Hledat  

Praha Alex TOP privát Slezská 774173618

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Praha Alex TOP privát Slezská 774173618

Příspěvekod vulcan » čtv 21. kvě 2020, 1:23

Alex TOP privát Slezská +420 774173618 18let, 162cm 50kg, prsa 2
http://www.topprivat.cz/node/2397
Bylo už pozdě večer, kolem 23h, tak jsem se obával, že bude přešukaná, unavená, ale naopak, byla v pohodě.
Je jí fakt asi 18, studuje na střední škole. Podle fotky jsem si ji představoval jinak, vzhledově to jde, i když není žádná extra kráska. Když jsem přišel, vystoupal ty schody v baráku, tak na mně čekala ve dveřích, pěkně se smála.
Vzal jsem hodinu - 1500, bez příplatků.
Praha TOP Alex.jpg

Její tělo se mně líbilo, mladá 18letá jemná, sametová pokožka, prsa nic moc, takové beztvaré 2. Má pěkné vlasy, pěknou prdelku, celá je taková mladicky voňavá. Orál a sex s gumou, pěkně se nastavila, hekala, nějaký ten divadelní part. Projevem, povídáním rozumná dívka, zatím nezkažená privátovým prostředím.
Na pražském foru psal jeden cizinec, že jej ale dost odrbala, zkazila návštěvu hysterickým projevem, že údajně praskla guma, chtěla peníze na postkoitální antikoncepci. Ten dotyčný ji poslal do háje, že má brát antikoncepci, když je na privátu. Je potřeba zvážit rizika, Postinor docela rozhodí cyklus. Stejně ty holky někdy mají podivnou představu o rizicích. Větší riziko je to, že vlastně je na privátu a šuká se stovkami chlapů, dostane se do ní spousta chlamydií, ureoplazmat, HPV.. expozice stovek antigenů, oproti takové nehodě.
Mně se Alex líbila, já bych ji doporučil, opakovat nebudu, kdyby byla v Brně, tak možná, tam je ten výběr o dost horší.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků