Hledat  

Erika (Top Privát) 774 173 618

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Erika (Top Privát) 774 173 618

Příspěvekod jarjaroslav » ned 1. pro 2019, 19:58

Věk: 27 let
Výška: 165 cm
Váha: 51 kg
Prsa číslo: 1
Vlasy: Hnědé


Top Privát, podle kalendáře k dispozici Erika a Aneta. Vstupné na privátě působí dost komicky. Domlouvám se, že se stavím za Erikou. Recenze si čtu až po cestě :roll: .

Zvonek na Slezské označen logem privátu s anglicky psanou poznámkou, abychom nezvonili, ale volali. Na webu slibují otevření do 10 sekund, skoro mám chuť to stopovat :D . Volám o minutu dříve (XX:14), jsem instruován do X. patra a bleskurychle vpuštěn dovnitř. V tom by se mohly mnohé priváty inspirovat :wink: . Cesta uvnitř domu značena šipkami a nápisem „TOP“.

Dveře od bytu se otevírají, za nimi Erika. V obličeji trochu starší, hezké černobílé prádlo (luxusnějšího vzhledu) na hezkém těle. V předsíni vyvěšeno, že pokud budou chybět sympatie, mohou obě strany odmítnout a dvojjazyčné upozornění, abychom na privátě skrytě nenatáčeli (přidány i obrázky špionážních kamer ukrytých v čepici a hodinkách) a respektovali pokyny dívek, jinak dojde k ukončení návštěvy bez vrácení peněz.

Pokoj jako pro princezny či jako na zámku podle zvoleného stylu nábytku a vlastně i celého interiéru. Nad námi „křišťálový“ lustr. V rohu hi-fi staršího data výroby. U dveří zavěšena modře prosklená vitrína s miniaturami alkoholu a ve spodní polici nealko v plechovkách. Nad nočním stolkem další „výnos“ o zákazu natáčení a nutnosti respektování pokynu personálu pod hrozbou sankce vyhazovu bez vrácení peněz. Platím 1 100 Kč/30 min. (z toho 600 Kč „vstupné“ :D ).

Koupelna OK, dvě pračky a vana, jejíž dno se prohnulo i pod mými pár kily. U zrcadla dvojjazyčný nápis, abychom použili deodorant zdarma :shock: . Což už považuji za přehnané a urážlivé vůči klientům :evil: . K**vy si hrají na dámy, napsal by negentleman. Já však pamatuji na dobré vychování a poznámku si odpustím :lol: .

Návrat na pokoj, Erika se vrací, natahuje prostěradlo, zapíná hudbu a já mezitím koukám na hodinky - XX:21. Předtím jsem požádán o přesun tašky k nočnímu stolku. Ničemu nezavazela, možná kvůli zabránění nějakému skrytému natáčení :roll: ...

Eričino tělo štíhlé, opálené ze solárka. Na kůži lehce znát věk, nic hrozného. Tetování. Orál, „na koníčka“ a udělám se zezadu. V XX:34 konec. Necelá čtvrthodina čistého času :evil: ...

Koupelna, obléknutí, okomentování vitríny na chodbě s erotickými pomůckami k prodeji, obutí a ahoj. Na chodbě stojím v XX:42 (28 minut od zavolání před domem :evil: ).

Potom zamířím do ShowParku, ale o tom až jinde...


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Erika (Top Privát) 774 173 618

Příspěvekod acx » ned 1. pro 2019, 22:43

Proč jsi si tam ještě další 1/2 hodinu nepoležel? :lol: Pokoj máš na hodinu, dostal by jsi je :wink:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků