Hledat  

Praha New Mia Privát Grace +420 604 460 403

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Praha New Mia Privát Grace +420 604 460 403

Příspěvekod jaidon.haygen » pon 6. led 2020, 0:04

Po tom, co jsem v Brně přišel o iluze i o naději jsem se rozhodl otestovat situaci v hlavním městě.

New Mia,
Privát Grace,
Baranova ulice, Vinohrady.
http://privatgrace.cz/slecna/new-mia/
Foto odpovídá
+420 604 460 403

Privát Grace
Domluva s operátorkou několik dní dopředu. V den schůzky potrvzuju a razím. Privát je kousek od OC Flora. Na stránkách privátu není uvedeno konkrétní číslo domu, bloudím, a nacházím. Prý mám jet výtahem do prvního patra, vyjdu po schodech do prvního patra a samozřejmě jsem o patro níž než mám...:roll: Privát čistý, koupelna čistá, ručník střední.
Prostorům ani organizaci nemůžu nic vytknout. Ostatní slečny také sympatické, žádného dalšího norníka jsem nikde nepotkal.

Mia mě pouští dovnitř. V obličeji pěkná, ale není úplně můj typ. Zároveň má ale krásná modrá kukadla a úsměv na tváři. Nelze vzdorovat. :mrgreen:
Na žádném privátu jsem nikdy tak hezkou holku neviděl. Vlastně ani na ulici moc takto hezkých holek člověk nepotkává. Krásná postava, voňavá, upravená.
Věk tipuji něco přes 30. Obzvlášť oceňuju, že nebyla zmalovaná (při pohledu na žmolky v řasách některých holek mi krvácí sítnice), ale jen vkusně a lehce nalíčená.
Dodatečné body ode mě získává za to, že si nenechala dělat žádnou příšernou modelaci rtů, silikony atp. Prostě pěkná, přirozená, upravená holka.

Leap of faith
Říkám si, že buď to bude fakt drahý a špatný, nebo opravdu dobrá investice (v případě opakování obzvlášť). Beru 2 hod za 3000 + líbání za 500 + OB za 500. Díky své bezprostřednosti dokázala navodit příjemnou atmosféru, zkrátka jako s kamarádkou. V tuhle chvíli už je jasné, že to bude fajn.

Mia si potrpí na střevíčky, já nijak zvlášť; podobná situace s pěknými, ale většími náušnicemi. Nechá se však postupně odstrojit a nijak neprotestuje. Hned jak jsme se začali líbat se rozplynuly moje poslední obavy (příplatek za líbání jsou mnohdy vyhozené peníze). Mia nepředvádí ani "kafemlýnek", jaký jsem zažil s Barborkou (Privátek Brno 4), ani podivuhodné manévry jazykem jako u Štěpánky (Privátek Brno 4). Sama vám jazyk do úst necpe, ale líbe se opravdu pěkně, nenuceně. Kdyby byla jen o malou trošku aktivnější a líbání sama iniciovala i v průběhu akce, klidně bych řekl, že dokonale. Žádná divočina, Mia se prostě přizpůsobí vám.

Má pěkné malé citlivé bradavky, které po olíznutí hned tvrdnou. Postupně zaměřuji pozornost na její opravdu krásný, upravený klín. Naštěstí (pro nás oba) se nechá lízat. Pěkně se nastaví tak, jak se jí to líbí, drží vás za ruce, hladí po hlavě. Přišlo mi, že je opravdu dost uzounká, pěkně vlhla a na prstík uvnitř reagovala pozitivně. Za Miina hlasitého projevu jsem se prolízal až ke slastnému konci.

Při samotné akci na vás Mia moc pěkně kouká těma svýma očima a přirozeně vzdychá (žádné divadlo se naštěstí nekonalo). Za to, že se mnou vydržela řádit celou dobu (asi 1hod 30 čistého času), by Mia zasloužila metál. Ani na konci neležela jak prkno, ale aktivně vám jde vstříc. Ve všem ochotně vyhoví, dokonce na požádání mezi polohami zařadí orálek. Mia skvěle a ráda kouří. Budu se opakovat, ale protože na vás kouká, tak zkrátka hned na vás pozná, co se vám líbí a kdy něco trošku pozměnit. Piercing v jazyku je příjemným zpestřením. OB lze jen doporučit, těžko říct, jestli jsem vůbec někdy zažil lepší kouřovou.

Po akci příjemná konverzace, Mia je v ledasčem poměrně inspirativní osobnost, se kterou bych si měl co říct klidně jen i u kávy. Čas dodržen na 100 %, Mia vás nikam nevyhání ani nekouká upjatě na hodiny (jako já v očekávání blížícího se konce :roll: ).

Shrnutí:
Ve srovnání se situací v Brně Mia nehraje jinou ligu, ale úplně jinou hru. Nemám absolutně co vytknout a s opakováním bych neváhal. Takto nějak si představuji kvalitní sex.

+ Krásná, chytrá holka
+ Moc fajn líbačka
+ Excelentní OB
+ Sportovní postava a úctihodná výdrž
- Snad jedině její menší prsa, ale pro mě rozhodně lepší než silikon
jaidon.haygen
 
Příspěvky: 19
Registrován: ned 1. pro 2019, 17:46

Re: Praha New Mia Privát Grace +420 604 460 403

Příspěvekod Angelus » pát 10. led 2020, 0:58

Zdravím jaidon.haygen jakou iluzi jsi měl o Brně? Co ty chybělo? Moc mě to zajímá. Rád se učím novým věcem. Víš já tomu moc nerozumím chápeš. Člověk se učí celý život. :wink: P.S. Jestli jsem udělal chybu v textu tak se předem omlouvám. :D
Angelus
 
Příspěvky: 251
Registrován: sob 7. pro 2019, 17:45

Re: Praha New Mia Privát Grace +420 604 460 403

Příspěvekod vulcan » sob 11. črc 2020, 21:07

jaidon.haygen píše:New Mia, Privát Grace, Baranova ulice, Vinohrady.http://privatgrace.cz/slecna/new-mia/
604 460 403
... Mia mě pouští dovnitř. V obličeji pěkná, ale není úplně můj typ. Zároveň má ale krásná modrá kukadla a úsměv na tváři. Nelze vzdorovat. :mrgreen:
Na žádném privátu jsem nikdy tak hezkou holku neviděl...
Shrnutí:
Ve srovnání se situací v Brně Mia nehraje jinou ligu, ale úplně jinou hru. Nemám absolutně co vytknout a s opakováním bych neváhal.
- Snad jedině její menší prsa, ale pro mě rozhodně lepší než silikon

Jen pozn. Mia už v Grace není, občas si dá inzerát samostatně.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Praha New Mia Privát Grace +420 604 460 403

Příspěvekod fabio » ned 12. črc 2020, 13:01

Vulcan, tušíte pod jakou přezdívkou inzeruje? Díky za případné info .. nějak si myslím že by mohla být můj typ, ha!
fabio
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 12. črc 2020, 12:53

Re: Praha New Mia Privát Grace +420 604 460 403

Příspěvekod vulcan » čtv 16. črc 2020, 21:10

Momentálně se přestěhovala do "autobazaru" - Princess na Praze 5

https://www.pragueprincess.cz/divka/Mia/
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků