Hledat  

Olomouc, privát U berušek, - Sofie - 702 396 149

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Olomouc, privát U berušek, - Sofie - 702 396 149

Příspěvekod ander82 » ned 15. říj 2017, 20:05

Včera večer jsem po cestě ze severu Moravy zpátky do Brna navštívil tuto slečnu. Domluva po telefonu, volal jsem z auta z dálnice s tím, že jsem chtěl primárně blondýnku (taková moje slabost), kterou jsem si vyhlédl na stránce privátu. Blondýnka sice k dispozici nebyla, ze slečny na druhé straně drátu se vyklubala Sofie, která ale byla sympatická a souhlasila s tím, že se do půl hodiny stavím. Privát se nachází v bytě v jednom panelovém domě na sídlišti Nové Sady. Byt celkem slušný, udržovaný, snesl by asi renovaci, jako většina panelákových bytů, ale rozhodně žádná díra, kde by krysy hrály karty se štěnicema.

Uvítala mě šikovná brunetka, udávaných 20 let zhruba sedí, řekl bych možná 20-25, víc téměř jistě ne. Celkem odpovídá fotkám na webu, i když mám podezření, že její úplně nejsou (alespoň ne všechny), nebo jsou staršího data. Oproti fotkám má navíc rozměrnější, ale vkusná tetování na zádech a na stehně. Domluvili jsme se na půlhodince, odevzdal jsem přiměřenou hotovost a dostal ručník. Ten byl sice vypraný, ale jinak mi připadal celkem letitý a blbě sál, no nějak jsem to překousl.

Jelikož jsem přijel po pracovním týdnu celkem vykolejený, poprosil jsem o krátkou masáž zad, během které jsem si užíval příjemné doteky a pomohlo mi to shodit ze sebe úvodní stres. Poté došlo na další partie, jejichž krátká masáž rukou (její) přinesla kýžený efekt a mohla se nasazovat guma. Hned na to mě s gumou krátce pokouřila, což jí šlo velmi dobře. Její rty krásně pevně obepínaly můj penis a pěkně energicky mi ho projížděla. Potom nasedla na koníčka a já ucítil, jak parádně úzkou má štěrbinku. Až jsem se do ní při plné erekci skoro ani nemohl dostat, jak byla úzká. Začala aktivně, ale já měl chuť převzít iniciativu, takže jsme se tak nějak střídali nebo spíš doplňovali a já si mohl užívat ty její krásně pevné troječky s malinkatýma bradavkama (přírodní). Celkově má postavu mladou a velice pevnou, zřejmě pravidelně cvičí. Malé bříško vůbec nevadí, ty luxusní kozičky a heboučká prdelka krásného tvaru bohatě vyvažují. Potom jsme se převalili na klasiku, nechala se dráždit prstem na poštěváčku i uvnitř. Snažila se udržet po celou dobu takový jako profesionální odstup, což chápu, ale líbilo se mi, jak začínala sténat vždycky, když jsem se do té její uzounké kundičky dostal celý a trošku rozjel, což mělo za následek zvětšení mého objemu. Nakonec jsem požádal o svou oblíbenou polohu zezadu, kde jsem si znova ověřil, že je fakt malinkatá a musel se do ní znova trochu probojovat ;-) Když došlo na finále, málem ze mě utekla, protože ji to trochu zabolelo, ale zvládli jsme to :-) Pak následovala krátká sprcha, posbíral jsem saky paky a pelášil zase dál, to všichni znáte.

Celkově oceňuji trpělivý a laskavý přístup, krásné pevné tělo a ochotu, stejně jako slušnou cenu. Čas jsem hlídal víc já než ona. Pokud ji uvidíte inzerovat, můžu jen doporučit. Dneska odkaz na ni z webu zmizel, takže kdo ví, kdy bude zase k dispozici.

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... fie-10132/
ander82
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 22. bře 2011, 23:41

Re: Olomouc, privát U berušek, - Sofie - 702 396 149

Příspěvekod wrany » pon 23. říj 2017, 22:36

Kolik si bere?
wrany
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 26. lis 2015, 13:58

Re: Olomouc, privát U berušek, - Sofie - 702 396 149

Příspěvekod ander82 » čtv 2. lis 2017, 17:38

Já se domluvil na půlhodince za 800. Podle mě rozumné ...
ander82
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 22. bře 2011, 23:41

Re: Olomouc, privát U berušek, - Sofie - 702 396 149

Příspěvekod Nads » sob 4. lis 2017, 17:49

Domluvil jsem se 5h předem, hodinu předem dle domluvy napsal sms a když volám, že jsem tu, tak mi oznámí, že si klient, asi s tou druhou, prodloužil-připlatil čas a jelikož mají jeden pokoj, tak buď mam počkat a dame půl hodinu (v tel. jsem rikal, že chci hodinu) nebo nic. Takže jsem řekl, že nic. Omluvila se a ať se nezlobim.

Proč jsem se objednával předem? Do olmu to mám 40km
Proč jsem posílal potvrzovaci sms, když je k hovnu?
Kdyby aspoň napsala...
Tohle udělat v práci zákazníkům, tak nevím...
Nads
 
Příspěvky: 172
Registrován: sob 31. led 2015, 19:39

Re: Olomouc, privát U berušek, - Sofie - 702 396 149

Příspěvekod Foulenk » ned 5. lis 2017, 16:58

Měl jsem krátkou návštevu v Olmiku z hodiny se totiž vyklubala 30minutovka s cekackou, ale nakonec to byla jen 10minutovka bez sexu, bez niceho,... Rezervace dopředu si holky nedělají(chtěl jsem den předem), ze max. Hodku dopredu. Chodil jsem Nikol,ale chtel jsem vyzkouset Sofii. Některé recenze jsou na ni fajn nektere ne tak jsem to chtel zkusit. Přijel jsem na domluveny čas k paneláku (potkal jsem vychazet nejake mladika-ktery se dival do zeme takze asi kolega.) pak jsem volal ze uz jsem na miste slecna mi rekla ze jsem prisel o 3minuty pozdejc a slecna nekoho vzala jineho :shock: a pry jestli chci sofii musim pockat tak 30min tak jsem si sedl do auta a cekal prisel jsem na čas. Byl jsem vpuštěn jel výtahem a čekal 3-4min nez mi otevrela Sofie v papučich a kosilce -hodne moc potetovana ale krasny oblicej-fakt luxus a to je asi tak vse. Dostal jsem vynadano ze jsem se spozdil a ze ma jen 30minut. Ani polibeni ani usmev ani nic. Odvedla me do pokoje a chtela zaplatit i dalsi priplatky -lizani 500,- libani 500,- :shock: vzal jsem zaklad (myslel jsem si ze v nem ma vse co pise na strankach,ale nema) sel jsem do sprchy (mistnost takova ta klasicka panelakova koupelna, kde vsechno slysite)Ale bylo tam slyset jak si holky z dalsiho pokoje co si rikaji a slysel jsem i jak rika asi nekdo Sofii- pohni si at je ten kreten rychle pryc pak mas dalsiho. :shock: prisla si pro me a my kraceli do pokoje
Chtel jsem si ji vyslect a ona: ja to udelam sama snazil jsem se o komunikaci nic no asi jsem.ji nebyl sympaticky. Najednou mi rekla ze dame oral bez a ze ji dam pak 500kc rekl jsem.ze ne a ona hmm tak to je teda uzasny. Tak aspon ze za lizani 500,- rekl jsem ze ne. Ze bych se chtel nejprve pomazlit a to ona ze ne ze mame uz i tak malo casu rekl jsem.ji ze jsem tu cca 10min a ona rikala ne 20min a ze mame uz jen 10min :shock: tak jsem ji rekl ze to tak nechape a ze pujdu at mi vrati tedy aspon cast penez a ona ze mi vracet nic nebude ze se svlikla a ze jsem si na ni sahnul no nesahnul protoze nebylo kdy! Tak rikam fajn tak alespon v posledni 10min mi udelej masaz a ona neudelam chces uz jit tak bez..... :shock: :shock: sprchu jsem.nedal oblekl jsem se docela to i nepobral a jen za mnou jak jsem odchazel.zaklapla rychle dvere.. Byl jsem pred panelakem a docela to nechapal.. :shock: rozhodl jsem se zavolat zpatky a vzala mi to nejaka asi operatorka ptal jsem co to ma jako znamenat ze jsem k vam chodil za Nikol ale ta Sofie ze nechapu co to melo znamenat. Ta ,,operatorka,, mi rekla at uz k nim.laskave nechodim kdyz se neumim chovat a ze jsem nadaval Sofii :shock: a pak jen praskla telefonem.... Opravdu super..
Foulenk
 
Příspěvky: 34
Registrován: úte 29. srp 2017, 14:24

Re: Olomouc, privát U berušek, - Sofie - 702 396 149

Příspěvekod acx » ned 5. lis 2017, 20:28

Tak to bych prozvonil všechny zvonky u vchodu, ptal se, jestli jsou ten známý místní bordel a za kolik to dělají, jestli je to jeho manželka nebo jestli ji hlídá manžel ... . :oo: Udělat jim v místě peklo, nic jiného si nezaslouží, to nejsou ťapiny ale kurvy, včetně organizátorky. :!:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Olomouc, privát U berušek, - Sofie - 702 396 149

Příspěvekod lance7 » pon 6. lis 2017, 21:00

"Jsem v postýlce hravá !!! Čekám tě rozpálená ve svudném prádélku !!! NEMUSÍM BÝT JEN TVYM SNEM...Jsem pohodová,milá,přítulná..."
:lol: :lol: :lol:
Live to Ride...
lance7
 
Příspěvky: 517
Registrován: pon 31. kvě 2010, 18:24

Re: Olomouc, privát U berušek, - Sofie - 702 396 149

Příspěvekod Foulenk » úte 7. lis 2017, 21:08

Tak hravá až nekoho přechazí zrak- z mé pozice nemůžete si sáhnout jen se stačí ,,udělat,, nejlepe bez vniknutí, pokoureni s gumou neexistuje, prece jste tady aby jste se ,,uvolnil,, ale to neznamená že si na.me muzete sahnout..proste uvidite zaplati te za pul.hod 800,- a to je vse. Max se muzete kouknout na oblicej a potetovane (kdo si extremne potrpi na tetované slečny). Nesahat, nesahat od toho tu slečna neni....
Foulenk
 
Příspěvky: 34
Registrován: úte 29. srp 2017, 14:24

Re: Olomouc, privát U berušek, - Sofie - 702 396 149

Příspěvekod Nads » sob 18. lis 2017, 13:20

privát U berušek, - Sofie - 702 396 149

Nakonec jsem byl.

Domluva nic moc.
1300hod + 500ob (nabízela i líbání +300)
Ukecaná moc není, buď má v piči nebo prostě nevím. Snažil jsem se mluvit, ale k ničemu..
Postava dobrý, ale s tím břichem by měla začít něco dělat. Obličej, asi průměr.
OB umí, ale moc se jí nechce. Nahoře se jí taky moc nechtělo být.
Čas ani nevím, ale přetáhnut nebyl. Dole už čekal jinej - a já zas čekal předtím, než odešel ten přede mnou.
Opakovat nebudu, nedoporučuji. Nicol je rozhodně lepší volba.
Nads
 
Příspěvky: 172
Registrován: sob 31. led 2015, 19:39

Re: Olomouc, privát U berušek, - Sofie - 702 396 149

Příspěvekod LOTAS1969 » pon 25. pro 2017, 14:34

Já u ní byl taky 800 za půl hod, málomluvná, kouř ok, fotky sedí
LOTAS1969
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon 9. led 2017, 13:12


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků