Hledat  

Olomouc - privát Mon Cherri

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Olomouc - privát Mon Cherri

Příspěvekod borecek82 » stř 7. srp 2019, 13:57

Následují dvě recenze na ťapky z privátu Mon Cherri, obě jsou na konkurenčním n.o.*.n.i.k.o.v.i. - ta Lussyina je z loňského roku, nicméně jsem letos nedávno opakoval a je pořád stejně dobrá, řekl bych, že opakovaná zkušenost byla spíš lepší.

Lussy, Mon Cherri, Olomouc
Jako norníkovi o pár příspěvků výše, i mně se po nepodařených objednání jinde zachtělo zastavit se za Lussy https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... ussy-31048
Domluva v pohodě, byt v prvním patře, vzhledem k času nebylo rušno. Otevřela mi dívka s potetovanou rukou, s úsměvem a hned se představila jako Lussy. Po uvedení do pokoje jsem předal částku, zavrhl příplatky a dostal jsem ručník. Pokoj je účelně zařízený, sprcha taky v pořádku. Na ručníku je vidět, že už má něco za sebou, ale čistý byl. V chodbě je jen závěs, který vede nejspíš do kuchyně, odkud jsem během sprchy slyšel hlasy - tipoval bych to na bordelmamá.
Po mém příchodu ze sprchy za mnou přišla i Lussy, přinesla peníze nazpět a vodu. Byla oblečená v korzetu, který šel vzápětí dolů. Prsa jsou poctivé, mladicky pevné trojky. Slečna má velmi ženskou postavu, úzký pas (s rýsujícím se bříškem), a krásně kulatý zadeček. Nohy jsou taky hezky tvarované. Na druhou stranu se obávám, že pokud o sebe nezačne dbát (cvičit, hlídat si stravu), tak za pár let bude plnoštíhlá. Ale v tomto věku, který bude určitě pod 25, se mi opravdu líbila. Někdo píše, že je v obličeji slabší - každý máme jiný vkus. V obličeji slabší je podle mě Andrea - prsatá blondýna. Mně přišla Lussy pohledná, určitě nad průměrem.
K samotné akci. Po špatných zkušenostech s jinými slečnami jsem se jí raději předem zeptal, jestli tam dole nemá nějaký problém - vzala to sportovně. Dali jsme tedy 69 - broskvička jí krásně voněla, ale nijak při lízání nevlhla, asi moje chyba. Kouřila dobře, za mě fajn. Pak jsme dali misionáře a koníčka, ale pohled na její bujné melounky jsem dlouho nevydržel. Na druhé kolo to už nebylo, tak jsme zbytek času prokecali. Na pokec v pohodě, příjemná, bezprostřední.

Anett z privátu Mon Cherri 704 413 619
Domluva klasicky dobrá, privátek je hezký a čístý, s jedním pokojem. Nemusíte se tedy s nikým dělit o koupelnu během návštěvy, na bytě kromě Anett přítomna "paní domácí".
Věk i míry odpovídají, což rozhodně nebývá na privátech pravidlo a u Mon Cherri to sedí i v případě Lussy. Anett je sympatická, milá a aktivní, ale také se přizpůsobí a vyhoví. Má maličko větší bříško a boky a menší prsa než Lussy, ale vše pevné, ženské. Fotky odpovídají, spíš mi přijdou na fotkách její nohy silnější, než v reálu. Nemá kérky, narozdíl od Lussy. Kouř ok, 69 taky fajn - pipinka voňavá. Klasiku začla nahoře, ale za chvíli jí došel buď dech nebo chuť. Tak jsem zbytek musel odpracovat já. Bohužel, holky chtějí zkásnout 6 chlapů denně, ale fyzicky na to často nemají, a tak se snaží co nejmíň času strávit nahoře. U Lussy jsem tuhle nechuť si to odpracovat neviděl. Osobně mi víc sedí Lussy, ale obě jsou moc dobré. Pokud bych měl dát Lussy 1- (jedničku mají u mě jen brněnské legendy Mia a Simona), tak Anett by dostala hezkou 2.
Tohle se rozhodně dá zopakovat, zvlášť pokud Lussy své výhružky splní, a tuhle práci ukončí. V Olmiku pro mě jasná volba.
borecek82
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 23. bře 2017, 11:28

Re: Olomouc - privát Mon Cherri

Příspěvekod Adam89 » sob 25. zář 2021, 14:14

Nějaký aktuální kontakt na Anett?
Nedaří se mi ji v inzerci dohledat, ačkoli Lussy stále inzeruje s fotkami z privátu na Jílové, tak Anett nikde nevidím.

Klidně vyměním do pm za tipy na jiné slečny v ol

Edit. Obě dohledány, v rámci toho ze jsem těžce proti pasakum a holky stále inzeruji na Jílové pod Michalou které 40% odevzdávaji, tak raději vynechám, doufám že dostanou obě brzy rozum a jako většina svlecen začnou fungovat samý na sebe.
Naposledy upravil Adam89 dne pát 15. říj 2021, 0:30, celkově upraveno 1
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40

Re: Olomouc - privát Mon Cherri

Příspěvekod mireck » sob 25. zář 2021, 15:42

Tipy piš sem, ne do pm.
Anett je teď Karolína Olomouc privat.
tel 735 520 562
mireck
 
Příspěvky: 54
Registrován: stř 20. čer 2018, 5:51

Re: Olomouc - privát Mon Cherri

Příspěvekod Adam89 » sob 25. zář 2021, 18:57

2 moje top slečny z minulého roku právě kvůli tomuto fóru zabalily krám, tudíž nebudu sám rozjíždět vlákno o někom s kým jsem spokojený abych za chvíli sledoval jak jsou zde přidávány jejich fotky obličeje a reálné jména, načež jsou vždy inzeráty staženy, nalijme si čistého vína, občas je toto fórum díky pár jedincům spíše na škodu nikoliv k užitku :)
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40

Re: Olomouc - privát Mon Cherri

Příspěvekod borecek82 » sob 13. lis 2021, 18:04

borecek82 píše:Následují dvě recenze na ťapky z privátu Mon Cherri, obě jsou na konkurenčním n.o.*.n.i.k.o.v.i. - ta Lussyina je z loňského roku, nicméně jsem letos nedávno opakoval a je pořád stejně dobrá, řekl bych, že opakovaná zkušenost byla spíš lepší.

Lussy, Mon Cherri, Olomouc


Můj update na Lussy, z "šedého" serveru.
Nedávno se mi bohužel u ní přihodilo, že měla na puse opar a léčila si nějaký (asi) výtok. Samozřejmě, že vše jsem zjistil po odevzdání peněz. Opar byla moje blbost, že jsem se hned dobře nedíval (znám ji, takže jsem neměl důvod si ji důkladněji prohlédnout). Tím pádem se orál omezil na prostor kondomu a žádné líbání či lízání jinde (pytel, atd.) nebylo akceptovatelné. Taktéž po žádosti o 69ku mi řekla, že lízání vzhledem k aplikaci jakéhosi antibakteriálního roztoku není možné. Docela mě zamrzelo, že jsem zaplatil půlhoďku, protože takto bych se buď otočil nebo dal jen rychlovku k vysypání pytle. Už jsem vyhodil litr za horší zážitek, holčina je to milá a celkem si rozumíme, ale štve mě to...
Vzhledem k tomu, že tenhle podnik vede zkušená šéfová, očekával bych, že holčinu pošle na pár dní domů se vyléčit, a nekazit si dobrou pověst touto recenzí. Ale nejspíš mají takový nával, že jim je úplně jedno, že pár zkušených norníků nezavolá. Přetlak mají asi slušný, i když nedávno zvýšili ceny. (ceny na modrém serveru, 30 min - 1000, 60 min - 1500)
borecek82
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 23. bře 2017, 11:28

Re: Olomouc - privát Mon Cherri

Příspěvekod Adam89 » stř 3. srp 2022, 16:27

Přeci nečekáš, že bude dotyčná dobrovolně tratná, spíš mi zůstává stát rozum nad tím že sama Lussy neuzna za vhodnější vzít si pár "days off", vyřešit své problémy a riskuje nejenom své ale i naše zdraví.

Na tvém místě bych ovšem ihned po zjištění zadal vrácení peněz.
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků