Hledat  

ShowPark Market

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Re: ShowPark Market

Příspěvekod jarjaroslav » úte 1. čer 2021, 21:28

„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: ShowPark Market

Příspěvekod Adam89 » stř 9. čer 2021, 8:44

Nebyl jste nikdo od otevření? Zajímalo by mne jak to tam momentálně vypadá, počet holek / poměr češek s rumunkami, další týden se chystám pracovně do Prahy tak bych se rád zastavil.
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40

Samira (SP Market), Cristina (SP Market)

Příspěvekod jarjaroslav » ned 15. srp 2021, 14:39

Samira

U baru zahlédnu pěknou brunetku v červených šatech. Odnáší si kafe. „Can I ask you?“ A už je ruka v rukávě :D , pokoj č. 50. Kafe předává kolegyni.

1 500 Kč, upřesňuje - orál s kondomem, bez líbání. Představuji se, abych z dívky dostal jméno. Samira (v systému ji ani poté nezahlédnu, proto jsem si nepoznačil „parametry“ :idea: ). Sprcha nebo jsem ji měl již doma? Samira se svléká a začíná se o mě třít svým hezkým poprsím. Pevné, ale prý přírodní. Hnědé oči. Na ruce náramek. Slečna disponuje drobnými hezkými zoubky. Ptám se na líbání. Za 1 000 Kč. Nemohu odolat :oops: . Platím. Bere si Listerin a mně též podává láhev :shock: .

Návrat do postele. Líbání nešizeno. Orál, já na Samiře. Další líbání. Po nějaké době vyvrcholení. Z SP jsem zvyklý, že již bude následovat sprcha a ukončení návštěvy. Kdepak :shock: . Normálně se spolu bavíme. Až na drobnosti si anglicky rozumíme.

Nutno podotknout, že u Samiry zaznamenávám něco, co bych nazval přístupem na úrovni. Úsměv, (předstíraný) zájem, snaha o neustálý fyzický kontakt, to vše decentně (vyjma pochvaly mého vzhledu :lol: ). A ukončení ve stejném duchu - ať jí dám ještě jednu pusu a dotaz, jestli budu chtít ještě sprchu. Ve sprše se měníme, ona si všímá nápisu na mém tričku. I taková poznámka přispívá k lepší atmosféře - po opuštění postele se ode mne nedistancuje :idea: .


Cristina

Věk: 20 let
Výška: 172 cm
Váha: 54 kg


U recepce stojí ve frontě Rumunka v černém krajkovém body, blondýna Cristina v růžovém a právě příchozí starší, mohutnější žena, která se nosí jako :roll: ... Čekám nedaleko na Cristinu. S kolegyní nafasují ložní prádlo a míří ke mně. Něco prohodí ke kolegyni, protože si mého zájmu samozřejmě všímá. Výrazné oči a řasy. Oslovuji Cristinu, jestli je „free“. Něco odpoví, já ji následuji do pokoje č. 5. Chystám se platit 1 500 Kč, ale minimum je prý 30 min. za 2 000 Kč, ukazuje mi na ceník na zdi, který opravdu začíná až na 2 000 Kč :evil: . No dobrá, platím. Vysvětluji, že se nezdržím tak dlouho, jelikož musím brzy SP zase opustit, ale to je můj problém.

Uléháme do postele, sprcha mi vnucována není. Cristina mě začíná líbat na těle. Krásné bílé drobné zoubky, ale na líbání se neptám. Dívka pochází z Moldávie. Orál a klasika, při které se snaží udržovat oční kontakt. Ohlašuji „finish“. Prý ne. Kouká na kondom. „Where cum?“ Možná se obává, jestli nepraskla guma. Vysvětluji, že dnes není mou první, tudíž proto v kondomu skoro nic není. Cristina nabízí masáž. Nee, opravdu spěchám. Rychlá sprcha. Cristina mi podává pětikilo, jelikož jsem nevyužil čas. Čímž mě celkem šokuje :oo: . Nechápu. Nejedná se o nějaké uražené gesto, usmívá se a po dotazu, jestli jsou všechny Moldavanky tak hezké mě plácá po rameni. Rozloučení a mizím.

Kupodivu jsem v SP tento den narazil rovnou na dvě dívky, které se mě nesnažily časově ojebat, chovaly se velmi mile a jak jsem již uvedl (byť toto označení úplně rád nemám), na úrovni. Možná proto, že obě působily v zemích, kde se asi na s(v)lečny kladou trochu jiné požadavky :idea: .


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Sylvia (SP Market), Nela (SP Market)

Příspěvekod jarjaroslav » ned 15. srp 2021, 15:20

Sylvia

Věk: 25 let
Výška: 153 cm
Váha: 48 kg


V černém dvoudílném prádle nevypadá Sylvia vůbec špatně, takže se pokoj č. 30 rozhodnu poctít svou návštěvou. Platím 1 500 Kč. Rumunka, mluví prý napůl česky, ale navrhuje pro komunikaci angličtinu. Ujišťuji Sylvii, že moje angličtina je tak hrozná, že zůstaneme raději u češtiny :lol: . Což celkem funguje, pokud si slečně nemůže vybavit nějaké české slovíčko, nahradí ho anglickým. Prohlížím si Sylvii zblízka, na těle několik tetování.

Sprcha a Sylvia se na mě vrhá. Velmi aktivní. Orál, „na koníčka“, při této poloze mi rukama dost tlačí na hrudník, až začínám mít obavy :oops: , dále klasika. A vyvrcholení. Poté ještě jedna sprcha a moje setkání s „Dívkou měsíce září“ (2020) končí.


Nela

Věk: 28 let
Výška: 165 cm
Váha: 60 kg


Vydávám se za nově příchozí dívkou a předjíždím v zatáčce borce, o kterém si nejsem jistý, zda o ni také neprojevil zájem 8) . Dívka přivírá dveře. Stíhám ji oslovit. Češka. V obličeji celkem hezká. Pokoj č. 45, jméno nevím, ale za 15 min. se mohu stavit.

Nela. Dveře se otevírají a zve mě dál. Na sobě černé šaty. Všímám si, že jsem si slečnu představoval štíhlejší. Míry jsem v době, kdy jsme se domlouvali, ještě neznal a dívka měla na sobě civilní oblečení. Platím 1 500 Kč. Nela se prý snažila vychladit pokoj. Možná až moc :roll: .

Orál, „na koníčka“ a teď si to mám prý oddřít zase já :D . OK. Vyvrcholení. Za příplatek 1 000 Kč možné lízání, čehož nevyužívám. Po další sprše (v ten den již čtvrtá v SP :roll: ) mi Nella ukazuje na tvář, kam ji mám políbit. A loučíme se.


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Sylvia (SP Market)

Příspěvekod jarjaroslav » sob 29. říj 2022, 23:32

Další ze vzpomínek na ShowPark.

Držím dveře Kláře, která mě následuje do SP. Recepční mi sděluje, že se zde zatím nenachází žádná dívka (ve smyslu „online“), ale vstoupit samozřejmě mohu. U baru si objednávám slepičí vývar. Vyhrál nad dýňovou polévkou. Chuťově není špatný (nebo mám až takový hlad :D ?), hodně hrášku a mrkve.

Sedám si k PC a akutně potřebuji nabít mobil. Dvě USB, tak připojuji kabel a nasávám energii. Později mě personál velmi zdvořile upozorňuje, že by se k PC neměla připojovat žádná zařízení :oops: . A navrhuje volnou zásuvku u platbomatu. K dispozici během mé přítomnosti postupně Klára, Eva, Bára, Alex, Simonna, Sylvia, Karolína, Mona, Ema, Amanda, Giulia, Viki, Maya a Sylvia.

Sylvia – Díl druhý

Věk: 25 let
Výška: 153 cm
Váha: 48 kg


V kavárně se objevuje Sylvia, jejíž zadek mě zase začíná lákat :D , i když tentokrát je opatřen náplastí. Později se za ní vydávám do pokoje č. 30, abych neodešel s prázdnou, resp. s plnou :lol: . Začínám rovnou česky (z minulé návštěvy si pamatuji, že částečně mluví česky :idea: ). Platím 1 500 Kč. Sprcha a jde se na věc. Orál, při kterém žádám Sylviu, aby se natočila tak, abych měl dobrý výhled. „Na koníčka“ a klasika za doprovodu „Fuck.“ Poté ještě chvíli kecáme.

Vydávám se za dívkou v osušce, Amandou (23/168/54), kterou zahlédnu v kavárně. K dispozici bude prý až za dvě hodiny :( . Později potkávám Monu, která mi na „Hello“ odpovídá „Čau“. Ze známých tváří vidím ještě Mayu, která si po probuzení přišla pro obvyklou dávku kofeinu. O dvě PC dál postávají dva mladí klienti. Připotácí se k nim starší klient s lahví piva, málem se mu podaří shodit všechno ze stolu :roll: . Mladší mu slibují, že mu pomohou najít vhodnou dívku. Vrací se bez něj, tak se jim to snad povedlo. Na chvíli se dáme do řeči, pochvalují si trojku s Klárou. Ukazuji jim na PC profil Sylvie. A jelikož už musím být zase jinde, tak se loučím a mizím.


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Cristina (SP Market)

Příspěvekod jarjaroslav » pon 31. říj 2022, 19:29

Věk: 19 let
Výška: 170 cm
Váha: 57 kg


Neplést s již recenzovanou Cristinou, prosím :idea: . Toliko k úvodu :lol: .

Použitelně z celého osazenstva vypadá snad jen černovláska Cristina v pokoji č. 28. Trochu potetovaná. Platím 2 000 Kč (30 min.), dvacetiminutovky prý nedělá. Rumunka, konverzace tedy v AJ :roll: . Rychlá sprcha, Cristina se svléká.

Za příplatek možné líbat ji po těle. Po těle :!: A teď se podržte. Takže kolik? 3 000 Kč :shock: :!: Přemýšlím, zda se nejedná o celkovou cenu za 30 min. vč. příplatku (tzn. 2 000 Kč + 1 000 Kč). Ukazuji cenu na vyvěšeném ceníku. Kdepak. Příplatek je ve výši 3 000 Kč. Cristina vypadá udiveně, že nepřijímám takovou „výhodnou“ nabídku :lol: . Tak mi nabízí, jistě v šoku :D , snížení na 2 000 Kč. Neberu. Orál a audience končí.


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

ShowPark DaVinci

Příspěvekod jarjaroslav » pon 31. říj 2022, 20:18

Ano, u pozorného i méně pozorného čtenáře začne blikat varovná kontrolka. Proč do tématu „SP Market“ cpu „SP DaVinci“ :shock: ? Sám jsem přemýšlel, zda se zde o další provozovně SP zmiňovat, když je již delší dobu uzavřená.

Po 18. hodině (t. č. otevřen od 18:00) vstupuji do DaVinci. Recepce. Dva recepční si mě prohlíží, co tam tak brzy dělám. Vstupuji dovnitř. Pohovky, židle, posezení pojato spíše vždy jako pro pár. Někdy dokonce jako dva trůny na vyvýšeném podstavci. Pokud jsem Market považoval za vhodný pro extroverty, do DaVinci musí snad jen chodit exhibicionisté :lol: . Žádný prostor, kam bych se mohl ukrýt a rozkoukat se. Nyní vlastně ano. Zatím se zde nacházím jako jediný klient :lol: , poté barmanka za barem se zrcadly a Daniela v bílých šatech, kterou jsem již ehm... navštívil :lol: v Marketu (ale recenzi jsem někde ztratil ještě před publikováním :roll: ). Kouká na mě a já se snažím být neviditelným :oops: .

Usedám za jedno ze dvou PC. Po otvíračce opravdu nikde nikdo. „Sen“ jsem si splnil, tak udělám kolečko po prázdném lokále a pryč. Čas: 18:07 (ano, žádný překlep :idea: ). Přemýšlím, zda si mohu odškrtnout DaVinci, i když jsem v něm nesouložil. Snažím se být k sobě shovívavý, takže ano :lol: .

Předpokládám, že všichni chápou, proč si výše uvedené nezaslouží samostatné téma :idea: .


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: ShowPark Market

Příspěvekod jarjaroslav » úte 6. pro 2022, 8:11

„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Předchozí

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků