Hledat  

Monika / Moninka Ostrava 732388456

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Monika / Moninka Ostrava 732388456

Příspěvekod hank.m » sob 16. kvě 2020, 19:50

Monika / Moninka
732388456
Koněvova Ostrava Heřmanice
https://www.amateri.com/en/user/1941758/Moninka

Dal jsem tomu šanci protože jsem o ní prakticky nebyl schopný nic kloudného najít a asi jsem si potřeboval po relativně dobrých masérských zkušenostech zažít nějaký ten adrenalin spojený s neznámem. Díky fotkám jsem doufal v udržovanou starší dámu, ale tato volba se zvrhla v naprostou zoufalost. Totálně vyhořelá bez zájmu, stará, reagující slovy “v pohodě” prakticky na cokoli. Fotky na avízo ji přidávají tak 1000%, stáří odhaduji na desítky let, v obličeji je tak na 60.

Masáží jsem zažil více ale tohle bylo naprosto o ničem. Napatlá vás olejem a pak vám poškrábe záda ... prý ... “jsem certifikovaná masérka” .... “Hmm no tak se ukaž” ... nakonec jsem byl jednu chvíli vlastně hlavně zvědavý jestli mi ho vůbec něco takového postaví a ověřil jsem si, že po nějaké době mi ho zřejmě postaví cokoli ...

Doufal jsem, že aspoň orál na který jsem zavelel to posune do jiné dimenze a nestalo se ani to ... tahle dáma to má naprosto na salámu a co taky asi za 700/h čekat ... honit si ho mě fakt nebaví a tak pokud odněkud odejdu s pocitem, že sám bych to zvládnul lépe nezbývá než před podobným stvořením varovat okolí ... ;) ... Prakticky to měla být otočka, ale říkal jsem si že se správným přístupem to bude ok ...
hank.m
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon 29. pro 2014, 10:00

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků