Hledat  

Lenny (Praha - Žhavá koťata) 606 959 276

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Lenny (Praha - Žhavá koťata) 606 959 276

Příspěvekod jarjaroslav » ned 6. říj 2019, 17:39

Věk: 23 let
Výška: 168 cm
Váha: 53 kg
Prsa číslo: 3
Vlasy: Hnědé


Moje první návštěva privátu v Praze. Na první pohled (do inzerce) nabízí Praha ve srovnání s Brnem téměř neomezené možnosti v oblasti placené erotiky :shock: . Asi čekáte, že jsem dny až týdny strávil nad výběrem té pravé. To Vás zklamu :oops: . Lenny na mě vykoukla z Agamy během cesty do Prahy a stala se jednou z několika dívek, které jsem poctil zprávou. Podle recenzí bych nemusel být úplně zklamán. Domluva velmi rychlá, čas, 1 100/1 500 Kč (volím variantu č. 2, hodinovou návštěvu) a adresa.

Na místě se nacházím s předstihem, zkouším možnost dřívějšího příchodu aspoň o pár minut, což se nesetkává úplně s úspěchem. Ve stanovený čas mě Lenny vpouští do moderní budovy a bytu 1+kk. Otevírá mi (polo)exotická slečna. Přivítání, představení se, platba 1 500 Kč. Od líbání mě odrazují rovnátka. Koupelna a návrat do pokoje. Prostředí útulné, jako by se ani nejednalo o prostor k placenému sexu. Nebo jen nejsem zvyklý na výhled na kuchyňskou linku :D . První vyvrcholení během orálu, druhé při „koníčkovi“. Pokec a další sprcha.

Lenny příjemná a ochotná :D , jen venku stojím hodinu od zavolání před domem :roll: .


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Lenny (Praha - Žhavá koťata) 606 959 276

Příspěvekod 998452 » ned 7. kvě 2023, 8:28

https://www.sex.cz/711339?SNID=lenny&S=0
dubnová návštěva, ceny na dnešní dobu přívětivé 1400/30min, 1800/hod, domluva po sms celkem zdlouhavá, odepsala až druhý den, telefon nejspíš snad ani nezvedá. Protože i v domluvený čas reaguje až po chvíli smskou. Takže pár minut stepování u domu, a to není moc příjemné. Otevírá jen ve spodním prádle. Děvče v obličeji i postavou pěkné, na zubech rovnátka, inzeruje trojky prsa, v reálu max dvojky. Na fotkách musí používat pushupku, protože tak velké fakt nejsou. Vypadá ale k světu, takže zůstávám.
Po sprše začíná kouř s gumou. Za mě nic extra. Takže jdeme na věc. Lenny aktivitou úplně nehýří, ale bez problémů plní má přání na změnu poloh. Úsměv na tváři spíše strojený, "zapne" ho jen když si všimne, že se na ni dívám. Zážitek celkově průměrný a nic, na co bych vzpomínal.
998452
 
Příspěvky: 64
Registrován: ned 20. pro 2015, 20:39


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků