Hledat  

Praha Domeček, na Bohdalci Kristýna 603 387 410

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Praha Domeček, na Bohdalci Kristýna 603 387 410

Příspěvekod vulcan » čtv 21. kvě 2020, 0:43

Domeček, na Bohdalci Kristýna 603 387 410
http://masazedomecek.cz/?p=3553

Privát je ve vilce úplně nahoře na Bohdalci, kam vede strmá cesta jako v horách.
Působí to jako něco mezi privátem a klubem. Lze tam přijít, dát si něco na baru, promluvit s dívkami, co tam zrovna jsou a vybrat si. Nebo (pro stydlivější) lze objednat přímo konkrétní dívku telefonem a vůbec se třeba do společenských prostor nedostat.
http://masazedomecek.cz/
Celý interiér je vkusně zařízen, na patře pokoje, 2 koupelny, prostředí opravdu přátelské.

Plánoval jsem zajít za Kristýnou, Annou nebo Zuzkou. Zavolal jsem, zvedla to Zuzka, prý mám přijet, že jsou tam všechny ty jmenované.
Otevřela mně Kristýna v pěkných mini šatičkách, zavedla mně do té haly. Tam seděly na pohovce a na baru Zuzka, Kristýna, Terezka a ještě venku na verandě nějaká starší, asi Bára. Později přišla ještě Anna. Komunikace, konverzace odlehčená, vše naprosto v pohodě.

Nejprve si ke mně přisedla Anna , letmo se svádivě dotýkala a povídala o všem možném, inteligentní projev. Je to žena asi 30- 35 let, taková pevná, vypracovaná, pěkně klenutá, prsa 4 silikony. V obličeji je krapet zvláštní, kulatý obličej, trochu pihy, žádná kráska, ale umí se tvářit sexy. Je tam sice pár dnů, ale podle chování zkušená je. Nevylučuji další návštěvu i u ní. Fotky ale nejsou její, a nepřipadne mně, že by ani odpovídaly.
Pak tam byla Terezka. Myslel si, že je nová, ale posléze vidím, že již má dost recenzí. Mně se líbila, příjemná, tmavovláska do 25 let, ženské tvary postavy, menší prsa, tmavé punčochy, přiléhavé vkusné šaty.
Kristýna Domeček.jpg

Po nějaké době jsem oslovil Kristýnu a šli jsme nahoru. Kristýna je, dle mne, přirozeně pěkná vyšší dívka kolem 30, štíhlá postava (170cm), hezký obličej, klenoucí se ňadra 3. Hned nahoře se Kristýna přivinula a začali jsme líbáním, dotyky, byla lehce ovíněná :D . Na dotaz ohledně placení, mávla rukou, že to počká.
Kristýnu jsem postupně vysvlékl, prsa trojky, ale trochu pokleslé, trochu strie, prý jak zhubla. Figurou mně brala, přístup byl skvělý taky. Pevné objetí, zatnuté drápky na zádech, vzdychání. Nejspíš přihrává, ale působila věrohodně a bylo to fajn.
Po chvilce opáčko, působila přirozeně, žádné privátní kecy a pózy, pěkně se nastavovala i zboku, zezadu. Neřešila nijak výrazně čas, byl jsem tam odhadem 1 a čtvrt hodiny a vše v pohodě, celé to působilo jako někde v soukromí.
Placení až po akci 1500 Kč. Příplatky jsem nebral, asi jsou za OB a další.
Celkově hodnotím velmi dobře, jedna z holek, co mně v poslední době nejvíc vyhovovala, přístupem, vzhledem i chováním. Nicméně, že je už privátem opráskaná, je jasné. Opáčko nevylučuji, ale asi zkusím jinou, Annu, Terezku.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků