Hledat  

Linda (Sex No.1) 777 848 040, 606 588 474

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Linda (Sex No.1) 777 848 040, 606 588 474

Příspěvekod jarjaroslav » sob 28. bře 2020, 12:57

Věk: 26 let
Výška: 173 cm
Váha: 56 kg
Prsa číslo: 3


Daniela, Aneta a jako třetí dnes plánuji vyzkoušet Theu. Jenže dotyčná nedostupná :( . Nabídka Lindy a Alex jako náhrady. Koukám na web, koho si představit pod Lindou. O minutu později souhlasím. Dostávám pokyn, že poté již stačí zazvonit na příslušný zvonek.

Cca v XX:41 zvoním. Na dotaz z mluvítka sděluji rezervaci na XX:45. Slečna pro mne prý přijde. Objevuje se Alex, zkracovatelka času :evil: . Prohodím, jestli šla za trest pro mě. Společná cesta výtahem. Slečna by se najednou vybavovala :roll: . Boty dolů, pokoj vedle koupelny, do kterého se vchází přes společenskou místnost, resp. vidíte jen sušák na prádlo, zbytek neprůhledně oddělen. Jen Klára v červené podprdě se zapomněla schovat.

Přichází Linda. Kratší vlasy, na pravém boku vyholené. Připadá mi trochu jako rockerka. Co mi zbývá :roll: ... Fotky odpovídají jako asi u jedné z mála v No.1. Platím 1 200 Kč. Na odmítnutí příplatků na rozdíl od některých kolegyň reaguje normálně, ba i přátelsky :wink: .

Koupelna, Linda konstatuje, že to již znám. Asi se kolegyně pochlubily :roll: ...

V pokoji na stole skvrny od sklenic, kousky něčeho, pohovka lehce špinavá, možná od cigaret. V posteli se spolu nesetkáme dříve než cca v XX:51. Linda se zbavuje přehozu, pod ním černé prádlo s bílými prvky. Zahlédnu nějaké tetování a modřinu nad zadkem. Na prsou lehce strie, jen pod určitým úhlem. A ucpaný nos, předtím jsem zahlédl v její ruce papírový kapesníček.

Nasazení kondomu ústy naopak, obávám se, zda ho neobrátí a uslintaný nepoužije znovu. Ne, z taštičky, kterou si přinesla, bere Linda nový :wink: . Orál, „na koníčka“, pokles penisu, přátelské napomenutí, že je to mluvením, postavení a znovu nasednutí. Při tom téměř doteky našich obličejů. Vyvrcholení. Krátké hledání ubrousků (v šuplíku), sundání kondomu a Linda stojí u postele. Vím, proč :evil: , ale takto pokračujeme v konverzaci.

Stále stojící nahá Linda u postele mi v XX+1:09 nabízí sprchu. V pokoji jsme spolu nestrávili více než 18 minut :evil: . Za chvíli se vrací, někdo ji obsadil. Poté již mohu, krátké opláchnutí a rychle se oblékám. Rozloučení, v XX+1:16 jedu výtahem.


Z webu privátu Linda zmizela, ale podle rozpisu měla fungovat minimálně ještě 14. března :idea: .


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků