Hledat  

Aneta (TOP Privát) 774 173 618

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Aneta (TOP Privát) 774 173 618

Příspěvekod jarjaroslav » ned 22. bře 2020, 14:52

Věk: 19 let
Výška: 162 cm
Váha: 49 kg
Prsa číslo: 3


Po návštěvě Daniely si potřebuji spravit náladu. Aneta z TOP Privátu může až o hodinu později, než by se mi hodilo :( . Obvolám ještě konkurenci a nakonec nabízený termín akceptuji. U recenzí se objevují i smajlíci, tak snad to dobře dopadne :wink: .

V XX:40 volám na privát. Obsazeno. O minutu později mi to již zvedají s dotazem: „Už jste tady?“ Rychlé zabzučení a cesta po šipkách nahoru.

Otevírá mi pihovatá slečna v černých šatech. Taková nesmělá. Představení a vede mě do pokoje s Glory Hole na stěně. Ve vitríně miniatury alkoholu, upozornění na zákaz skrytého natáčení, na stole časopis Maxim (myslel jsem, že již nevychází). Platím 1 600 Kč (30 min. + líbání za 500 Kč). Mohl jsem využít HH za 1 400 Kč, ale chci se podívat ještě jinam. Platím dvoutisícovkou a ujišťuji se, že mají drobné na vrácení :D .

Ručník, dvě dvoustovky nazpět, koupelna, návrat. Škádlím Anetu, že určitě nebudu potřebovat časopis :lol: . Aneta se zbavuje černého prádla. Hezká prsa, v obličeji taková... obyčejná. Na těle několik tetování. Původem mimo ČR.

Orál, sama iniciuje (zaplacené) líbání a ptá se na moji oblíbenou polohu. Vyvrcholení na Anetě do Anety (resp. samozřejmě do kondomu :!: ). V XX+1:01 mě posílá do sprchy, v XX+1:07 stojím na chodbě. 26 minut od zavolání před domem! Velmi příjemná dívka, klidně bych s ní pobyl o hodinu déle. Ale počítání času asi odkoukala od kolegyň :evil: . Praha je tak kouzelné město, že během jedné hodiny zvládnete i tři půlhodinovky na privátech :lol: ...


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Aneta (TOP Privát) 774 173 618

Příspěvekod vulcan » pát 27. bře 2020, 16:30

jarjaroslav píše: Věk: 19 let Aneta
Otevírá mi pihovatá slečna v černých šatech. Taková nesmělá...

Jen pro info:

to je tato dívka
https://www.sexprivat4you.cz/forum/view ... 160#p59017
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Aneta (TOP Privát) 774 173 618

Příspěvekod mara6 » pon 30. bře 2020, 17:36

Byl jsem za Anetou cca před měsícem a fakt příjemná holka. Jsou i recenze, že už toho má dost a není tak ochotná a milá jako na začátku, ale já se choval mile a v poločase jsme celkem dobře pokecali, takže mohu návštěvu hodnotit kladně.
Dle jejich slov je u nás cca 5 let a věk kolem 25. Pochází z Petrohradu :D
Má krásný pevný kozičky, celá je pěkně žensky tvarovaná, radost píchat. Zadek trošičku větší, ale bezvadně pevnej o:-o
Měl jsem hodinku s orálem bez, ten byl fajn a samotná akce taky v pohodě, vystřídáno vždy několik poloh, které jsem chtěl. Ale je pravda, že aktivita z její strany by mohla být větší.
mara6
 
Příspěvky: 31
Registrován: pát 25. dub 2014, 21:22

Re: Aneta (TOP Privát) 774 173 618

Příspěvekod vulcan » pon 30. bře 2020, 22:12

mara6 píše:Byl jsem za Anetou .. Jsou i recenze, že už toho má dost a není tak ochotná a milá jako na začátku,

Dle jejich slov je u nás cca 5 let a věk kolem 25. Pochází z Petrohradu :D
Ale je pravda, že aktivita z její strany by mohla být větší.

Nejspíš záleží na tom, zda ten den přijdeš k ní jako první anebo třeba osmý. :shock:
Pochází trochu severněji než je St.Peterburg. A je docela úspěšná studentka.
Je škoda, že není v Brně. :evil:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Aneta (TOP Privát) 774 173 618

Příspěvekod mara6 » stř 1. dub 2020, 18:05

Jj škoda. Ale jinak jsem tam byl schválně na otevíračku (domluveno den předem), sama mi řekla, že před chvílí došla. Ale jedno mínus to přece jen mělo, šel z ní cítit alkohol, takže asi divoká noc :mrgreen:
mara6
 
Příspěvky: 31
Registrován: pát 25. dub 2014, 21:22


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků