Hledat  

Karolína Olomouc Masáže 792 314 842

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Karolína Olomouc Masáže 792 314 842

Příspěvekod croisante » čtv 27. čer 2019, 14:19

http://www.eroticke-masaze.cz/eroticke_ ... ze-olomouc

Věren filozofii, že mladé holky většinou moc masírovat neumí a ještě je to nebaví, jsem zkusil Karolínu. Fotka odpovídá, ale je to foceno šikovně, zakrývá nedostatky. V reálu ale celkem OK, domluva v pohodě. Už do telefonu deklaruje a zdůrazňuje POUZE masáž... OK, kvůli tomu tam jdu. Dostupnost dobrá, parkování před 3. hodinou fajn (větší parkoviště před domem), byť je to sídliště.

Karolína menší postavy, slibovaná prsa 7 souhlasí, celkem sympatická. Bohužel bříško už mírně za hranou, ale budiž. Koupelna čistá, ručník nějak divně smrděl (neřekl bych, že nevypraný, ale spíš vypraný v něčem, co mi fakt nesedlo). Masáž začátek velmi příjemný, seznámení a takové fajn hlazení ve stoje príma, dobře jsem se naladil. Pak na břicho, masáž tak normálka, ale už jsem začal cítit odstup - masíruje i prsama (to bylo fajn, ty 7 dobrý), ale snaží se spíš kontakt omezit. Ale říkal jsem si pořád OK... otočka, opět podobný styl jako na zádech, mi pomáhá, když se můžu masérky dotýkat a hladit ji (klidně jen po noze), zkusil jsem, ruka mi byla jemně, ale dostatečně jasně odsunuta... Nakonec si strategicky sedne mezi nohy (dosáhnout se na ni nedá) a pustí se do ruční práce. Závěr není úplně špatný, ale v kombinaci s jakýmsi odstupem to prostě celkově žádná sláva nebyla.

Shrnuto: nevadí-li vám, že jste zcela pasivní, tak se dá, já už opakovat určitě nebudu.
croisante
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 13. črc 2017, 7:41

Re: Karolína Olomouc Masáže 792 314 842

Příspěvekod ADR » pon 1. črc 2019, 7:26

Tak taková by musela platit mě :lol: .Jako v pořádku každého věc a výběr.Ale co se v poslední době rojí(ne jen v Brně podělaným ale i jinde) za "kousky" to je k neuvěření.Šukat se tomu povětšinou nechce ( i 15-20 minut je moc) a pak se objevují takovéhle "masáže" kdy si dotyčná myslí že....No raději nekomentovat.
ADR
 
Příspěvky: 68
Registrován: pon 7. zář 2009, 16:46

Re: Karolína Olomouc Masáže 792 314 842

Příspěvekod croisante » pon 1. črc 2019, 12:33

Jasně, máme osvědčené adresy :-), ale když děláš průzkum bojem, tak to holt někdy nevyjde. Ale beru to sportovně a snad to aspoň ostatním pomůže v rozhodování.
croisante
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 13. črc 2017, 7:41


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků