Hledat  

Eva (Sex No.1) 777 848 040, 606 588 474

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Eva (Sex No.1) 777 848 040, 606 588 474

Příspěvekod jarjaroslav » sob 30. lis 2019, 16:16

Věk: 20 let
Výška: 175 cm
Váha: 55 kg
Prsa číslo: 2


Plánuji Sex No.1. Dělám si poznámky ohledně dostupnosti jednotlivých dívek:
• Emma - od 10
Thea - od 11 (moje No.1 v No.1)
• Anet - od 11
Eva - od 11
Aria - od 13

Že se nechám i po tolika letech chození po bordelech nalákat na fotky :roll: ? To si pište :lol: ! Thea volná až od 14 hodin, po 11. možná přijde Anet, ať si tedy zavolám později. Což tak učiním. Anet nepřišla, takže s ní již pro dnešek nepočítají. Objednávám se k Arii. Za chvíli mi operátorka volá zpět, že Aria může až o hodinu později. Souhlasím s odkladem. Nabízí mi Evu, za kterou se mohu zastavit již za pár minut. OK.

V XX:07 volám před vchodem. Za chvíli si pro mě přijde mladá vzhledově obyčejná dívka. Asi operátorka. Jedeme výtahem do X. patra. Vede mě do bytu napravo, po zutí bot do pokoje, kde mám počkat na Evu. Pomalu se svlékám, „otočku“ neplánuji. Přichází Eva, v obličeji průměr, tělo též. Spustí anglicky (ano, mohl jsem si na webu najít, že neumí česky :roll: ). Ujišťuji se, že mluví jen AJ. Zuby takové špičatější, takže můj zájem o líbání vyprchává. Vzhledem k rozdílu 300 Kč beru hodinu za 1 500 Kč (tehdy!), abych mohl část čekání na kolegyni strávit v teple a suchu. Venku zima a déšť.

V koupelně se (potichu) směji sám sobě. Chtěl jsem modelku, mám tuhle a hodinovou konverzaci v angličtině :lol: . Koupelna na první pohled hezká, dvě umyvadla, nad nimi zrcadla ve dřevěném rámu. Dvě pračky a v rohu sprchový kout. Baterie lehce obnažená, na dně ještě pěna po předchozím uživateli/uživatelce, z boku háčky na ručník, ale ten žádnými poutky na pověšení nedisponuje.

Do fialového pokoje za mnou přichází Eva a svléká se. Ptá se, jak se mám a nabízí masáž, kterou odmítám. Vyvrcholení povoleno dvakrát za hodinu. Takové honění jsem nezažil. Natahování jako by mi ho chtěla utrhnout :shock: . Orál a já na Evě. Po vytažení zkoumá pečlivě kondom, aby měla jistotu, že se neprotrhl a neotěhotní. Nabízí mi sprchu. XX:52 (45 minut od zavolání). Předpokládám druhé kolo či aspoň ještě setrvání v pokoji, takže se do koupelny bezelstně vydávám :oops: . Upřímně, už mi došla slovní zásoba, tak pauzu uvítám.

Eva na pokoji oblečená, tak činím totéž. Když se obouvám, v jiné místnosti zvoní telefon, tak jej jde zvednout. Slyším: „Do you speak English?“ Obutý čekám na rozloučení. Eva se vrací s telefonem, zamává mi a otevírá dveře. Čas na chodbě: XX+1:01 (54 minut od zavolání :evil: ).

Se stejnými fotkami jako Eva inzeruje dívka Clarissa v Británii.


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Eva (Sex No.1) 777 848 040, 606 588 474

Příspěvekod petras60 » stř 4. pro 2019, 15:26

Ahoj,nemůžu souhlasit Evu sem navštívil 24 listopadu ,je to holka z Rumunska 27 let za mě postava dost dobrá a v Brně by to byla top holka bohužel.Dal sem hodinku cena 1800 a byla úžasná orál to byla pohádka,šukec taky super a měla strašně dobrou mušličku lízanda A1,čas dodrženy cca 5 minut přetažený celou hodinku se usmívala za mě opravdu super určitě ji tento víkend pokud bude dám znovu.A ještě co můžu říci celou hodinku sem ji dával přestávka jen na výměnu pneumatiky udělala sem se 2krat a moc nescházelo do třetího a to se mi stává možná jednou za rok. :
petras60
 
Příspěvky: 324
Registrován: ned 5. úno 2017, 23:14


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků