Hledat  

Aria (Sex No.1) 777 848 040, 606 588 474

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Aria (Sex No.1) 777 848 040, 606 588 474

Příspěvekod jarjaroslav » sob 30. lis 2019, 16:31

Věk: 19 let
Výška: 170 cm
Váha: 55 kg
Prsa číslo: 3


Po Evě si chci spravit chuť a doufám, že mi v tom Aria pomůže. V XX:55 (pět minut před domluveným termínem) volám do Sex No.1 a ohlašuji svůj příchod za Ariou. Operátorka mi sděluje, že jsem tam již dneska byl (to je nějaké omezení :shock: ?). Nemám důvod zapírat. Problém je v tom, že moji návštěvu Evy pojali jako náhradu za Ariu. Špatně jsme si rozuměli :roll: . Takže venku čekám hodinu zbytečně :evil: ? Nikdo jiný volný není. Do telefonu odpovídám příjemným hlasem, že tedy někdy příště a loučím se. Moje práce mě naučila ovládat se. Za minutu mi volají zpět. Nakonec můžu, slečna si pro mě přijde. Dveře od domu mi otevírá Eva. Oba se divíme. U výtahu jí vysvětluji, že mířím za Ariou a snad bude volná.

Na privátě si odkládám boty a Eva mi dává na výběr ze dvou pokojů - „náš“ a sousední. Je mi to jedno, nevím, zda v něm nezůstanu sám. Takže dostanu ten, kde jsem strávil čas před hodinou a něco. Jsem instruován, abych zavřel dveře. A Eva mě opouští, pro dnešek snad úplně :roll: . Přichází Aria. Mladá snědší dívka. Kde je modelka z fotek :shock: ? Platím 1 200 Kč za 30 minut (cena před zdražením!). Ariu zklamu, beru jen „základ“. Ona je prý ještě ospalá a taková... Chvíli budu muset počkat.

Ve XX+1:10 se pro mne Aria vrací, abych šel do sprchy. Za pár sekund zjišťuje, že mě prý „někdo předběhl“. Za pár minut se zase objevuje v pokoji, omlouvá se a už opravdu mohu do sprchy. Jelikož jsem se sprchoval předtím, strávím tam tak dvě minuty.

Ve XX+1:18 čekám v pokoji sám, osprchovaný. Aria se vrací v podprdě a tangách, za postavu se stydět nemusí. Již namalovaná. Ptá se, zda nečekám moc dlouho. Nee. Předpokládám, že časomíra běží až nyní. Tak proč to hrotit... Netuším, jak moc se mýlím :evil: .

Aria bere do ruky kondom a sděluje mi, že orál s kondomem nedělá :shock: . Nenapadá mě jiné zdůvodnění, než snaha vymámit ze mě příplatek :evil: . Ptám se, zda aspoň klasiku dělá s ochranou. To ano. Žádá mě, abych rozdělal kondom, jí to s nehty nejde. Jakou polohu? Ona na mě, poté výměna. Ne, to ona poprvé tak nedělá :shock: . Takže já na ni. Prý musím pomalu na ni. Jasné, já takový kanec :roll: ... Další reklamace, když už se blížím k vyvrcholení, moc jí ležím na noze :shock: . Ach jo :roll: ... Výstřik. Aria mě zbavuje kondomu a ptá se na sprchu. XX+1:26 (v pokoji jsme spolu nestrávili více než osm minut :evil: )! Co se dá dělat...

Po návratu ze sprchy se oblékám. Aria se vrací, oblečená v bundě spěchá na jídlo. Veškerá konverzace proběhne až nyní a při společné cestě výtahem. Před opuštěním domu se loučíme.

Stejné fotky jsem nalezl u Leny a Nikoly (samozřejmě pozdě) :idea: .

Spravím si chuť aspoň ve ShowParku?


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků