Hledat  

Vali (Privátek Moncheri) 773 013 770

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Vali (Privátek Moncheri) 773 013 770

Příspěvekod jarjaroslav » sob 14. pro 2019, 16:04

Věk: 20 let
Výška: 160 cm
Váha: 50 kg
Prsa číslo: 2


Dnes se potřetí (Erika, ShowPark) vydávám do erotického podniku. Zapomněl jsem potvrdit návštěvu. Volám do Moncheri a omlouvám se. Nic se neděje :wink: .

U garáže před domem dva muži spravující auto/a. Utěšuji se, že tam mě nikdo nezná :oops: a telefonicky ohlašuji svůj příchod. Dveře jsou prý již otevřené. Procházím kolem mužů, kteří se odebrali do garáže a dveře... zavřené :shock: . Za chvíli se ale otevírají a za nimi Vali.

Na sobě bílé bodýčko. Obličej pro mě zklamání, představoval jsem si ostřejší rysy a celkově holku, ze které si sednu na zadek :( . Jak napsal již nějaký kolega, slečna snědší. Představení, zažertování, jestli jsem tam správně a cesta do pokoje. Jiného, než tam, kde jsem strávil čas s Karolínou. Platím 1 000 Kč (30 min.) a pětikilo určené na líbání zůstává v kapse.

Tentokrát součástí pokoje koupelna, voda ze sprchy stříká nejen pro to určenými otvory, takže se mi podaří velmi rychle menší kaluž na podlaze :oops: .

Vracím se na pokoj, poté přichází i Vali. Uléhá ke mně. Z dechu cítím, že nedávno něco jedla. Velmi komunikativní. Možná až moc :roll: . Totéž i v případě sebevědomí. Celou dobu vyzvídá, zda nejsem pisatel recenzí. Zapírám :lol: .

Vali se ptá, zda nejsem na privátě poprvé nebo snad i panic. Což mě fakt povzbudí :oops: ... Začít musím sám, ona ne. Další „povzbuzení“. Odpočítává, jak nám zbývá 20, poté 15 minut. Líbat se s ní nebudu, k líbání po těle chuť nemám a prstit se nenechá, i kdybych chtěl. Co mám tedy dělat, když jen leží :roll: ? S úsměvem konstatuje, že příště již asi nepřijdu. Prádlo si nakonec sundává sama. Vyzývám Vali, aby zapojila svou ctěnou ruku, tak mi ho začíná honit a nasazuje kondom. Když chci jít na ni, říká si o gel a dostává se mi výčitky, že jsem ji nevzrušil :roll: . Rychlé vyvrcholení, kondom si musím sundat sám.

Sprcha a po 42 minutách od zavolání stojím venku. Čas tedy dodržen. Zvláštní typ humoru slečny :roll: a celkový dojem z návštěvy způsobují, že se za Vali rozhodně do Prahy trmácet nebudu :idea: . Aktuálně stejně neinzeruje, pokud jsem něco nepřehlédl.


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Vali (Privátek Moncheri) 773 013 770

Příspěvekod vulcan » sob 14. pro 2019, 18:01

jarjaroslav píše: Vali (Privátek Moncheri) 773 013 770
... Zvláštní typ humoru slečny :roll: a celkový dojem z návštěvy způsobují, že se za Vali rozhodně do Prahy trmácet nebudu :idea: .
Aktuálně stejně neinzeruje, pokud jsem něco nepřehlédl.

Aktuálně je jako Adél na Albertově.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Vali (Privátek Moncheri) 773 013 770

Příspěvekod jarjaroslav » sob 11. dub 2020, 22:57

Návrat k Václaváku nebo zveřejnění starého inzerátu: http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/11645884 :?:
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků