kvalitnější muziky :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
rore
 
Příspěvky: 166
Registrován: úte 14. pro 2004, 10:47

Re: Olomouc Super !!!!

Příspěvekod doktor » pát 24. úno 2006, 8:58

aila píše:po dlouhe dobe jsem byl v OL na private a super, prvni prijemna zprava je ta, ze v OL slevnili, cca tretina privaru nabizi pul hodky za 700- s gumou, nahodne jsem si vybral jeden z nekolika..na ulici Poupětova,tel uz nevim,dve krasny holky, vybral jsem si se silikonama, cca 30 let, tvrdila 23 v inzeratu,27 let na miste,ale kocka velika !!!! Dlouhy libani a prijemnej sex, nechci delat frajera ael myslim ze skoro byla a nebo je dobra herecka:-), nevim jestli se liba s každym...celkem se holkam libim tak jim nedela problem se se mnou libat, ZÁVEREM....OL doporucuju - dobry ceny a dobrej pristup(jasne ze zalezi na koho kapnes), protože v Brne jsou na privatech fakt KURVY ktery uz nevi co za to chtit


Hele a nechceš si vzpomenout na ten telefon, nebo nějaký jiný kontakt??? V Olomouci jsem každou chvíli, tak bych to prubnul... :D
doktor
 
Příspěvky: 40
Registrován: pát 7. led 2005, 18:51

Re: Olomouc Super !!!!

Příspěvekod Zero » pát 24. úno 2006, 16:00

Poupětova ul. je dobře dostupná po příjezdu od Brna /přivaděč do OL centrum/.Přejedeš železniční přejezd u zastávky Olomouc-Nová ulice a hned za přejezdem se dáš doprava.Privát se nachází v takovém starším činžovním domě,blízko výstaviště Flora,poznávací znamení - nad vchodem je (byl?) satelit,na zvonku dvě křestní jména (něco jako Igor+.......).Vystoupat musíš po svých ,neb tento dům nemá výtah.Privat byl myslím ve druhém či třetím patře.Vybavení standartní -letiště,lamičky atd,koupelna vzadu,musí se přes kuchyni.Co si pamatuji,tak dívky se zde taktéž dost střídaly,asi jak všude jinde.Tel.číslo mohu poskytnout jen bez záruky,neboť si opravdu nejsem jist : snad 605 414 641, 723 524 982 ?
Zero
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 7. říj 2004, 22:47

Příspěvekod aila » pon 27. bře 2006, 23:04

zase jedu do ol ve ctvrtek,mate nekdo tip nebo mam zase skocit k te sikovne?
aila
 
Příspěvky: 125
Registrován: sob 21. kvě 2005, 16:35

velmi pěkné

Příspěvekod nornik80 » pon 15. kvě 2006, 22:50

Poupětova pořád funguje. Měl jsem mladou (ale podle všeho velmi zkušenou) štíhlounkou černovlásku. 1/2 h za 800 Kč s gumou. Sex ujde. Můžu doporučit. Mob. 607 920 280. Ale bacha po 1 štychu tě pošle do sprchy. Je to ideální jen na rychlovky a ne když si jdeš zarelaxovat.
nornik80
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 1. kvě 2006, 2:24

Vlaďka

Příspěvekod PCila » ned 23. črc 2006, 12:49

Ahoj, mohu take pochválit tento privát, byl jsem zde dvakrát, je to první vchod když zajedeš do ulice od tramvají. Na uzvonku je tuším Tichá. Byl jsem s dívkou jménem Vlaďka, strašně maldá a milá, mazlítko. Když jsem byl u ní podruhé, tak už byla více otrkaná a nebyla jako milenka v posteli, cítil jsem se normálně na privátě. Můžu ale doporučit, napíšešli mi na mejl, mohu ti poslat její fotku, dovolila se mi poprvé vyfotit bez obličeje. Tak se ozvi. Pavel
PCila
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon 17. črc 2006, 16:19

Příspěvekod petr sovák » stř 26. črc 2006, 12:28

Ahojky, chystám se do Olmiku a chtěl bych Vlaďku navštívit, mohl by jsi mi poslat nějaké její foečky a hodnocení na mail solanskyradek@seznam.cz. Předem díky
petr sovák
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte 30. kvě 2006, 11:11

Fotky Vlaďky

Příspěvekod PCila » čtv 27. črc 2006, 3:27

petr sovák píše:Ahojky, chystám se do Olmiku a chtěl bych Vlaďku navštívit, mohl by jsi mi poslat nějaké její foečky a hodnocení na mail solanskyradek@seznam.cz. Předem díky


Ahoj,
posilam ti odkaz, kam jsem si fotky schoval. Neni to for, je to hezka realita.
http://www.sexytela.cz/PCila/2590-nevinne.html
PCila
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon 17. črc 2006, 16:19

Vlaďka

Příspěvekod PCila » stř 2. srp 2006, 23:28

Zdravim všechny přiznivce-----
V pondělí jsem jel přes Olmik, tak jsem se tam zastavil... Neotevřeli mi, že měli obsazeno. Tak jsem si jen představil ty dva pokoje, že tam asi právě holky sedí nasazené na našich mazlíčcích..... Ptal jsem se po vlaďce, tak právě byla obsazená. ... Prý za půl hodiny, já neměl čas čekat.. škloda.
Napište někdo, kdo jste tam byl teď někdy.... Díky. Pavel
PCila
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon 17. črc 2006, 16:19

Re: Vlaďka

Příspěvekod PCila » stř 2. srp 2006, 23:32

PCila píše:Ahoj, mohu take pochválit tento privát, byl jsem zde dvakrát, je to první vchod když zajedeš do ulice od tramvají. Na uzvonku je tuším Tichá. Byl jsem s dívkou jménem Vlaďka, strašně maldá a milá, mazlítko. Když jsem byl u ní podruhé, tak už byla více otrkaná a nebyla jako milenka v posteli, cítil jsem se normálně na privátě. Můžu ale doporučit, napíšešli mi na mejl, mohu ti poslat její fotku, dovolila se mi poprvé vyfotit bez obličeje. Tak se ozvi. Pavel
PCila
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon 17. črc 2006, 16:19

Příspěvekod Pedroso » čtv 24. srp 2006, 7:36

Čau,
včera jsem zkusil holky na Poupětové 3 a musím vcelku souhlasit, jedná se o slušný průměr. Byl jsem s Alex, 19 let, štíhlá, heboučká prdýlka, pěkný dvojky, pokec byl v pohodě, sex průměr, cena 1200/h.
Výsledek: nebyl to propadák, ale ani zážitek
Pedroso
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 22. zář 2005, 9:04

Příspěvekod Adionesis » stř 6. zář 2006, 11:28

Zdar chlapi, já tam chodím taky a už VÝHRADNĚ za Vlaďkou je to prostě mazel a smíšek... Musím ji taky poprosit o společné foto, vypadá to hezky. Jinak tam můžete narazit na hodně krásné holky ale občas na průměr. Taky doporučuju Karin, kdo má rád milé štíhlé drobné blondýnky.
Adionesis
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 4. zář 2006, 13:09


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků