Hledat  

Madam Daniela (SM Studio Hell) 792 514 606

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Madam Daniela (SM Studio Hell) 792 514 606

Příspěvekod jarjaroslav » ned 8. bře 2020, 14:45

Věk: 25 let
Výška: 169 cm
Váha: 49 kg
Prsa číslo: 3


Dominu jsem v Praze ještě nezkusil. Tak hurá do toho! Daniela (SM Studio Hell) nabízí i klasiku a pokud fotky úplně nelžou, sex v prostředí SM studia by nemusel být k zahození :D . U operátorky/organizátorky se při rezervaci ujišťuji, zda Daniela skutečně poskytuje „klasický sex“. Volím záměrně přesnou formulaci, žádné naznačování, abych měl jistotu :idea: . Ano, ano, jsem ujišťován. Cena 1 400/1 800 Kč.

V XX:06 oznamuji příchod, poté mi zabzučí, studio sídlí v X. patře. Chvíli čekám na chodbě. Otevírá mi Angella. Působí celkem rázně (snad v rámci hry). Zbavuji se bot a uvádí mě do pokoje, mučírny. Daniela prý hned přijde. Koukám na hodinky - XX:10. Daniela přichází okolo XX:20, sedá si na lavici, ptá se na moji představu (klasický sex, u kterého mě může občas plácnout) a zinkasuje mě. Na sobě má halenku, černé kalhoty a tygrované boty na podpatku. Celkem hezká, důvod k „otočce“ nenalezen. Platím 1 400 Kč a mohu do koupelny.

Obyčejná paneláková vana, v ní nějaké drobky :roll: , asi textil, které splachuji. Dvě umyvadla, sprchové gely a police se spoustou srolovaných ručníků.

Návrat na pokoj. Vrací se Daniela. V ruce zapálená cigareta, ve druhé popelník. Super, kousek moje oblečení :evil: ... Párkrát potáhne a odloží cígo na popelník. Vezme dezinfekci a otírá dřevo pod křížem. Připoutává mě ke kříži. Abych to zkrátil (trochu se stydím :oops: ), oddalování orgasmu, dvě až tři plácnutí po zadku, nasazení škrabošky, kroucení bradavkami, její prst v mém... pozadí. A vyvrcholení do nějaké umělé vagíny :shock: .

Daniela působí příjemně, ptá se na moje pocity. A klasický sex? Musím prý číst inzeráty do konce, sex možný max. se subinkou (za tu bych samozřejmě platil navíc :evil: ). A vidět ji aspoň v prádle? Ano, ale až po více setkání. Co bych si pomyslel o dívce, která by se svlékla hned po první schůzce?

V XX:55 konec, odchod do koupelny, obléknutí, rozloučení. Dělala si ta holka ze mne srandu nebo nesouloží opravdu s nikým? Cítím se jako úplný pitomec :oops: ...


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Madam Daniela (SM Studio Hell) 792 514 606

Příspěvekod Tulamor » pon 9. bře 2020, 15:01

Byl jsem tam také. Podobná zkušenost... Kouření mi nevadilo, i když mohla kouřit mě a né cigarety... Přišlo mi že minimálně polovinu času se nic nedělalo. Když na mě zkoušela elektro tak to ani neuměla používat a když mi dala elektrody na bradavky tak jsem to zastavil... Zakončení ve stylu teď si ho tady vyhoň. Představy jsem měl úplně jiné a stejně tak jsem ji říkal co bych rád, nic z toho se nekonalo.
Tulamor
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 6. led 2017, 0:40


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků