Hledat  

Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice

Příspěvekod lukasadamek » pon 8. kvě 2017, 10:13

Nemáte nějaký ověřený kontakt na někoho z okolí těchto měst? :) Nebaví mě furt jezit do Brna
lukasadamek
 
Příspěvky: 68
Registrován: čtv 30. čer 2016, 19:16

Re: Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice

Příspěvekod acx » pon 8. kvě 2017, 13:16

Vždyť v Hustopečích máš Sofii a Moniku. :mrgreen:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice

Příspěvekod CM01 » úte 9. kvě 2017, 16:17

To jo, za 2500 kč na hodinu.
CM01
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned 25. led 2015, 1:38

Re: Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice

Příspěvekod acx » úte 9. kvě 2017, 18:38

CM01 píše:To jo, za 2500 kč na hodinu.


Ale nemusí jezdit do Brna, když ho to nebaví ... :lol:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice

Příspěvekod RytirZBrna » stř 10. kvě 2017, 0:35

Ale přes pohořelice jezdím, tam by mohla nějaká být ;)
RytirZBrna
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 22. lis 2016, 22:33

Re: Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice

Příspěvekod acx » stř 10. kvě 2017, 1:01

RytirZBrna píše:Ale přes pohořelice jezdím, tam by mohla nějaká být ;)


Tak ji najdi, vystav a třeba za ní budeme jezdit z i Brna. :wink:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice

Příspěvekod leoaron » pát 12. kvě 2017, 23:48

Nazdar narazil jsem na amaterech na romanticka7805 je v Židlochovicích na chatu jsem se toho moc nedozvěděl číslo nedá akorát se domluví na termínu a dá
adresu tak jsem to zabalil na slepo radši nikam nejedu nebudu pak někde stepovat před barakem. Ale třeba s ní má někdo lepší zkušenost.
leoaron
 
Příspěvky: 11
Registrován: stř 4. kvě 2005, 20:29

Re: Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice

Příspěvekod herman » sob 13. kvě 2017, 20:53

Lea 774 681 931 Hustopeče u Brna na tohle jsem narazil, osobní zkušenost nemám, snad někomu kontakt pomůže
herman
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 5. čer 2011, 17:05

Re: Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice

Příspěvekod ruller » pon 15. kvě 2017, 14:00

CM01 píše:To jo, za 2500 kč na hodinu.

Ceny uz jsou nižší. Každopádně si o ně musíš zavolat.
Za me hodnotim kladne i kdyz tam nebyla ani sofii ani monika
V zidlochovicich je jen odpad..
ruller
 
Příspěvky: 19
Registrován: pon 23. kvě 2011, 7:46

Re: Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice

Příspěvekod and » pon 22. kvě 2017, 14:43

leoaron píše:Nazdar narazil jsem na amaterech na romanticka7805 je v Židlochovicích na chatu jsem se toho moc nedozvěděl číslo nedá akorát se domluví na termínu a dá
adresu tak jsem to zabalil na slepo radši nikam nejedu nebudu pak někde stepovat před barakem. Ale třeba s ní má někdo lepší zkušenost.


Zdravím, mladou paní s nickem romanticka7805 jsem navštívil. Štíhlá, skoro hubená příjemná žena. Domluva byla jen přes vzkazy. Domluvil jsem se dva dny dopředu. Bohužel jsem se v den setkání nepřipomněl, tak na mne zapomněla a v dohodnutou hodinu mi neotevřela. Asi za půl hodiny se vzkazem omluvila a protože jsem ještě byl v místě, proběhla krátká poznávací návštěva s domluvou na další termín, protože na víc nebyl čas.
and
 
Příspěvky: 44
Registrován: pon 22. kvě 2017, 14:33

Re: Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice

Příspěvekod vulcan » úte 23. kvě 2017, 10:40

and píše:
leoaron píše: na amaterech na romanticka7805 je v Židlochovicích na chatu jsem se toho moc nedozvěděl číslo nedá akorát se domluví na termínu a dá
adresu tak jsem to zabalil na slepo radši nikam nejedu nebudu pak někde stepovat před barakem.


mladou paní s nickem romanticka7805 jsem navštívil. Štíhlá, skoro hubená příjemná žena. Domluva byla jen přes vzkazy. Domluvil jsem se dva dny dopředu. Bohužel jsem se v den setkání nepřipomněl, tak na mne zapomněla a v dohodnutou hodinu mi neotevřela. Asi za půl hodiny se vzkazem omluvila a protože jsem ještě byl v místě, proběhla krátká poznávací návštěva s domluvou na další termín, protože na víc nebyl čas.


romanticka7805 působila dříve jako gabinka na amaterech (nebo nějak podobně zněl nick), byla na Lesné.
Mladá určitě není , je jí 39 let, příjemná je, hubená, vyšší. Postava, prsa po více dětech. Byl jsem za ní v zimě 2016, tehdy jsme se domluvili na 1000 Kč, doba nebyla nějak omezena. Určitě to nebyl průser, ale ani nic extra, pozitivum vidím, že jsem ji přispěl na děti, u ní nějaký abusus nepředpokládám.

Jako velkou překážku ale vidím, že nedává telefon, domluva jen před net je na houby, to pak většinou dopadne tak, jako měl and.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice

Příspěvekod and » čtv 25. kvě 2017, 14:27

V Pohořelicích je na amatérech inzerující " SvudnaMrcha". To co inzeruje odpovídá pravdě. Zákazníky si vybírá.
and
 
Příspěvky: 44
Registrován: pon 22. kvě 2017, 14:33

Re: Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice

Příspěvekod lukasadamek » čtv 25. kvě 2017, 19:26

and píše:V Pohořelicích je na amatérech inzerující " SvudnaMrcha". To co inzeruje odpovídá pravdě. Zákazníky si vybírá.


A byl jsi u ní? Já se s ní domlouval asi dvakrát. Jednou hned na začátku řekla ne. Při druhé domluvě jsme se domluvili že jo, ale když zjistila že bydlím do 9km od Pohořelic, tak řekla že nikdy! Asi se bojí, aby ji nikdo nepoznal:-)
lukasadamek
 
Příspěvky: 68
Registrován: čtv 30. čer 2016, 19:16

Re: Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice

Příspěvekod jarjaroslav » čtv 25. kvě 2017, 21:29

lukasadamek píše:
and píše:V Pohořelicích je na amatérech inzerující " SvudnaMrcha". To co inzeruje odpovídá pravdě. Zákazníky si vybírá.

A byl jsi u ní? Já se s ní domlouval asi dvakrát. Jednou hned na začátku řekla ne. Při druhé domluvě jsme se domluvili že jo, ale když zjistila že bydlím do 9km od Pohořelic, tak řekla že nikdy! Asi se bojí, aby ji nikdo nepoznal:-)

Tak příště vzdálenost zdesetinásob :D . Možná si ale bude myslet, že se Ti nakonec nebude chtít přijet...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice

Příspěvekod and » čtv 25. kvě 2017, 22:53

Byl jsem u ní. Pokud si to správně pamatuju, chtěla vědět věk, protože mladší (nepamatuji si její limit ) nebere. A mám dojem, že chtěla i fotku, to už si ale nejsem jistý. Pak chtěla abych zavolal, a v telefonu počítá, s návštěvou. Doma u ní možnost jen dopoledne.
and
 
Příspěvky: 44
Registrován: pon 22. kvě 2017, 14:33

Další

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků