Hledat  

Alex (Sex No.1) 777 848 040, 606 588 474

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Alex (Sex No.1) 777 848 040, 606 588 474

Příspěvekod jarjaroslav » sob 22. úno 2020, 17:51

Věk: 24 let
Výška: 170 cm
Váha: 60 kg
Prsa číslo: 5


Technická poznámka/vsuvka: Doporučuji v této recenzi bedlivější sledování uvedených časových údajů :!:


Náhradu za Charlotu si domlouvám v XX:28 (na XX:30 byly domluvena schůzka s Charlotou).

Čekání mi připadá nekonečné. Objevuje se Aria s „nadšeným“ výrazem. Možná holky losují, která se musí obětovat jako doprovod. Mohli bychom jim za to dávat spropitné, že :evil: ? Výtah, v předsíni zutí se a uvedení do pokoje, kde jsem předtím trávil čas s Adélou a Klárou. Alex se prý hned dostaví. Koukám na hodinky: XX:36.

Alex přichází. Černý přehoz, pod ním růžové černě olemované prádlo. V obličeji celkem hezká, vlasy hnědé, nikoliv blonďaté jako na fotkách (v „parametrech“ uvedena správná barva). Příplatkové služby? Zatím ne. Možná zvažuji líbání, ale kvůli rtěnce :oops: ... Platím 1 200 Kč/30 min. Instrukce - ručník, sprcha, návrat na pokoj.

XX:40 čekám sám v posteli. V XX:42 doráží Alex a ptá se, jak se mám. Vytahuje prsa z podprdy a nasazuje kondom. Orál velmi příjemný, oční kontakt (což zase úplně nemusím, netuším, jak se mám tvářit :oops: ), oblizování přes kondom. Až budu chtít klasiku, mám se ozvat. Což za chvíli činím a volím polohu zezadu. V XX:47 výstřik. Alex mě pochválí a tímto považuje návštěvu za ukončenou :shock: . 1 200 Kč za 5 (slovy: pět :evil: ) minut s ní na pokoji :!: 240 Kč/min. O Alex se nedozvím vůbec nic, čemuž se ani nedivím vzhledem k tak krátkému setkání. Nabídka sprchy. Sám čekám na pokoji, než se koupelna uvolní. Stále nemohu uvěřit, jak rychle návštěva „uběhla“ :shock: , tak si časové údaje zapisuji do mobilu.

XX:52 sprcha, v XX:54 oblékám se sám v pokoji. V XX:55 se objevuje Alex se zklamaným výrazem, že ještě nejsem připraven k odchodu :evil: . Nějak mi dochází, že se začátek návštěvy počítá prostě od XX:30 a hotovo. Spěchám šetřit do SP (třeba zde za minutu neutratím tolik), obouvám se a zjišťuji, zda se objevila již Charlota. Ne. Pro rychlejší odbavení mi Alex volá výtah (myslím, že tak činily i její předchůdkyně). Rozloučení. V XX:58 stojím na chodbě a čekám na výtah. Alex otevírá dveře a když mě zahlédne, zase je rychle zavírá.

Na privátě jsem strávil celkem 22 minut, což na první pohled nemusí vypadat úplně špatně, se slečnou v posteli však jen necelou čtvrtinu tohoto času :evil: .

Aktuálně již Alex na Vinohradské nepůsobí :idea: .


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků