Hledat  

Adéla (Sex No.1) 777 848 040, 606 588 474

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Adéla (Sex No.1) 777 848 040, 606 588 474

Příspěvekod jarjaroslav » sob 11. led 2020, 16:19

Věk: 18 let
Výška: 162 cm
Váha: 47 kg
Prsa číslo: 3


Snad si po Emmě spravím chuť. Adéla může prý jen 30 minut (náhoda, že :evil: ?), nabízí OB, lízání, líbání... Dávám jí přesně 1 700 Kč, z příplatkových beru líbání (za + 500 Kč). Drobná postava, černý průhledný přehoz a červené prádlo jako na starších fotkách. Jedno tetování, pokud se nemýlím. V obličeji mi připomíná Lily :D . Zuby drobnější. Celkově hezká dívka, podpaží a spodek si dnes nebo včera asi neholila :roll: , což považuji za jedinou chybičku.

Cítím trochu, že Adéla kouří :( . Při líbání mě moc daleko nepustí. Konverzace s Adélou příjemná a přirozená, hodně jsme se zakecali (možná záměr :evil: ?), zbývá pět minut. Ujišťuji ji, že to stihnu. Do tří minut. Já na Adéle, pod dlouhé době mám chuť líbat dívku i na těle. Vyvrcholení a končíme.

Na sprchu ještě čekám. Po krátké očistě obléknutí a rozloučení. Předpokládám zopakování s lehčí změnou, méně kecání a více sexu :D .


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Adéla (Sex No.1) 777 848 040, 606 588 474

Příspěvekod jarjaroslav » pon 13. dub 2020, 13:24

Adéla - díl druhý

Když se objednávám k Adéle přes operátorku, zdůrazňuji, že na hodinu :idea: . V XX:40 zvoním na zvonek privátu. Dovnitř vchází muž s přepravkou jídla, tak jej následuji a čekám až ve dvoře u popelnic. Přichází můj doprovod, mladá operátorka. Jméno (navíc pravé) nezveřejňuji, jelikož se jedná pouze o operátorku. Ale redakci je známo :D .

Na Adélu čekám v pokoji, který jsem dostal přidělen během první návštěvy No.1 a absolvoval v něm snad více než polovinu setkání s tamním osazenstvem. Výhled z okna nic moc, na další domy :roll: . Adéla přichází v černém přehozu a prádle. Potom mě ale hned naštve. Může jen 1/2 hodiny. Super :evil: ... Tudíž platím 1 700 Kč (1 200 Kč + 500 Kč za líbání).

Ručník, koupelna, návrat, příchod Adély. Zakecali jsme se, opět, takže si musím pospíšit, abych neodcházel nevyprázdněn. Vyvrcholení, když jsem na Adéle. Líbání nelze označit úplně jako vášnivé, občas jakoby uhýbala záměrně hlavou :( .

V XX+1:23 konec, v XX+1:31 stojím na chodbě, 51 minut od zazvonění . Na No.1 určitě dobrý čas :shock: , v jiných případech bych lépe nedopadl při hodinové návštěvě :evil: .


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Adéla (Sex No.1) 777 848 040, 606 588 474

Příspěvekod jarjaroslav » sob 18. dub 2020, 13:08

Adéla - díl třetí

Vzhledem ke spokojenosti s předchozí návštěvou příliš neváhám a setkání s Adélou chci zopakovat. Potřetí :idea: . Že bych v Praze našel konečně někoho, za kým se budu rád vracet :shock: ?

Rezervace na XX:10. Asi pět minut před domluveným časem zvoním na příslušný zvonek. Výtahem do předposledního a potom pěšky. Jsem asi shledán způsobilým dostat se sám na privát :D . Čekám na schodech, než se dveře, vedoucí do samostatného patra, otevřou. Adéla v civilu, tričko a růžové minikraťásky.

Platím za hodinu + 500 Kč za líbání. Sprcha a postupný návrat obou aktérů na scénu :D . Většinu času jen mluvíme, s Adélou se mi dobře povídá. Navíc si vystačím s češtinou. V sexu se mi moc nedaří, „na koníčka“ se Adéle nechce (první mínus dnešní návštěvy :evil: ), aby ji prý nebolelo břicho, takže klasika a zezadu. Končíme v XX+1:07.

Sprcha, obléknutí, za minutu má přijít další klient :roll: . Boty, pusa a ven. Na chodbě v XX+1:12, cca 1 hodinu a 7 minut od zazvonění. Na No.1 pořád dobrý čas, ne :idea: ?


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Adéla (Sex No.1) 777 848 040, 606 588 474

Příspěvekod jarjaroslav » sob 18. dub 2020, 13:47

Adéla - díl... žádný :evil:

Opět Adéla. Rezervace přes operátorku na XX:00. Dřívější termín neschválen, Adéla obsazena. OK. Na hodinu? To se prý musím se slečnou domluvit osobně :roll: . 30 minut předem mám návštěvu potvrdit, stačí SMS.

Potvrzuji, obratem mi přichází odpověď potvrzující moje potvrzení :D . Před vchodem potkávám pracovnice kosmetického salonu v přízemí. Pět minut před domluveným termínem zvoním a oznamuji, že jdu za Adélou na X. hodinu. Slečna si pro mě prý přijde. Čekám u popelnic.

Přichází telefonistka, přikládá čip ve výtahu, pojedu sám. Vystupuji, dveře od privátu zavřené. Nakonec otvírá blondýnka s drsnějším hlasem. Ptá se, za kým jdu a zda tam stojím dlouho. Za Adélou. Mám prý vydržet. Přivírá dveře a já stojím na chodbě :oops: . Aspoň, že celé patro patří privátu...

Konečně mohu dál. Boty dolů, podle dalšího páru se na privátě pohybuje i jiný kolega. Kterého zahlédnu ve vedlejším pokoji. Já mám počkat v pravém pokoji, slečna prý přijde. Odkládám si část oblečení, v ruce peníze. Tady „otočka“ nehrozí, že 8) ? Přichází však jiná dívka :shock: . Adéla si někam odskočila, zatím může ona. A kdy se Adéla vrátí? To neví. Nabízí zaslání SMS, až přijde. OK. Obléknutí, obutí a připomenutí dotyčné, ať pošlou SMS.

V XX:10 stojím venku. Pořádně naštvaný :evil: .


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Adéla (Sex No.1) 777 848 040, 606 588 474

Příspěvekod jarjaroslav » ned 3. kvě 2020, 14:19

Adéla - díl čtvrtý

Dávám návštěvě u Adély ještě jednu šanci, když to minule nevyšlo :evil: . Objednávka bez komplikací, ale těžko říct, co se zase může stát :roll: ...

Pět minut před domluveným termínem zvoním na zvonek. Slečna prý přijde. Dveře dokořán, tak čekám ve dvoře u popelnic. Vyzvedává mě Adéla, ostatním se nechtělo. Vede mě k druhému bytu. Zastavuji se v očekávání, že si jen pro něco skočí. Ne :shock: . Tak se na výzvu zouvám a nacházím se v kuchyňce, oddělené od dalšího prostoru paravanem s čínskými znaky.

Pokoj s růžovými stěnami. Kolegyně sedí hned za rohem, takže slyšíme jejich konverzaci v kuchyni a oni zase tu naši. Adéla se snaží aspoň zapnout rádio. Které ale nefunguje :roll: . Platím za hodinu + 500 Kč příplatek za líbání. Do koupelny musím přes chodbu do druhého bytu a zpátky sám. V kuchyni dvě slečny, tak jim dávám prostor k odchodu.

S Adélou se sejdeme v posteli až cca 20 min. od použití zvonku :evil: . Slečna pouští hudbu z mobilu. Nemohu se nezeptat na minulé setkání, které neproběhlo. Adéla se diví, na privátě se prý nacházela celý den :shock: . Ke konci mám problém, vzdávám to a žádám Adélu, ať použije ruku. Asi budu přešukaný :oops: ... Adéle dorazilo jídlo.

Koupelna, Adéla přichází, že si musíme pospíšit, pokoj prý budou malovat, malíři na cestě a jí o tom nikdo neřekl. Co :shock: ? Pusa v předsíni/kuchyňce a pro cestu dolů volím schody. Na hodinky jsem se zapomněl podívat. Celkové hodnocení? Tato návštěva mě zase tolik nenadchla :( ...


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Adéla (Sex No.1) 777 848 040, 606 588 474

Příspěvekod jarjaroslav » čtv 16. črc 2020, 19:53

Ahoj, jsem úplně nová 18 letá Adélka, mám drobnou, štíhlou postavičku, 162cm, 45 kg, prsa č. 3 , prý jsem atraktivní holka, která Ti nabídne přístup milenky a sex, na který tak čekáš. Vášnivé líbání, oboustranný orálek. Budu se těšit na milé a mazlivé klienty. Slibuji, že se mnou se Ti to bude líbit. I speak English - Hi, new beautiful Adel, very slim body, nice breast, very very nice face - be the first and don't wait
...
http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/11645072

Nová, nestárnoucí a ještě 2 kila zhubla :lol: .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Adéla (Sex No.1) 777 848 040, 606 588 474

Příspěvekod jarjaroslav » ned 31. led 2021, 12:27

Adéla - díl pátý

5 minut před domluveným termínem zvoním na „123“. Proč volat... Sděluji, za kým jdu. Účel snad hlásit nemusím :lol: . Eva. Anglicky. To si bez AJ v Praze neza*ukám :roll: ? První dveře otevřené. A druhé? Musím se jít podívat. Mezitím si před dům jde zakouřit starší žena. Eva mi vysvětluje cestu nahoru. Což mi připomíná jako když vidíš několikrát film v češtině a jednou si ho pustíš v jiném jazyce. Rozumíš tomu.

Dnešní lekce AJ však zdaleka nekončí. Nahoře mě vyzvedává Eva. Boty dolů. Mohu si vybrat pokoj. Pravý. Mám počkat. Snad to nepopletli a nedostanu někoho jiného než Adélu. Přichází Adéla. Automaticky jí podávám peníze (2 300 Kč - tzn. 1 hod. + líbání), ona mi ruku a dostávám pusu. Prý je dneska unavená. Super :roll: ...

Sprcha, návrat. Adéla se vrací v XX:11. A většinu času prokecáme. Adéle se viditelně nechce nic dělat, nechává si na sobě i černý „přehoz“. Koukám na hodinky - XX:4?. Nepřišel jsem jen na pokec, že :idea: ? Tak začínám Adélu ohmatávat. Konečně se dostáváme i k líbání (+ 500 Kč). Červená tanga dolů, černou podprdu si ponechává. Na chodbě hluk. Vyvrcholení při klasice. Sprcha. Obléknutí. Rozloučení.

Neodcházím příliš (u)spokojen. Uvnitř jsem strávil hodinu - včetně mých 2 sprch, čekání na Adélu a dalších prostojů :evil: . Za základní sazbu 1 800 Kč/hod., připomínám :!: Adéla by ráda vynechala sex. Chápu, že dívka neměla svůj den, ale mohla si raději vzít volno a služby poskytovat až odpočatá a svěží. Za plnou cenu plnohodnotné služby :!: Podle informací od jednoho kolegy aktuálně Adéla působí jinde, v inzerci jsem nedohledal.


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Adéla (Sex No.1) 777 848 040, 606 588 474

Příspěvekod jarjaroslav » ned 22. srp 2021, 13:35

Nemá někdo info k aktuálnímu působišti Adély?
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků