Hledat  

Karolína (Privátek Moncheri) 773 013 770

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Karolína (Privátek Moncheri) 773 013 770

Příspěvekod jarjaroslav » sob 23. lis 2019, 15:58

vulcan píše:Karolína, Privatek Moncheri - Praha 4 - 773 013 770.

Privát zde byl už popisován, v Michli, vcelku mimo hlavní frmol, ale špatné parkování, jako skoro všude v centru Prahy.
Je tam docela bystrá a ochotná telefonistka, domluva OK.

Karolína je příjemná, jemná 19letá dívka, pěkné vlasy a obličej, drobná prsa 1-2, štíhlá, okatá studentka.
Ve skutečnosti je hezčí než na fotce. Ceny: 1000 / 1500. Příplatky ne.
jako většina mladých kočenek je spíše pasivní, nechá se laskat, líbání ano, sex klasický trojboj o:-o , orál vynechán. Na svůj věk docela rozumné názory, příjemně strávená doba. :idea:
https://www.sexprivat4you.cz/forum/view ... %2A#p58767


Věk: 18 let
Výška: 163 cm
Váha: 53 kg
Prsa číslo: 2


Po neúspěšné návštěvě ShowParku mířím za Karolínou do Moncheri. Dle domluvy potvrzuji návštěvu 30 minut předem. Udávané číslo domu - šedá bytovka.

Dvě minuty před stanoveným časem volám na privát. Jsem navigován k protějšímu rodinnému domu. Dveře pootevřené, opatrně vcházím dovnitř. Dívka v červených šatech, v obličeji velmi hezká :D . Až nevinný výraz. Ptám se, zda jsem tam správně. Ano, podání ruky a představení. Komentuji velké kanady v předsíni. Svoje malé tenisky nechávám pod jejich ochranou :lol: .

Cesta přes kuchyňku s barovým pultem do malého růžového pokoje. Závěsy stejné barvy nad postelí i v okně, pokoj jako pro princeznu :D . Platím 1 500 Kč za 30 min. s líbáním. Karolína se ptá, zda znám polohu koupelny. Nikoliv, tak mi ukazuje cestu. V koupelně bílé čalouněné lehátko a vířivka. Za chvíli mě vystřídá Karolína.

Karolína se vrací jen v ručníku, odhaluje štíhlou postavu. Na ruce tetování. Do konverzace se děvče úplně nehrne (což recenze trochu naznačovaly :roll: ...). Líbání s jazykem, připadá mi, že má Karolína až moc otevřenou pusu. Orál necítím, až se musím podívat, co tam vyvádí :shock: . Změna polohy, já na Karolíně. Úzká, takže vyvrcholení rychle přichází.

Pokec ještě rozpačitější. Ledy neroztály, ale vznikl ledovec :roll: . Asi 25 minut od zavolání hlásí Karolína, že budeme muset končit. Očista v koupelně, obléknutí a rozloučení. Kanady stále na rohožce.


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: aznoh03 a 14 návštevníků