Hledat  

Amaterky z Prahy

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Amaterky z Prahy

Příspěvekod rejza » čtv 26. říj 2017, 9:19

kazda slecna je uvedena pod nicklem, s jakym vystupuje na Amaterech.

misa29 - Miska uraduje v cinzaku na Praze 2, za pulhodku si rekla o 1000 korun. Starsi byt, okna do ulice, v byte poradek. Misce je od pohledu neco pres 30, uvadi 31, dejme tomu. Pratelske uvitani, zenska proste v pohode, odkladam si a jdu do sprchy. Po prichodu jsem trosku zklaman, Misa se uz stacila svliknout, cimz me ochudila o mou oblibenou cast aktu. Telo fakt nadhera - kdo ma rad velky kozy, boky a zadek, tak si prijde na sve. Oral sel, ale nebyl nejlepsi. Pri sexu se mi libil jeji hlasity projev, ale holka byla trosku pasivni. Cekal bych, ze si treba i s tema pokladama na hrudi trosku pohraje. Ale i tak me navsteva uspokojila.

Nikoletka32 - Nikca me udelala stastnym v bytovce v Letnanech. Vysoka, modrooka blondyna kolem 25 let. Za rychlou akci si rekla 700 korun. Telo suprove, kozy mensi, stihla. Typ postavy by se dal shrnout asi takto - muze snist celou nutelu a jeste to zajist fast foodem, ktery zapije colou a stejne nepribere. Frndicka fakt uzka, jezdit tam bylo extra namahave. Oral mi nedelala, ale to ani nevadilo, stal mi uz kdyz pro me sla ke dverim. Co me fakt iritovalo, tak to byla rozvrzana postel a jina moznost moc nebyla, gauc tam nebyl a na stole nejaky veci do skoly.

Dalsi slecna, ktera mi dala k dispozici svou vlhkou kundicku a hebke nozicky byla surprisegirl. Slecna kolem 20, mila, stihla bruneta, trosku mi na ni vadilo tetovani (co na tom ty zensky doriti vidi?!). Domluva po telefonu v pohode. Za 600 korun full servis - oral bez, sukani a nakonec vystrik do pusy (nepolkla). Sex trosku pasivnejsi, ale za ten pohled to proste stoji.

katka27 - Kacenka to ma jako doplnek k normalni praci. Snedsi cernovlaska sidlici v panelaku v Libni. Dorazim na adresu, Katka mi rika do telefonu ze jde pro me. Ve vytahu me chytne za ruku a zajede mi s ni pod jeji tricko, nevaham a zacinam ji masirovat kozy. Paradne mi stoji, kaslu na sprchu, v pokoji se rychle svlikame a jde se na vec. Katka to sproste komentuje (to ja primo miluju) a chvilema poradne stena. Tri plolohy + melky oral bez, spis takovy cumlani zaludu. Na zaver vystrik na pusu, neco malo slo i do ni.

buchticka911 - drobna divka privydelavajici si ke studiu. Jeji fotky trosku klamou, poprsi se zda byt mensi, nez ve skutecnosti je. Oblicej moc hezky. Zaplaceno 800, cas vyuzit nadoraz, tri standardni polohy (zepredu, zezadu, face-to-face jizda), k mrdani ve stoje mi rekla, ze to moc neumi. Na zaver vymena kondomu a pokourila mi ho, jela fakt slusne - pak jsem ji postrikal prsa.

ZZuzanka43 - tak tohle byla opravdu trefa, celkem mlade vyhlizejici MILFka, 1200 za hodinu, prsa trosku vytahany, ale dobry. Telo udrzovane, cerveny lak na nehtech, trefila se mi do vkusu. Navsteva rozdelena na ve casti - pul hodiny souloz (Zuzka je celkem aktivni), pak jsme si zapalili, pokecali a zbytek casu, asi 20 minut jsem si hral s jejimi nozkami. Cas jsme trosku pretahli, urcite budu opakovat.

Dalsi devcata budou nasledovat zachvilku.
rejza
 
Příspěvky: 50
Registrován: stř 17. kvě 2017, 20:10

Re: Amaterky z Prahy

Příspěvekod Tomikbmw » úte 14. led 2020, 11:57

Čau,kde jsi našel tu Katku27? :)
Tomikbmw
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 14. led 2020, 9:46

Re: Amaterky z Prahy

Příspěvekod Matrix9 » úte 14. led 2020, 18:05

Tomikbmw píše:Čau,kde jsi našel tu Katku27? :)



Hele reagujes na prispevek starej vic jak 2 roky. Nektery slecny uz davno nemusi fungovat.
Matrix9
 
Příspěvky: 22
Registrován: ned 23. říj 2016, 20:26

Re: Amaterky z Prahy

Příspěvekod sumiiik » úte 14. led 2020, 19:25

Tomikbmw píše:Čau,kde jsi našel tu Katku27? :)

Hledej šmudlo hledej... :D
https://www.amateri.com/cs/lide/1289943/katka27
sumiiik
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků