Hledat  

Thea (Sex No.1) 777 848 040, 606 588 474

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Thea (Sex No.1) 777 848 040, 606 588 474

Příspěvekod jarjaroslav » ned 12. dub 2020, 14:30

Věk: 22 let
Výška: 177 cm
Váha: 55 kg
Prsa číslo: 2


Po dnešní návštěvě SP bych se ještě rád konečně setkal s Theou, o což se zatím již delší dobu snažím marně. 5 Norníků z 6 doporučuje :D , alespoň dle Ťapek. Její kolegyně mi říká, že má přijít v X hodin a netuší, zda tak učiní, tak se mám raději ozvat až ve tři. Asi bude Thea hodně spolehlivá :roll: ...

Po X. hodině volám a ptám se na Theu. Ano, přišla. A mohla by v XX:10? Dívka na telefonu připomíná, že to je za chvíli. Odvětím, že se nacházím asi tři minuty od privátu a zbude mi ještě rezerva. Thea se prý „musí dát dohromady“. Raději nepřemýšlím, co to konkrétně znamená :roll: ... Domluva na cca XX:15. Dole poté již jen zazvoním na příslušný zvonek.

Zvoním a sděluji účel návštěvy. Slečna si pro mne přijde. Čekám. Poté se z mluvítka ozve nějaký ženský hlas a něco říká. Nevím, zda to není určeno mně. Vyzvedává mě Violeta. Dnes jí to více sluší. Snaží se být příjemná, výtahem pojedu sám, ona jen přikládá čip. V předsíni mě přebírá hubená mladá blondýna.

Do pokoje poté přichází Thea. Podle inzerce „Krásná a vysoká modelka.“ To určitě :evil: ... Zklamání :( . V obličeji taková až moc drsná, líbat bych se s ní asi ani nechtěl. Představení, oslovuje mě jménem. Jak dlouho se zdržím? A budu se chtít líbat nebo OB? Zůstanu u klasiky a půlhodiny. Koupelna, můj návrat s doprovodem na pokoj (po ukončení očisty mám totiž pootevřít dveře a čekat).

Thea uléhá vedle mě, táže se, co od ní očekávám. Orál a klasiku. U orálu zdůrazňuje, že je lepší bez kondomu. Až moc průhledná snaha dostat ze mě pětikilo :roll: . Lehkému prstění se nebrání. Thea mě kouše do bradavek a při klasice si mě přitahuje. Sex tedy dobrý, ale když mě holka nevzrušuje :( ... Slečna podezřívavě zkoumá kondom, jestli nepraskl. Uvnitř totiž jen malá kapka. Ranní masturbace a její dvě dnešní předchůdkyně mě totiž připravily téměř o o veškerou tekutinu :lol: . Ptá se, co budeme dělat nyní. Já odvětím, že ji musím za pár minut opustit, abych stihl někam dorazit včas. Spolknu dodatek, že mě to vůbec nemrzí.

Thea mi nabízí sprchu, čehož využívám. Omotává se prostěradlem, které v koupelně klade na zem a nabádá mě, abych si do něj utřel nohy, aby nebyla mokrá podlaha. Zve mě do sprchy, kde si přičapne a opláchne „pracovní nástroj“. V předsíni pusa na pusu na rozloučenou, výtah již čeká.

Velké zklamání (vzhled) :( , Thea navíc působila výrazněji zpomaleně, což celkový dojem nezlepšilo. A to jsem tolik po ní toužil :oops: ...

Kdo si první kopne, proč jsem nedal „otočku“, když se mi slečna nezamlouvala :oops: ?


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků