Hledat  

Vanesska (Prague Princess) 776 546 611

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Vanesska (Prague Princess) 776 546 611

Příspěvekod jarjaroslav » ned 3. lis 2019, 12:31

Věk: 18 let
Barva vlasů: Blond
Výška: 165 cm
Váha: 53 kg
Prsa číslo: 2


Neznalost pražských podniků mě nutí spolehnout se na kolegy. Podle recenzí bych nemusel úplně šlápnout vedle s Vanesskou. Rezervace na následující den přes web. Moji počáteční nedůvěru k systému rozptyluje potvrzující email s pokyny - přesná adresa, žádost o potvrzení hodinu předem...

Cca dvě hodiny před schůzkou mi přichází SMS, abych nezapomněl na potvrzení. Nezapomenu :D . Když přicházím před budovu a dívám se, co uvnitř sídlí, připadá mi to celé jako nějaký žert :shock: . Asi pět minut před termínem volám do Princess. X. patro, výtahem. Zdravím jednoho z obyvatel domu, který vstupuje se mnou dovnitř. Výtah nikde. Stoupám po schodech a počítám patra. Za chvíli mi volají, kde jsem. Stojím o patro níže :oops: .

Ve dveřích blondýnka v sukýnce školačky, kšandách a podprdě. Vanesska. V obličeji jsem očekával něco jiného, ale určitě není ošklivá :wink: . Platím 2 000 Kč za hodinu. 500 Kč navíc za líbání, akce „2 v 1" (hodina s líbáním a OB za dva tácy) nenabídnuta, vzhledem k mému nevyužívání OB bych ji stejně nevyužil. Vanessa od počátku milá, komunikativní :D .

S doprovodem mířím do koupelny, na chodbě min. tři kamery :evil: . Koupelna moderní, sprchový kout i vana. U umyvadla hygienické ubrousky, ústní voda s malými kelímky a asi i pěna na holení. Na stěně „provozní řád“ (po privátě se pohybovat jen se slečnou, hlídat si čas...), nabídka nápojů a kosmetických potřeb. U umyvadla žádost, abychom pomáhali udržovat pořádek a u radiátoru cedule, abychom tam nic neodkládali :D . Růžový ručník čistý, na podlaze sprchového koutu zbytek pěny ze sprcháče.

Vracím se sám (dle pokynů Vanessy) na pokoj. Červeně podsvícená postel, na stěně velký zarámovaný „provozní řád“, „nápojový lístek“ atd., pohovka, polička s čistými ručníky. Na stěně u dveří malý trezor.

Návrat Vanessy, konverzace. Iniciuji líbání, podprda dolů, nasazení kondomu, vyvrcholení při orálu. Vanesa si přitom pohrála s koulemi. Líbání nešizeno, jazyk zapojován. Pokec příjemný. Druhé kolo. Já na Vanesse. Vzhledem k ranní masturbaci to vzdávám :oops: a Vanessa mě dodělává rukou. Nabídka sprchy, obsazeno, tak chvíli čekáme.

Sprcha, obléknutí, na chodbě přibyly nové dva páry pánských bot. Pusa a ven.

Vanessa příjemná, v sexu aktivní, pokec nikoliv o počasí, prostředí velmi hezké a čisté, majitelé brněnských privátů by mohli za Princeznami chodit na exkurzi :idea: . Jen se hodina čistého času nerovnala úplně 60 minutám :( . Na druhou stranu, potřetí bych to již nezvládl :D .

Když už se nacházím v Praze, neodolám a mířím do ShowParku...


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Vanesska (Prague Princess) 776 546 611

Příspěvekod stahnito » ned 3. lis 2019, 14:16

jarjaroslav píše:

Když už se nacházím v Praze, neodolám a mířím do ShowParku...


Úpravy vyhrazeny.


Tak na tuhle recenzi se těším :D
stahnito
 
Příspěvky: 236
Registrován: sob 24. kvě 2014, 13:12

Re: Vanesska (Prague Princess) 776 546 611

Příspěvekod Che » pát 5. čer 2020, 21:41

V minulých dnech jsem měl volné odpoledne v naší stověžaté matičce. Podobně jako můj předrecenzent jsem inspiraci hledal v recenzích místních "Světáků" a má volba padla jednoznačně na Vanessku z Prague Princess v blízkosti nám. Kinských na Smíchově, tel.(operátorka): 776546611

Obrázek

Vanesska – naprostý nováček v oboru – krásná nezkažená sympatická vášnivá 18tka, která miluje sex a rozhodla se spojit příjemné s užitečným, aby si vydělala nějaké penízky ke studiu na VŠ. Vanesska je dívka, která má neustále chuť a sex si vyloženě užívá. Miluje lízání včetně 69 a prstíků dovnitř, miluje OB, kdy se jí můžeš udělat na obličej a spousty dalšího včetně analku a rimmingu. Má ráda i tvrší sex. Přijď jí navštívit a nebudeš litovat, je nezkažená privátovou scénou… 18 let, 165/53/2

Maličko zarážející je uváděný věk 18 let vzhledem k tomu, že nejstarší recenzi na světácích jsem našel ze srpna 2018 a informace, že je naprostý nováček v oboru. Přijde mi, že jde o zbytečné klamání potenciálních zákazníků, protože ač slečně tedy 18 asi není, je to moc hezká mladá holka (20+?) a nezkušená rozhodně také není, ba právě naopak, ale jen v tom dobrém slova smyslu, protože opravdu není zkažená privátovou zcénou. Ostatní informace z jejího profilu na stánkách privátu vč. fotek již sedí.

Podobně jako jarjaroslav jsem se objednal pomocí webového formuláře den předem, proběhlo potvrzení rezervace. Asi dvě a půl hodiny před termínem přišla SMS se zdvořilou žádostí o posunutí termínu o 15 minut, které jsem neměl důvod nevyhovět.
V domluvený čas stojím před domem (musím potvrdit, že privát má moc zajímavé sousedy :D ), volám operátorce, která mě pouští dovnitř a ještě výslovně upozorňuje, že výtah je až úplně na konci chodby (nechtělo by se mi až do pátého patra šlapat pěšky jako jarjaroslav).
Dveře mi otvírá hezká, mladá blondýnka v krajkové podprsence a minimini sukénce se skotským vzorem a s kšandami. Domlouváme se na hodině za 2500 (1500 základní sazba + 500 balíček 2v1 OB s líbáním + 500 rimming).
Popis privátu uvedený v předchozím příspěvku více méně sedí, tak se nebudu zbytečně opakovat. Jen doplním, že bylo velice sympatické, že v koupelně byla i ústní voda s jednorázovými kalíšky, což jsem uvítal, protože jsem se krátce před návštěvou Vanessky zastavil na obědě.
Po navratu z koupelny, ještě ve stoje, začalo vzájemné otlapkávání, Vanessce jsem nejprve svléklu sukénku, ona ze mě odmotala ručník, já jí sundal podprsenku a začal laskat její menší (tak akorát do ruky), ale nádherně tvarovaná, i když malinko měkčí ňadra s nádhernou reakcí jejích bradavek. Pak si Vanesska klekla a začala mě kouřit. Ale takovým způsobem, že se mi začala podlamovat kolena. Museli jsme do postele. Vanesska pokračovala v kuřbě a střídavě se svým mrštným jazýčkem věnovala i mému análu a varlatům. No kočky (jak by řekl Modroočko :wink: ), bylo to nádherné... Došlo ještě na lízání, 69, prstování. Vše bylo spontání, vášnivé, Vanesska rozhodně nepatří mezi holky, co na sebe nenechají sáhnout a působí dojmem (a nejspíš to tak i bude), že se jí to líbí.
Po nasazení ochrany na mě Vanesska nasedla na koníčka a rajtovala ně mě jako na splašené kobyle. Následovala "klasika". Vaneska se mnou udržovala stálý oční kontakt, jemně mě hladila, škrábala, zkrátka přístup GFE +++.
Po vyvrcholení a krátkém ralaxu vyplněném příjemnou konverzací, Vanesska sama iniciovala druhé kolo. Protože jsem však cítil (vzhledem ke schátralosti své tělesné schrány :( ), že už se další zázrak konat nebude, raději jsem ji utnul a za jejího stálého a příjemného opečovávání se raději vrátil k relaxu a konverzaci.
Vaneska je velmi příjemná, sympatická, inteligentní, štíhlá a dle mého názoru hezká mladá dívka, která svou profesi vykonává způsobem, který si zasluhuje respekt a úctu. Lituji pouze dvou věcí. Lituji, že jsem ji nepomiloval i zezadu, protože pohled na její krásně tvarovaný zadeček musí být prostě boží a lituji, že Vaneska nepůsobí v Brně (i když jsem jí to navrhoval, ale asi jsem nepochodil :wink: ).
Závěrem ještě dodám, že čas byl dodržen a i mírně přetažen.
Návštěva u Vanessky byla jednou z nejpovedenějších návštěv privátu, kterou jsem absolvoval. Pokud bude někdy příležitost, moc rád zopakuji.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 626
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků