Hledat  

Bella (Sweet Paradise) 737 668 233

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Bella (Sweet Paradise) 737 668 233

Příspěvekod jarjaroslav » pon 13. dub 2020, 14:06

Věk: 22/23 let
Výška: 157 cm
Váha: 48 kg


Po návštěvě Adély si skočím na oběd a přemýšlím, zda se nemrknout do nedalekého Sweet Paradise. Noční klub, ale otevřeno již od poledne. Operátorka (barmanka) velmi příjemná :wink: , k dispozici aktuálně jedna slečna. Vstupné žádné, 15 min. za 1 500 Kč.

Za chvíli stojím u zlatých dveří podniku. Podle cedulí vstupné („klubový příspěvek“) 100 Kč až od 20 hodin, bankomat uvnitř. Zvoním. Otevírá svalovec v černém firemním tričku. Netuším, kam jít. Svalovec mi nepříliš ochotně ukazuje cestu. Zde přesně vidím rozdíl v přístupu zaměstnanců běžných bordelů a ShowParku ke klientům :evil: .

Za stolkem jiný muž, u baru dívka, se kterou jsem mluvil po telefonu. „Moje“ Bella pobíhá zmateně kolem. Drobná, celkem hezká dívka v šedých šatech. Vypadá velmi mladě. Tak ji bez vyzvání následuji. Hledá volný pokoj. V ostatních možná spící kolegyně. U krajního se zastavuje a dává mi pokyn, abych vstoupil. Mile asi jako bachařka :evil: .

Pokoj hezký, moderní sprchový kout, vířivka, čelo postele tvoří Tutanchamonova maska, imitace písku. Nad dveřmi tabulka „Zákaz poskytování sexuálních služeb.“ (či tak nějak) :lol: . Neočekávám reálný účinek, kdyby někdy „něco“ :roll: .... Platím 1 500 Kč. Bella se vrací se dvěma zaletovanými ručníky (balíček možná zahrnuje i prostěradlo). Ve sprchovém koutě ze sprchy nedostanu jinou než studenou vodu. Možná vlivem vlastní nešikovnosti, nevím.

Bella svléká šaty, červenou podprdu a černá tanga. Nelíbá se (za 1 000 Kč, sděleno později), neprstit. Orál, s nasazením kondomu musím pomoci. Po vyvrcholení vystřelí Bella z postele a telefonem hlásí na bar ukončení. Obléknutí a na rozloučenou dostávám instrukci, abych svalovci řekl, ať mě pustí. Žádný náznak snahy o nějaký „friendly“ přístup. Žádné emoce. Celkově zvláštní pojetí motta podniku „Náš zákazník, náš pán“ :roll: ...

Procházím kolem nějakého staršího tlustšího stvoření v černých šatech, dveře na ulici otevřené dokořán, takže mizím bez asistence. V podniku jsem strávil 13-15 minut.


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Bella (Sweet Paradise) 737 668 233

Příspěvekod lance7 » stř 15. dub 2020, 9:58

"15 min. za 1 500 Kč."
:lol: :lol: :lol:
Live to Ride...
lance7
 
Příspěvky: 517
Registrován: pon 31. kvě 2010, 18:24

Bella (Sweet Paradise - DOLLY) 731 221 259

Příspěvekod jarjaroslav » sob 18. dub 2020, 14:28

Bella - díl druhý

Snaha co nejrychleji najít náhradu za neuskutečněné setkání s Adélou. Celkem nedaleko se nachází i druhý podnik Sweet Paradise, Dolly. O ulici Petra Chelčického jsem předtím neslyšel, což se dalo předpokládat :idea: . Problém s navigací, tak se ptám jednoho taxikáře. Ten si není vůbec jistý, ale nakonec se informace dočkám.

Bordel nepřehlédnutelný. Zvoním. Žádná gorila. Automatické otevření. Spirálovité schody dolů, dobrá past pro opilce :lol: . Dostávám se k baru. U jednoho ze stolků zahlédnu Bellu spolu s nějakou mladou snědší dívkou. Sotva mě zahlédne, chytá se za hlavu a slyším jen: „Nee.“ Barmanka, stejná jako na Slezské, nabízí něco k pití, odvětím, že jdu jen na skok. Ptám se hned na Bellu, jelikož nemohu odolat jejímu „nadšení“, druhou dívku bych si nevybral a potřebuji „upustit páru“. Barmanka mi Bellu volá. Ta reaguje velmi otráveně: „Děkuju.“ Co si ta šlápota dovoluje :evil: ??? Pardon :oops: ... Naštvaný na No.1 to ignoruji. Dovedu si představit řadu asertivnějších kolegů, kteří ji otevřeně pošlou někam... Jen blbec by zůstal :oops: .

Následuji Bellu nahoru do jednoho z pokojů. Na stěně malba nahé ženy, sprcha a záchod odděleny od pokoje skleněnou stěnou. Platím 1 500 Kč za 15 min. (ano, 100 Kč/min. :evil: ). Sprcha, ručník ze zaletovaného balíku, návrat Belly.

Neodpustím si komentář, že má ze mne radost :D . Na sobě černé body, připomínající plavky záchranářek z Pobřežní hlídky, pod nimi ještě černé prádlo. Dnes to ale prý sundávat nebude :shock: . Takže jen orál. Za 1 500 :evil: ??? Co mám dělat? Nad touto otázkou by se měli zamyslet kolegové, kteří mě obviní ze zbabělosti. Strhali by z ní oblečení a potom...? Nebo by vymáhali peníze zpět po nějaké gorile? Mně osobně by byla bližší varianta č. 2, i když si nejsem zcela jistý úspěchem :oops: .

Vyvrcholení, sprchu odmítám. Ptám se, jestli se uvidíme zítra (ze srandy samozřejmě :lol: ). Prý má sice zapsanou denní směnu, ale „pracuje“ až v noci. Asi jsem skutečně netvor, když mě Bella odmítá ojebat potřetí :lol: .

Ani pořádné rozloučení, řeší cosi s kamarádkou, již zmíněnou snědší dívkou v bílém body. Barmanka mi otevírá dveře bzučákem. Opravdu dobrý pocit tam být takto zavřený. Proto se obávám jakéhokoliv konfliktu v podobném prostředí :oops: . 15 minut jsem nestrávil ani uvnitř, natož v pokoji :evil: .


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků