Hledat  

728 754 245, 728754245, Katty Olomouc

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

728 754 245, 728754245, Katty Olomouc

Příspěvekod filipprazsky1 » čtv 7. kvě 2020, 23:57

Tahle děvka má nejhezčí tělo, jaké jsem u kurvy viděl. Kozy naprosto dokonalé, vysoké dlouhé nohy, vyšší postava (tak cca 185 cm). V obličeji hezká. Malinkaté mínus má za větší zadeček, ale zas je do čeho plácnout a taky má více pih, což mi trochu vadí. Byt v centru Olomouce, moc diskrétní není. Kolem chodí spoustu lidí. Je trochu dražší než ostatní, myslím, že chtěla za hodinu 1800,-Kč. Myslím, že ví, že je hezká, tudíž akce je taková strojená a pasivní. Prostě zasuň, otoč si mě jak chceš, ale když se chceš udělat, tak ho vytáhni, a udělej se mi mezi kozy nebo do kondomu při orálu. Oči měla pořád zavřené. Zřejmě jí tahle práce moc nebaví. Při otázce, zda bych jí ho mohl strčit do její krásné prdele, mi řekla, že jestli ještě řeknu něco podobného, že mě okamžitě vyhodí. Takže když jsem byl pomalu připraven na druhé kolo, tak mi po téhle facce okamžitě lehl. Zkoušela mi ho ještě vyhonit, ale nepodařilo se. Podle mě je hodně namyšlená a tato práce ji očividně nebaví. Za mě opakovat rozhodně nebudu.
filipprazsky1
 
Příspěvky: 18
Registrován: ned 17. úno 2019, 16:53

Re: 728 754 245, 728754245, Katty Olomouc

Příspěvekod n1501 » pát 3. črc 2020, 22:53

filipprazsky1 píše:Tahle děvka má nejhezčí tělo, jaké jsem u kurvy viděl. Kozy naprosto dokonalé, vysoké dlouhé nohy, vyšší postava (tak cca 185 cm). V obličeji hezká. Malinkaté mínus má za větší zadeček, ale zas je do čeho plácnout a taky má více pih, což mi trochu vadí. Byt v centru Olomouce, moc diskrétní není. Kolem chodí spoustu lidí. Je trochu dražší než ostatní, myslím, že chtěla za hodinu 1800,-Kč. Myslím, že ví, že je hezká, tudíž akce je taková strojená a pasivní. Prostě zasuň, otoč si mě jak chceš, ale když se chceš udělat, tak ho vytáhni, a udělej se mi mezi kozy nebo do kondomu při orálu. Oči měla pořád zavřené. Zřejmě jí tahle práce moc nebaví. Při otázce, zda bych jí ho mohl strčit do její krásné prdele, mi řekla, že jestli ještě řeknu něco podobného, že mě okamžitě vyhodí. Takže když jsem byl pomalu připraven na druhé kolo, tak mi po téhle facce okamžitě lehl. Zkoušela mi ho ještě vyhonit, ale nepodařilo se. Podle mě je hodně namyšlená a tato práce ji očividně nebaví. Za mě opakovat rozhodně nebudu.


Je to hodně namyšlená a arogantní blbka. Má pocit, že musí návštěvníka sekýrovat a ještě naprosto hloupě. Hodně bych oponoval i s tou chválou na postavu, má zkrátka silikonové kozy, větší prdel, výškoa kolem 180cm, to je její štěstí, že se tak její prdel schová. A s tou cenou 1800/h, je jen pro výsměch, i věk má už vyšší než píše, přes 30.
Vše by se dalo přenést, žádná není dokonalá, podobně i my :D , ale měla by mít trochu empatie, nedávat najevo, že ji to šukání nebaví.
n1501
 
Příspěvky: 244
Registrován: pon 18. črc 2011, 0:26

Re: 728 754 245, 728754245, Katty Olomouc

Příspěvekod ADR » sob 4. črc 2020, 9:45

Hodně přes třicet :lol: .Myslím že tam bude už čtyřka na začátku :lol: .
ADR
 
Příspěvky: 68
Registrován: pon 7. zář 2009, 16:46


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků