Hledat  

Praha10 Strašnice Vanesa 607 259 449

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Praha10 Strašnice Vanesa 607 259 449

Příspěvekod sumiiik » ned 27. pro 2015, 19:32

http://www.sex.cz/476056?OpnS=O&Ag1=25& ... c=praha_10

Tradiční předvánoční návštěva Pupku republiky,procházel jsem inzeráty,padla mě do oka tato malá ženská,říkal jsem si že vyzkouším velikostní nepoměr... :D
Volám,příjemný hlásek mě sdělil adresu že můžu dorazit.Asi po hodině volám znovu,ještě příjemnější hlásek(říkala si Monika) mě oznámil že mám zavolat za 15 minut jelikož si Vanesa odskočila... :D
Tak za čtvrt hodiny volám zase a jsem vpuštěn do jakéhosi bývalého klubu ve sklepě.Fotky Vanesy fakt nelžou,jenom jsem to špatně odhadl,je ještě menší než jsem myslel...Jinak docela sympatická,usměvavá,podle mě dost genů odněkud z Indie,je to vidět i na fotce...Maličká,prsa menší,trochu povislá.Fotky souhlasí.V podniku se motal nějaký chlap,údajně majitel :shock: Nahuleno jako v hospodě.
Příchod na pokoj,tam už nahuleno nebylo,domluva na službách,cena příznivá 800/1200,v podstatě skoro všechno v ceně...(zdravím Brno :D )Beru pro začátek půl hodiny.Říkala že zběhla z nějaké Jezerky(kolegové z Práglu určitě znají,možná ji zažili tam),bordelmamá tam prej špatně hrála...
Sprcha na pokoji já,ručníky v pohodě,pak rychle ona,přesun na postel,víc než OB a něco k tomu jsme nestihli,čas se totiž počítá od příchodu...
Potom opět sprcha já,oblíct a ven.Při odchodu ještě u báru potkávám zase "majitele" i druhou dívku Moniku(docela se mě líbila),společně si popřejeme hezký svátky a odchod do reality.
Klady: Docela dobrá domluva,pravé fotky,dobrý přístup,dobrá cena v podstatě bez příplatků.
Zápory:Čas počítaný od příchodu,zakouřený bar(i když sám hulím jako ucpaný kamna,trochu mě to vadilo).
Třeba budu někdy opakovat,ale to bych dal asi hodinu,abych toho víc stihl.
vanesa.jpg
vanesa.jpg (11.42 KiB) Zobrazeno 9530 krát
sumiiik
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Re: Praha10 Strašnice Vanesa 607 259 449

Příspěvekod sumiiik » pon 20. kvě 2019, 18:53

V Praze už ji to asi nebavilo,někdo ji dokonce obviňoval že něco roznáší...Já jsem to tenkrát přežil ve zdraví... :D
Udělala kolečko po republice,mimo jiné Ostrava,Č.Budějovice a já nevím kde ještě.
Potom asi pochopila kde je zlatý důl,zdražila a už ji máme tady... :lol:
https://www.amateri.com/cs/lide/1650316/DrobnaSarka
sumiiik
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků