Hledat  

ShowPark Market

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Re: ShowPark Market

Příspěvekod Adam89 » stř 2. zář 2020, 14:34

Na návštěvě asi pred tydnem, v aplikaci objevuji pouze 3 česky, nevaham a vybiram Adelku, pokoj tusim c. 50, slecna vypada diametrálně zcela jinak nez na fotkach ale přesto se s ni domloival na 30m za 2000, ob průměr, pri poloze na konicka zvládne asi 3x poskocit, pak leha a hlásí at ji jdu vy*ukat já. :D
Lehne seli na zada a tady v te pozici vydrží az do konce s jednou pripominkou, ať tak moc neprirazim. Mel jsem dojem, že takhle ojebat na case i kvalitě se snaží jen ty rumunky. Výjimečně jsem tak zklamán i silikonovou češkou adelkou.
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40

Re: ShowPark Market

Příspěvekod vulcan » stř 2. zář 2020, 16:29

Adam89 píše: slecna vypada diametrálně zcela jinak nez na fotkach ale přesto se s ni domloival na 30m za 2000, ..
.. s jednou pripominkou, ať tak moc neprirazim. Mel jsem dojem, že takhle ojebat na case i kvalitě se snaží jen ty rumunky.

Dobře ti tak.
nemáš podporovat takové ojeby, půlhodinku za 2000, tvl. :shock:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: ShowPark Market

Příspěvekod 3Gf » čtv 3. zář 2020, 16:25

Proc tam porad kluci chodite kdyz vite ze to stoji zaprd?
3Gf
 
Příspěvky: 263
Registrován: ned 2. lis 2014, 23:24

Re: ShowPark Market

Příspěvekod jarjaroslav » čtv 3. zář 2020, 17:34

3Gf píše:Proc tam porad kluci chodite kdyz vite ze to stoji zaprd?

Abychom se o tom (pravidelně) ujistili :lol: .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: ShowPark Market

Příspěvekod tojejedno » pon 7. zář 2020, 0:05

jarjaroslav píše:
3Gf píše:Proc tam porad kluci chodite kdyz vite ze to stoji zaprd?

Abychom se o tom (pravidelně) ujistili :lol: .

Ty se z toho snazis delat srandu, ale ty tvoje eskapady, to neni konicek. To je zavislost. To je nemoc. Jediny, co tvuj zivot odlisuje od zivota prumernyho plebejce je fakt, ze chodis norit. V zivote muzes byt hrdej jen na to, ze mas 2500 prispevku na foru u kurvach. A tak vytrvale dal chodis za kurvama, ktery si nezaslouzi ani korunu, vypisujes tu svoje recenze ála “tak uz jsem popaty vlezl na tuhle stetku, svete div se, furt stoji za hovno” nebo “zbyvalo mi 5 minut, nez jsem musel valit na bus, tak jsem vyhodil 1500 oknem za 2 minuty sukani”. Tohle neni normalni. Navic kvuli zoufalcum, jako jsi ty, jsou ceny a moresy svlecen takove, jake jsou. Jarousku, vyser se na to a bez se lecit.
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Maria (SP Market)

Příspěvekod jarjaroslav » ned 20. zář 2020, 18:56

Věk: 21 let


Jen na skok do SP. Oficiálně na značkách: Simonna, Eva, Klára, Sonya, Mona, Viki, Viktorie, Jennifer, Vanesa, Alex, Daniela, Zara, Veronika a Lady.

Na chodbě potkávám drobnou na blond obarvenou Rumunku v ručníku. Ptám se, zda se mohu za 5 minut zastavit. Moje angličtina :roll: , takže to vyzní tak, že se stavím na 5 minut :lol: , tudíž mě upozorňuje na min. cenu 1 500 Kč. Mám počkat, provede nějaké úpravy a vrátí se pro mě. Mizí v pokoji č. 48. Nečekám dlouho a mohu ji následovat.

Slečna si sprchuje spodek, na dveře jí klepe nějaká kolegyně a předává papírovou tašku. Rumunka se „jmenuje“ Maria, prý 21 let. V systému zatím nezobrazena, proto se ptám na jméno a její míry v recenzi neuvádím :idea: . Drobná prsa, na zádech větší vystouplé znaménko. Sděluje mi, že disponuji velkým penisem, proto na ni musím pomalu. Což v praxi (po orálu) znamená, že si dole drží ruku a já se dovnitř moc nedostanu :evil: . Ještě mě požádá, ať si na ni nelehám, takže mi nezbývá, než jen podivně „klikovat“. Po vyvrcholení spotřebovávám poslední dostupnou papírovou utěrku.

Nedaleko v pokojích dvě v obličeji strhané Rumunky, provedu ještě jednu pochůzku a podnik opouštím. Před vchodem potkávám Rebeccu a jdu si „užít“ ucpanou Prahu :roll: .


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: ShowPark Market

Příspěvekod Dylenhunt » ned 20. zář 2020, 21:38

Na jednu stranu nebejt tady průzkumníka, tak vo polovině madame nikdo nic neví, za to zase dík.

Ale si řikám, jak kolikrát píše že vod jedné přišel a jde si skočit na 15 minut eště k další, a to pomalu denně…a bere cokoli, protože „musí“…to je fakt trochu extrém. Vodhaduju že takle u nich nechá tak půl míče ročně a půlka z nich si přitom nezaslouží ani zlámanou grešli :o
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: ShowPark Market

Příspěvekod tojejedno » pon 28. zář 2020, 21:40

Dylenhunt píše:Na jednu stranu nebejt tady průzkumníka, tak vo polovině madame nikdo nic neví, za to zase dík.

Ale si řikám, jak kolikrát píše že vod jedné přišel a jde si skočit na 15 minut eště k další, a to pomalu denně…a bere cokoli, protože „musí“…to je fakt trochu extrém. Vodhaduju že takle u nich nechá tak půl míče ročně a půlka z nich si přitom nezaslouží ani zlámanou grešli :o

Jasny mas recht, dela zasluznou praci co se tyce prozkoumavani... Ale vsimni si, ze na me nijak nereagoval. Uhodil jsem totiz hrebik na hlavicku a neexistuje argument, kterym by svoje jednani obhajil :D :D :D Uprimne je mi blahobyt nejakyho ciziho typka u prdele, ale disponuji jistou davkou empatie a proste je mi ho vzdycky hrozne lito, kdyz si ty jeho veci ctu.
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: ShowPark Market

Příspěvekod antonio22 » úte 29. zář 2020, 10:19

Všichni vidime že je trošku extrém :-) ale když do něj budeš jebat, tak přijdeme o nejvetsiho predskokana současnosti (s vulcanem) a to by, myslím, byla i škoda.
Naposledy upravil antonio22 dne ned 4. říj 2020, 21:45, celkově upraveno 1
antonio22
 
Příspěvky: 170
Registrován: pát 9. lis 2012, 17:08

Re: ShowPark Market

Příspěvekod tojejedno » pát 2. říj 2020, 23:57

antonio22 píše:Všichni vydime že je trošku extrém :-) ale když do něj budeš jebat, tak přijdeme o nejvetsiho predskokana současnosti (s vulcanem) a to by, myslím, byla i škoda.

Ja si proste nemuzu pomoct :D je to strasne smutny si to cist. Ale mas recht, prijit o takovou legendu by byla skoda :D
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Mona (SP Market)

Příspěvekod jarjaroslav » pon 21. pro 2020, 21:17

Pár vzpomínek na aktuálně zavřený Market:


Mona - Díl druhý

Věk: 23 let
Výška: 170 cm
Váha: 60 kg


Během této návštěvy se postupně objevují Alex, Klára, Dianna, Jennifer, Nicol, Jenny, Queen, Karin, Viktoria, Julia, Daria, Mona, Simonna, (další) Mona, Sonya a Eva.

Vidím hezkou brunetku s kufrem na kolečkách, která mizí v jednom z pokojů. Má na ni však spadeno i jiný klient. Čeká přímo přede dveřmi. Aby si to pojistil, začne klepat na dveře. To neslyší copak sprchu :shock: ? Za chvíli dívka otevírá. Může až za půl hodiny, za hodinu. Klient, který ji ulovil, si spokojeně sedá zpět k PC do kavárny. Zanedlouho se objevuje opět na scéně a hezky na svou značku před dveře dotyčné :lol: . Chce se mi smát. To tam bude stát celou dobu :roll: ?

Objevuje se dívka v bílé osušce. Rumunka Mona! Míří k recepci a já jako pejsek za ní (a to jsem se nedávno smál :oops: ...). Recepční řekne cosi a „number 44“. Takže vím číslo pokoje 8) . Následuji ji do kavárny. Zde si stoupne k jednomu z PC. Neváhám a oslovuji ji, zda bude mít za 5 nebo 10 minut čas. Za 10 minut. Pro jistotu se ptám na číslo pokoje. 44, slyšel jsem dobře.

Nějaké stopování, stepování přede dveřmi apod. mi moc nesedí, ale v SP se asi jedná o jedinou možnost, jak sehnat aspoň trochu hezkou dívku :roll: . Kolega mezitím mizí u své vyvolené. Resp. tak usuzuji z toho, že se někam vypařil.

Zanedlouho se otevírají dveře 44. Mona na mě překvapeně koukne a zve dál ve stylu „No tak pojď.“ Platím 1 500 Kč, ale to nestačí :shock: . Na stěně ceník - formulář SP s černým fixem dopsanými cenami. 2 000 Kč/20 min., 2 500 Kč/30 min. Co mi zbývá? Loučím se s dvoutisícovkou :evil: (pánové, kdo si rýpne první?). Mona mi podává ruku a představuje se. Nevypadá, že by si mě pamatovala.

Sprcha, pozorně mi podává ručník. Sama již svlečená. Ptám se ze zajímavosti na příplatky. Líbání na tělo (od krku dolů do pasu) za 1 000 Kč, za stejnou cenu i lízání. U Mony si opět všímám několika tetování. Jsem upozorněn, že máme jen 20 min. A že disponuji velkým penisem (nejsem tak naivní, to asi říká každému :roll: ). Orál, poté klasika. Dole se daleko nedostanu, Mona si tam dává ruku. Totéž při poloze zezadu. Přesto se vyvrcholení podaří.

Někdo klepe, Mona jde otevřít v ručníku, já nahý na posteli :shock: . Objednala si jídlo na pokoj, které přináší starší barman. Vypadá to jako palačinky, prý se ale o „pancakes“ nejedna. Za chvíli se vrací se 2 mističkami. V jedné něco bílého, ve druhé červeného. Zapomněl jsem se kouknout na tabuli s denním menu, takže můžeme jen hádat. Sprcha, Mona mi opět podává ručník. Během oblékání se bavíme, ona rozumí mojí „English“ a já té její :wink: .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Karin (SP Market)

Příspěvekod jarjaroslav » pon 21. pro 2020, 21:48

Karin - Díl druhý

Věk: 23/25 let
Výška: 165 cm
Váha: 55 kg


Klára, Týna, Eva, Viktorie, Simonna, Sarah, Daria, Sylvia, Dianna, Viktoria, Emma, Precious, Diana (jedno „n“), Nicole, Ema (jedno „m“), Karin.

Blonďaté drobné Karin to v krátkých černých šatičkách sluší, zastavuje se u mě a zahajuje rozhovor. Ponechávám si ji zatím v záloze. Stále se nechci smířit s představou, že bych další návštěvu skončil v posteli dívky, kterou jsem ... už předtím :idea: . Fascinuje mě jeden cizinec, resp. jeho nohy v okopaných teniskách na stole. Je v bordelu, ale nemusí se chovat jako hovado, ne :evil: ?

Jelikož neseženu asi nikoho lepšího, odevzdaně mířím k pokoji č. 36 za Karin. Číslo mi již předtím stačila sdělit. Jenže dveře zavřené, na rohu hlídkuje na židli Sarah. Karin v kavárně, ale nese si na pokoj jídlo. Takže jí popřeji jen dobrou chuť. Do 30 min. musím opustit SP, abych se stihl dostat tam, kam potřebuji.

Ještě jedna obchůzka. Karin v pokoji, před ním jeden muž východního typu, starší, ale svalnatý s vojenským sestřihem. Jenom kouká a mlčí. Ptám se Karin, zda je volná. Ano. Zavírá za mnou dveře. Předávám 1 500 Kč. Nemusím prznit angličtinu, dívka mluví česky s roztomilým východním přízvukem :D .

Orál a zezadu. Zbývají mi 3 minuty, než budu muset vypadnout z SP. Změna polohy. 2,5 min. Výstřik. Karin se ptá, jestli půjdu první do sprchy. Negentlemansky souhlasím. Obléknutí a rozloučení.


Úpravy vyhrazeny.
Naposledy upravil jarjaroslav dne pon 5. črc 2021, 14:05, celkově upraveno 2
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: ShowPark

Příspěvekod jarjaroslav » ned 31. led 2021, 13:24

„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Sonya (SP Market)

Příspěvekod ravo » stř 3. úno 2021, 16:15

jarjaroslav píše:Sonya
Věk: 20 let, Výška: 165 cm, Váha: 40 kg

Drobné stvoření s blond vlasy v pokoji č. 7. Z Moldavska, tudíž si mohu odškrtnout další zemi z „mrdlistu“ :D . Rozlučka s 1 500 Kč. Sonya na mně, já na Sonye, zezadu. Vyvrcholení ne a ne přijít :( . Při každé poloze si před... dává ruku :roll: , takže se nedostávám úplně dovnitř, což situaci ještě více komplikuje. Tak ji žádám, aby to dokončila rukou.

Sonya působí jako příjemná dívka, vadí mi na ní snad jen větší rty. V ČR pochytila slovo „milacku“, čímž mě obšťastnila aspoň dvakrát :wink: .


Tak tu jsem tam měl kdysi taky. Jen ještě místo "miláčku" říkala "honey".
ravo
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 15. lis 2018, 16:20

ShowPark Market - trojka

Příspěvekod ravo » stř 3. úno 2021, 17:14

jarjaroslav píše:Klára, Viktorie a Viki nasomrované u Viki v pokoji. Lákají mě dovnitř. Říkám, že tři je málo, potřebuji aspoň 10, abychom dali dohromady fotbalový tým. Vtipné :roll: ...

Když jsem byl kdysi před lety v ShowPark Marketu, jediná se mi tam ten den líbila jedna hezká štíhlá vysoká blondýna. Nejdřív stála zády ke dveřím v pokoji, ve kterém ještě ležela bruneta, a sprejovala se. Myslel jsem, že je na návštěvě u brunety na pokec, a nechtěl jsem rušit a pokračoval jsem v průzkumu. Nic jsem nenašel, co by se mi zamlouvalo, šel jsem podruhé okolo toho pokoje, tentokrát stála blondýna ve dveřích čelem ven z pokoje, takže tentokrát vypadala, že vyhlíží klienty. Zastavím se u ní, kouknu dovnitř, vidím, že tam leží i ta bruneta (škaredá taky nebyla, ale samotnou bych si ji nevybral).
"Vy ste tam 2?" - "No jasně." - "A kolik to stojí?" - "2000. Poď za náma, milánku." (Pozn.: v té době ještě v SPM 1 stála 1000 a čas byl 1/2 h.)
Mně v tu chvíli 2000 přišlo nějak moc (ale měl jsem je u sebe) a přišlo mi nějak nefér platit dvojnásobek za stejný čas, řekl jsem si, jasně, jsou 2, ale mohlo by to být třeba za 1500 nebo 1600, v práci se asi přece nějak vystřídají, nemůžu šukat obě naráz. Bez dalšího slova jsem se otočil o 90° a šel dál. (A byl ten den bez sexu.) Dodnes toho strašně lituji. :!: Trojku jsem nikdy nezažil. :( Když vezmu v úvahu, že se na fórech občas objeví "Nevíte, kde bych našel trojku?" - "Těžko. Kdysi dávno nabízely ta s tou tam a tam."...
ravo
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 15. lis 2018, 16:20

PředchozíDalší

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků