Hledat  

privat Lucie a Martina

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Re: privat Lucie a Martina

Příspěvekod Springceleb » stř 27. bře 2019, 11:01

Dobermann píše:Inu, neznám tě, nevím jak vypadáš, takže tohle všechno co napíšu, si vůbec neber osobně. Ale prostě, když jsi ženský protivnej, dokáže se přemáhat, ale těžko z toho vykřeše nějakou jiskru. Většinou to poznám hned z kraje a poznám i to, že se snaží, ale že to tam není.
Vidím, jestli mě hned po prvním čísle začne honit a chce ještě a taky poznám, když si chce strašně moc povídat:) Ani jí to nemám za zlé, prostě jsem to zkusil a některé věci ani nevyčteš z recenzí. A přemlouvání se a usmívání, když je to falešné jak pětikoruna, to je mi přednější, že mi dá
podobným způsobem najevo, že už nemám chodit. A já nepřijdu.


No, aniž bych se chtěl chlubit, tak řekněme, že ani zdaleka nejsem někdo, nad kým by ženský ohrbovaly nos.
Napsal jsem svoji zkušenost, že je to subjektivní a neplatí univerzálně, o tom není třeba debatovat, jinak by to tady postrádalo smysl.
Dávám si bacha, abych holkám nedával důvod se takhle chovat. Pokud jste s Luckou spokojení, já to nebudu zpochybňovat. Moje zkušenost je jiná. Podělil jsem se o ní a to je všechno.
Springceleb
 
Příspěvky: 46
Registrován: pon 25. led 2016, 11:02

Re: privat Lucie a Martina

Příspěvekod 315 » stř 27. bře 2019, 13:46

za luckou jsem chodíval a dost. Ale po té, co se asi pokoušela sblížit se to nějak změnilo. Byla ochotná, pohledná a hlavně měla supr postava, nemohl jsem si stěžovat. Nevim jak dnes, ale Lucka je tam sama a dle profilu pracuje vic než dost, muže být přetazená, anebo je dnes uz Lucka jiná.
315
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob 7. kvě 2016, 8:52

Re: privat Lucie a Martina

Příspěvekod Springceleb » stř 27. bře 2019, 15:02

315 píše:za luckou jsem chodíval a dost. Ale po té, co se asi pokoušela sblížit se to nějak změnilo. Byla ochotná, pohledná a hlavně měla supr postava, nemohl jsem si stěžovat. Nevim jak dnes, ale Lucka je tam sama a dle profilu pracuje vic než dost, muže být přetazená, anebo je dnes uz Lucka jiná.


Jo, to zmiňovala. Ptal jsem se totiž, kolik má kolegyněk. Odpověděla, že je sama a že hledá holky k sobě.
Nenapsal jsem že je špatná, naopak sex hodnotím kladně. To další může svědčit, jak píšeš, o "přepracování".
Springceleb
 
Příspěvky: 46
Registrován: pon 25. led 2016, 11:02

Re: privat Lucie a Martina

Příspěvekod 315 » stř 27. bře 2019, 16:36

dlouho je co jsem byl u ní naposled, klidně můžeš mít pravdu ty. Ono taky přestal jsem za ní chodit protože, tak nějak přestala být na mě, příjemná, ochotná a milá. A pokud si platíš, tak bys měl odcházet spokojený a nelitovat peněz.
315
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob 7. kvě 2016, 8:52

Re: privat Lucie a Martina

Příspěvekod Dobermann » stř 27. bře 2019, 18:39

Springceleb píše:
Dobermann píše:Inu, neznám tě, nevím jak vypadáš, takže tohle všechno co napíšu, si vůbec neber osobně. Ale prostě, když jsi ženský protivnej, dokáže se přemáhat, ale těžko z toho vykřeše nějakou jiskru. Většinou to poznám hned z kraje a poznám i to, že se snaží, ale že to tam není.
Vidím, jestli mě hned po prvním čísle začne honit a chce ještě a taky poznám, když si chce strašně moc povídat:) Ani jí to nemám za zlé, prostě jsem to zkusil a některé věci ani nevyčteš z recenzí. A přemlouvání se a usmívání, když je to falešné jak pětikoruna, to je mi přednější, že mi dá
podobným způsobem najevo, že už nemám chodit. A já nepřijdu.


No, aniž bych se chtěl chlubit, tak řekněme, že ani zdaleka nejsem někdo, nad kým by ženský ohrbovaly nos.
Napsal jsem svoji zkušenost, že je to subjektivní a neplatí univerzálně, o tom není třeba debatovat, jinak by to tady postrádalo smysl.
Dávám si bacha, abych holkám nedával důvod se takhle chovat. Pokud jste s Luckou spokojení, já to nebudu zpochybňovat. Moje zkušenost je jiná. Podělil jsem se o ní a to je všechno.


Mhm ze zvědavosti za ní zajdu. I když ta Bydžovská mě trochu odrazuje:)
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1457
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: privat Lucie a Martina

Příspěvekod Adam89 » sob 25. zář 2021, 14:18

Nemáte nějaký kontakt na holky z tohoto již přes rok zavřeného privátu?
Především na Martu s Luckou případně Míšu, která tam byla take myslím při konci sama?
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40

Re: privat Lucie a Martina

Příspěvekod 315 » úte 2. lis 2021, 13:30

V tomhle privatu jsem taky byl, Lucka měla dobrou postavu a byla fajn. Privát bohužel nefunguje a holky se rozutekly. Rád bych zopakoval, neobjevil někdo Lucku makat někde jinde?
315
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob 7. kvě 2016, 8:52

Předchozí

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků